تجهیزات جانبی و قطعات یدکی واترجت

هریک از دستگاه های واترجت یا کارواش صنعتی ، همراه با انواع تجهیزات جانبی ارائه می شوند. بعضی از این تجیهزات همراه با دستگاه ارائه شده و بعضی دیگر بسته به نیاز شما و کاربرد مد نظر قابل خریداری هستند. تجهیزات این دستگاه شامل برس های شستشو٬ نازل های زمین شوی، انواع نازل های کاردکی با زاویه پاشش مختلف، لنس های متنوع با طول مختلف، لنس های ویژه امور تخصصی، شلنگ های فشار قوی و ... می شوند. 

معرفی تجیهزات جانبی واترجت صنعتی همراه با دستگاه 

معمولا همراه با دستگاه کارواش صنعتی یک شلنگ فشار قوی، لنس و نازل ارائه می شود. شلنگ فشار قوی به طول ۱۰ ، ۲۰ یا ۳۰ متر قابلیت تحمل فشار بالای آب را دارد. برای این دستگاه معمولا یک نازل پاشش آب کاردکی و در بعضی موارد یک نازل دوار برای عملیات های سنگین و فرآیند های نظافتی موثر تر ارائه می شود. تفنگی و لنس از دیگر تجهیزات جانبی همراه با این دستگاه هستند.

تجهیزات قابل ارائه با دستگاه واترجت

در صورت مشکل یا خرابی هریک از تجهیزات جانبی واتر جت صنعتی اغم از نازل، شلنگ فشار قوی، لنس یا پمپ بایستی آنها را تعویض کنید. همچنین در برخی موارد می توانید با افزودن یک تجهیز جانبی به کارواش صنعتی کارایی آن را افزایش داده یا در یک کاربرد دیگر از دستگاه استفاده کنید. مثلا نازل لجن کش تجهیزی است که برای کشیدن لجن از عمق کاربرد دارد. همچنین برس های شستشو عملیات شستشوی دیوار،سطح خودرو و سایر سطوح را تسهیل می بخشند. انواع نازل های کاردکی و توربو نیز با در نظر گرفتن اتصالات مربوطه قابل استفاده با دستگاه کارواش صنعتی بوده و کاربرد های بیشتری را برای دستگاه شما فراهم می کنند. نازل زمین شوی از دیگر تجهیزات جانبی این دستگاه است که شستشوی سریع و کم زحمت سطوح کف را برای شما فراهم می کند.

1 2
1 2
برای دریافت قیمت ها و مشاوره خرید تجهیزات نظافتی مکانیزه با ما در تماس باشید ۵۸۴۵۳۰۰۰-۰۲۱