توضیحات برند

شرکت RCM (Raimondi Costruzioni Meccaniche) در سال 1967 در ناحیه Casinalbo در نزدیکی شهر Modena ایتالیا تاسیس شد. شرکت RCM از اولین تولید کنندگان تخصصی دستگاه های نظافتی در کشور ایتالیا می باشد. این شرکت در زمینه تولید دستگاه های نظافتی اسکرابر ، سوییپر، پولیشر و جاروبرقی فعال است. کمپانی RCM در مدت زمان کوتاهی توانست با بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا خود را به یکی از شرکت های مبتکر و طراح در خصوص تولید و ارائه دستگاه های نظافتی مکانیزه تبدیل کند. همین امر محصولات این شرکت را از لحاظ کیفیت و تنوع از سایر رقبا متمایز نمود و موجبات حضور پایدار تولیدات شرکت RCM را در بازار جهانی فراهم ساخت. از آنجایی که تمام محصولات بر اساس نیاز های روز طراحی می شوند ، میدارن اطمینان دارند که تولیدات عرضه شده همیشه نیازهای بازار رو به تکامل را برآورده می سازد. امروزه شرکت RCM با تجربه ای 45 ساله در رده کاملی از دستگاه های نظافتی مکانیزه را تولید و با خدمات پس از فروش به سراسر دنیا صادر می نماید.

تاریخچه محصولات شرکت RCM ایتالیا

محصولات شرکت RCM ایتالیا دارای تنوع بالایی است، به گونه ای که بیش از 25 مدل و 38 ورژن دستگاه نظافت صنعتی شستشوی کف در 2 مدل سرنشین دار و بدون سرنشین در این شرکت عرضه می شود. افتخار شرکت بر این است که تنوع محصولاتش باعث می شود تا هر مجموعه با توجه به نیاز دستگاه مورد نظر را تهیه کرده و هزینه اضافی بابت امکانات بلا استفاده پرداخت نکند. اولین محصول نظافت صنعتی این شرکت دستگاه سوییپر R500 بود که در سال 1970 تولید و به بازار عرضه شد. در سال های بعد مدل های دیگر سوییپر صنعتی برای تامین نیاز های محیط های صنعتی وسیع تر طراحی و تولید شدند. مدل های جدید سوییپر دارای فیلتر قدرتمند تر، ظرفیت مخازن بزرگتر و در مدل های خودرویی و دستی بودند. در سال 1986 شرکت ایتالیایی RCM اولین سوییپر کابین دار را مخصوص نظافت محیط های شهری و پیاده رو ها تولید کرد. سپس این شرکت به سراغ تولید دستگاه های اسکرابر صنعتی رفت و اولین اسکرابر دستی و سپس خودرویی را تولید نمود. از آن به بعد تا کنون شرکت RCM هر سال محصولات جدیدی را در رده اسکرابر، سوییپر، جاروبرقی و پولیشر به بازار وارد کرده است. ویژگی های اسکرابر های جدید این شرکت، خشک کن قدرتمند، پایداری، زمان عملکرد بالا و هزینه تعمیر و نگهداری پایین می باشد.

طراحی دستگاه ها

سیستم تولید و طراحی دستگاه های نظافت صنعتی توسط شرکت RCM بر پایه خلاقیت می باشد. به همین دلیل این شرکت یکی از کمپانی های مدرن جهان در زمینه تولید دستگاه های نظافتی است. این شرکت همیشه در حال تغییر و تحول در سبک طراحی و ساخت دستگاه های خود می باشد.

ایمنی و اعتبار

شرکت RCM این اطمینان را به مصرف کنندگان دستگاه های اسکرابر خود می دهد که تمامی نکات ایمنی و دوام در ساخت رعایت شده و پس از ارزیابی و پاس شدن از تست های انحصاری ، محصولات را به بازار های جهانی ارائه می کند.

ساخت و تولید

به جهت حساسیت شرکت RCM بر کیفیت محصولات خود و همچنین داشتن کنترل کامل طی مراحل ساخت ، تمامی مراحل تولید از جمله منتاژ ماشین ها ، تولید شاسی و اجزاء مکانیکی در داخل شرکت انجام می شوند.

گواهی ISO 9001 کیفیت

کیفیت همواره سرلوحه تولیدات شرکت RCM بوده. شرکت RCM ایتالیا در سال 1987 موفق به دریافت گواهی کیفیت ساخت و تولید ISO 9001 و بعد از آن گواهینامه ISO 9001-2000 از SGS شد.

برای دریافت قیمت ها و مشاوره خرید تجهیزات نظافتی مکانیزه با ما در تماس باشید

صفحه اصلیدرباره ماتماس با ما