دسته بندی وبلاگ

جدیدترین نوشته ها

اشتراک در خبرنامه

آخرین مطالب فرنام صنعت را در ایمیل خود دریافت کنید.

مزایای استفاده از اسکرابر

بهداشت و تمیزی یک محیط وابسته به ابزارهای نظافتی به کار گرفته شده می باشد. با پیشرفت روز افزون فناوری دستگاه های نظافت صنعتی متنوعی عرضه گردیده و تاثیر به سزایی بر افزایش تمیزی و درخشندگی محیط داشته است یکی از این دستگاه های پیشرفته اسکرابر است که برای شستشوی انواع سطوح استفاده می شود. شستشوی کف به وسیله کفشوی صنعتی دارای مزیت های بسیار زیادی است که در مقایسه با شستشو با روش های قدیمی دارای برتری می باشد. در این مقاله به ذکر چند نمونه از مهم ترین مزایای دستگاه اسکرابر صنعتی می پردازیم.

 ۱- کاهش خطر لغزندگی

مزایای اسکرابرتر بودن سطح زمین خطر لیز خوردن افراد را افزایش می دهد و یکی از رایج ترین صدمه های وارد شده به کارکنان، آسیب های ناشی از سر خوردگی روی سطح خیس و لغزنده می باشد زیرا در شستشوی سطوح با روش های سنتی مدت زمان بیشتری طول می کشد تا زمین خشک گردد؛ حتی در صورت وجود علایم هشدار دهنده احتمال حادثه وجود دارد. اما با به کارگیری دستگاه کف شور صنعتی کاربران در برابر این گونه حوادث کاملا ایمن هستند چون قابلیت منحصر به فرد اسکرابر شستشو و خشک کردن هم زمان سطح است.

 ۲- ایمنی اسکرابر

ویژگی مثبت دیگر اسکرابر در حفظ ایمنی و سلامت کاربران، محافظت در برابر مواد شیمیایی است؛ کفشور دارای موتور مکنده، مخزن آب تمیز و مخزن آب کثیف می باشد که هر دو بسته هستند و اپراتور با مواد شوینده و دیگر مواد شیمیایی مضر هیچ گونه تماسی پیدا نخواهد کرد.

 ۳- خستگی کم

مزایای اسکرابریکی از نگرانی هایی که همیشه در زمان نظافت مراکز و محیط های بزرگ به وجود می آید، فرسودگی نیروهای خدمات است و در صورت تمیز نمودن مجبور به صرف انرژی بسیار زیادی هستند که منجر به فرسودگی آنان می شود. به کارگیری اسکرابر سرنشین دار و حتی کف شوی دستی هیچ خستگی برای کاربر بر جای نمی گذارد بلکه توانایی فیزیکی و بازده کارمندان تا اندازه زیادی افزایش می یابد و قادر به انجام وظایف بیشتری خواهند بود؛ در نتیجه این امر کارایی و قدرت بهره وری مجموعه رشد می نماید.

 ۴- صرفه جویی در وقت

صرفه جویی در وقت یکی دیگر از نتایج مثبت استفاده از دستگاه زمین شوی می باشد. هنگامی که کاربر برای شستشوی محیط مورد نظر خود از اسکرابر صنعتی بهره می گیرد، زمان کمتری صرف انجام این کار خواهد نمود و عملیات با سرعت و کیفیت بیشتری پیش می رود.

 ۵- صرفه جویی در هزینه

مزایای اسکرابراگر برای شستشوی یک محوطه نیاز بار روش های قدیمی نیاز به فعالیت افراد متعددی باشد، به کارگیری یک دستگاه کف شور می تواند وظیفه انجام این کار را بر عهده بگیرید؛ به این معنا که با فعالیت یک اپراتور مقدار وسیعی از یک سطح به وسیله دستگاه شستشو خواهد شد.

 ۶- پهنای شستشوی بیشتر

ماهیت ساخت دستگاه زمین شور صنعتی به گونه ای است که می تواند پهنای بیشتری از سطح را جهت شستشو پوشش دهد و افزایش عرض تمیز نمودن سطح بدان معنی است که کاربر زمان کمتری را برای یک فضای خاص صرف می کند. این خاصیت اسکرابر هر دو ویژگی صرفه جویی در وقت وهزینه را در بر می گیرد.

 ۷- استفاده مداوم

مزایای اسکرابریکی از اهداف طراحان و تولیدکنندگان اسکرابرها، استفاده پیوسته از دستگاه می باشد و تکنولوژی ساخت آن به گونه ای است که استفاده چندین و چند باره از آن هرگز خسته کننده نخواهد بود و مشکلاتی از قبیل خط انداختن و بر جای گذاشتن لکه ندارد.

 ۸- استفاده چند منظوره

دستگاه زمین شوی دارای قابلیت شستشوی انواع سطح با ابعاد گوناگون می باشد. ساختار برخی سطوح به گونه ای است که تمیز کردن و شستشوی آن نیاز به تکنیک های خاصی دارد و اسکرابر می تواند راه حلی مناسب برای این موضوع باشد.

 ۹- کارایی آسان

مزایای اسکرابرزمین شوی دارای سیستم هدایت و کنترل بسیار ساده ای است که کاربر با یک آموزش پایه ای و مقدماتی می تواند آن را به کار گیرد.

 لینک های مفید:

اسکرابر : فهرست محصولات

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

صفحه اصلیدرباره ماتماس با ما