تالار و رستوران

توضیحات دسته بندی

هر روز تعداد زیادی از مردم وارد سالن‌ها و رستوران‌ها می شوند و صاحبان شرکت ها می فهمند که موفقیت آن‌ها به عواملی چون سلامت و پاکیزگی محیط وابسته است. با بزرگ‌تر شدن رستوران و تالارها، دامنه مسئولیت‌ها و مدیریت گسترش می‌یابد و تاکید به رویارویی با مشکل تغییر می‌کند. از طرف دیگر سالن ها و رستوران های کوچکتر باید نظافت و بهداشت را رعایت کنند. در نتیجه یک سری استراتژی ها و هماهنگی ها به منظور مدیریت این اماکن انجام می شود. مدیریت نظافت تالار و شست و شوی عناصر مختلف سالن پذیرایی مستلزم ایجاد طرح‌هایی است که با به کارگیری رویه‌های مناسب، سالن را همیشه تمیز و روشن نگه می دارد.

نظافت محوطه بیرونی تالار با سوییپر

زیبایی و تمیزی فضای بیرون تالار یا رستوران نقش مهمی در جلب توجه مردم دارد و مصرف کنندگان ناخودآگاه به سمت آن کشیده می‌شوند. طراحی حیاط و استفاده از ابزارهای زینتی تاثیر بسزایی در دید افراد دارد، اما نظافت محیط تالار و رستوران‌ها بیش از هر چیز حیاتی خواهد بود و از ورود آلاینده‌ها از بیرون به سالن جلوگیری می‌کند. این بدان معناست که با تمیز‌کردن خوب و به طور منظم، ممکن است مشتریان بیشتری را به سمت کسب و کار خود جذب کنید، بدون اینکه نیازی به صرف هزینه زیادی برای طراحی داشته باشید. برای نظافت قسمت‌های بیرونی به خصوص در قسمت‌های مرتفع، از دستگاه سوییپر صنعتی استفاده می‌شود.

شستشوی سطوح کف با کف شوی صنعتی فرنام

کفپوش‌های براق مانند سنگ و سرامیک در تالارها و رستوران‌ها رایج هستند و ناخالصی‌های جزئی را به وضوح نشان می‌دهند و نیاز به تمیز کردن و شستشوی مکرر دارند. تکرار چندباره این فرآیند برای منابع انسانی خسته کننده و پرزحمت می شود و هزینه‌های نظافت، مصرف آب و مواد شوینده را افزایش می دهد. اما در این راه جای نگرانی نیست زیرا با استفاده از اسکرابرهای صنعتی تالار می توان به سرعت و به راحتی سطوح آلوده را تمیز کرد و کاربران به دلیل طراحی ارگونومیک و سهولت استفاده می توانند بدون آن برای مدت طولانی با دستگاه کار کنند.

برای دریافت قیمت ها و مشاوره خرید تجهیزات نظافتی مکانیزه با ما در تماس باشید

صفحه اصلیدرباره ماتماس با ما