دستگاه پولیشر - Polisher

دستگاه جلا دهنده سطوح یا همان دستگاه پولیشر وسیله ای است که برای شستن و جلا بخشیدن سطوح به کار می رود و در واقع وظیف اصلی آن همان صیقلی کردن و درخشان ساختن سطوح است. دستگاه پولیشر با چرخش برس خود سطح زمین را سایش داده و خط و خش های موجود در کف را از بین می برد و به عنوان واکس زننده کف نیز به کار می رود. دستگاه پولیشر دارای یک برس بوده که ساختار عمودی شکلی دارد و کاربر به راحتی می تواند آن را هدایت و کنترل نماید. سرعت چرخش برس پولیشر متفاوت است و می تواند با سرعت های زیاد و یا کمتر حرکت کند. دستگاه پولیشر با سرعت کمتر کنترل بهتری داشته و از لحاظ هزینه مقرون به صرفه تر است و اگر سرعت چرخش برس دستگاه افزایش یابد میزان درخشش سطح نیز بیشتر می گردد.


کاربردهای دستگاه پولیشر صنعتی

همان طور که ذکر شد، دستگاه پولیشر هم به عنوان شستشو دهنده کف و هم به عنوان جلا دهنده آن به کار می رود. از دستگاه پولیشر برای شستشو و جلا دادن به انواع سطوح مانند سیمان، سنگ، سرامیک، انواع کف پوش و … به کار می رود و هیچ گونه آسیبی به سطح نمی رساند.


شستشو دهنده

خوب است بدانیم دستگاه پولیشر دارای مخزنی که آب و مواد شوینده به آن اضافه شده و به منظور شستشوی سطح از این دستگاه در شرایط خاص استفاده می شود؛ اگر محیط مورد نظر با محدودیت فضا مواجه باشد و قدرت مانور اسکرابر در آن وجود نداشته باشد و یا این که آلودگی های سطح بسیار چسبناک و خشن باشد، به کار گیری دستگاه پولیشر می تواند یک راه حل مناسب باشد. چون دستگاه پولیشر عمل مکش آب را انجام نمی دهد، پس از استفاده به عنوان شستشو دهنده لازم است یک جاروبرقی آب و خاک برای جمع آوری آب و مواد باقی مانده به کار گرفته شود.

جلا دهنده

یکی از قابلیت های دستگاه پولیشر این است که می تواند با اضافه نمودن واکس به مخزن آن سطح زمین را جلا ببخشد و هم چنین می تواند به صورت خشک این عمل را انجام دهد. برس با سرعت می چرخد و با تولید حرارت آلودگی ها را از سطح جدا کرده و شیارها را از بین می برد.

انواع دستگاه پولیشر

مرتب سازی براساس :

دسترسی سریع به محصولات