توضیحات دسته بندی

مسافران ضمن انتخاب هتل مناسب، تمیزی و همچنین کیفیت خدمات و قیمت مناسب را ارزیابی می کنند. تمیزی و ظاهر هتل زیبایی می بخشد و مشتریان را راضی نگه می دارد. به عبارتی یکی از شاخص ترین بخش های خدماتی این مجموعه ها، بخش نظافت هتل است. برای رسیدن به این هدف، به تجهیزات نظافتی نیاز دارید که تمیز کردن را آسان‌تر و سریع‌تر می‌کند. اصول نظافت هتل و همچنین مزایای استفاده از تجهیزات نظافتی کاربردی مانند شستشوی کف صنعتی در این مقاله شرح داده شده است.

نظافت لابی و اتاق های هتل با استفاده از جاروبرقی

لابی اولین منطقه ای است که مشتریان هنگام ورود به هتل می بینند. در نتیجه تمیزی لابی تاثیر بسزایی در جذابیت و شادی مسافران دارد. لنت‌های ورودی، فرش‌ها و موکت‌ها باید به‌طور منظم در این مکان‌ها تمیز شوند. تمیز کردن لابی، اتاق کنفرانس و البته اتاق ها با جاروبرقی هتل ایده فوق العاده ای است. برای سهولت در نظافت هتل، این جاروبرقی صنعتی آب و گرد و غبار مواد جامد و مایعات را جمع آوری و مکش می کند.

استفاده از دستگاه کف شوی صنعتی برای نظافت سطوح کف هتل

بخش قابل توجهی از فرآیند نظافت هتل به شستشو و تمیز کردن سطوح کف اختصاص دارد. تمیز کردن منظم کف برای حفظ ظاهری تمیز در لابی ها، رستوران ها و سایر فضاها به منظور جلب رضایت مشتریان و جلوگیری از سرایت آلودگی به مناطق دیگر ضروری است. ابزار و وسایل نظافتی ایده آل برای نظافت کف هتل، اسکرابر صنعتی یا کف شوی است. این تجهیزات به طور همزمان سطوح کف را تمیز و خشک می کند و به افراد اجازه می دهد آزادانه راه بروند.

نظافت سطوح گوناگون هتل با استفاده از واترجت صنعتی

گجت واترجت با استفاده از آب پرفشار سطوح آلوده را از بین می‌برد. به دلیل کارایی فوق العاده‌ای که دارد، این ابزار در سراسر هتل مورد استفاده قرار می‌گیرد. برای مثال شستن توالت‌ها با استفاده از واترجت صنعتی ممکن است سریع و موثر انجام شود. تمیز کردن تجهیزات آشپزخانه برای تمیز نگه داشتن محیط اطراف و کارکرد خوب تجهیزات بسیار مهم است. از دستگاه واترجت صنعتی می‌توان برای آلوده کردن کامل کف آشپزخانه، دیگ بخار و سایر تجهیزات استفاده کرد. واترجت‌ها فشارهای کاری مختلفی دارند که ممکن است با استفاده از پیچ اصلاح شوند. در نتیجه، ممکن است بر اساس نوع و حجم آلودگی، دستگاه را با فشار کاری مورد نیاز تنظیم کنید.

برای دریافت قیمت ها و مشاوره خرید تجهیزات نظافتی مکانیزه با ما در تماس باشید

صفحه اصلیدرباره ماتماس با ما