RCM

RCM

شرکت RCM ایتالیا

شرکت RCM در سال 1967 در شهر کازینالبوی ایتالیا تاسیس شد. در مدت زمان کوتاهی این شرکت توانست با بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا خود را به یکی از شرکت های مبتکر و طراح در خصوص تولید و ارائه سیستم های نظافتی مکانیزه تبدیل کند و همین امر محصولات این شرکت را از لحاظ کیفیت و تنوع از سایر رقبا متمایز نمود و موجبات حضور پایدار تولیدات شرکت RCM را در بازار جهانی فراهم ساخت. از آنجایی که تمام محصولات بر اساس نیاز های روز طراحی می شوند ، میدارن اطمینان دارند که تولیدات عرضه شده همیشه نیازهای بازار رو به تکامل را برآورده می سازد. امروزه شرکت RCM با تجربه ای 45 ساله در رده کاملی از دستگاه های نظافتی مکانیزه را تولید و با خدمات پس از فروش به سراسر دنیا صادر می نماید.محولات شرکت RCM ایتالیا

محصولات شرکت RCM ایتالیا دارای تنوع بالایی است. بیش از 25 مدل و 38 ورژن دستگاه نظافت صنعتی در 2 مدل سرنشین دار و بدون سرنشین در این شرکت عرضه می شود. افتخار شرکت بر این است که تنوع محصولاتش باعث می شود تا هر مجموعه با توجه به نیاز دستگاه مورد نظر را تهیه کرده و هزینه اضافی بابت امکانات بلا استفاده پرداخت نکند.
ایمنی و اعتبار

شرکت RCM این اطمینان را به مصرف کنندگان دستگاه های اسکرابر خود می دهد که تمامی نکات ایمنی و دوام در ساخت رعایت شده و پس از ارزیابی و پاس شدن از تست های انحصاری ، محصولات را به بازار های جهانی ارائه می کند.
ساخت و تولید

به جهت حساسیت شرکت RCM بر کیفیت محصولات خود و همچنین داشتن کنترل کامل طی مراحل ساخت ، تمامی مراحل تولید از جمله منتاژ ماشین ها ، تولید شاسی و اجزاء مکانیکی در داخل شرکت انجام می شوند.
گواهی کیفیت ISO 9001

کیفیت همواره سرلوحه تولیدات شرکت RCM بوده. شرکت RCM ایتالیا در سال 1987 موفق به دریافت گواهی کیفیت ساخت و تولید ISO 9001 و بعد از آن گواهینامه ISO 9001-2000 از SGS شد.