دسته بندی وبلاگ

جدیدترین نوشته ها

اشتراک در خبرنامه

آخرین مطالب فرنام صنعت را در ایمیل خود دریافت کنید.

پولیشر هتل چه کاربرد هایی دارد؟

جلادهی لابی هتل با دستگاه پولیشر صنعتی

هتل ها از مکان های عمومی بسیار پرتردد هستند. که روزانه مسافران زیادی را از شهرها و یا حتی کشورهای مختلف پذیرا می شوند. به همین دلیل است که، نظافت روزانه آن نقش موثری در جذب مشتری و حفظ تمیزی و بهداشت محیط دارد. از طرفی عمق آلودگی های بر جای مانده، حذف آنها به روش سنتی را دشوار می کند. به همین منظور برای نظافت هتل ها نیاز به تجهیزات نظافت صنعتی می باشد. یکی از تجهیزات نظافتی مورد استفاده در این محیط ها، پولیشر هتل است. در ادامه شما را با پلیشر هتل و کاربرد آن در نظافت، بیشتر آشنا خواهیم نمود.

 

پولیشر چیست؟

پولیشر هتل دستگاهی مکانیزه مجهز به پد یا برس دورانی است که با چرخش بر روی سطح آلودگی ها را جدا می نماید. این برس با سرعت بالایی بر روی سطح به حرکت در می آید و علاوه بر شستن سطح، کفسابی و حذف خط و خطوط را نیز انجام می دهد. بطور کلی پولیشر صنعتی مناسب کفسابی و جلادهی سطوح و شستشوی انواع سطوح کف سرامیک و سنگ و بتن، فرش و تاتامی می باشد. همچنین پولیشر هتلی از جمله دستگاه های نظافتی است که، می تواند علاوه بر نظافت و شستشوی کفپوش ها هرگونه جرم و رسوب را از روی کفپوش ها حذف نماید که در نهایت موجب افزایش طول عمر کفپوش ها خواهد شد. استفاده نمودن از پولیشر هتل می تواند به محافظت از سطح کفپوش ها و زیبایی آنها کمک نماید. از آنجایی که این دستگاه نظافتی عمیق ترین آلودگی ها، جرم و رسوبات را به طور کامل از بین می برد، آلودگی های قدیمی را نیز می توانید از لابی و پارکینگ هتل ها برطرف کنید.

شستن موکت هتل با دستگاه پولیشر

شستن موکت هتل با دستگاه پولیشر

نحوه هدایت پولیشر هتل و عملکرد آن

دستگاه پولیشر هتل مجهز به سیستم پاشش آب، برس و همچنین دسته کنترلی می باشد. نحوه عملکرد این دستگاه نظافتی به گونه ای است که، در ابتدا کاربر باید دسته کنترلی را محکم بگیرد و تعادل دستگاه را حفظ کند. سپس با روشن کردن پولیشر هتل، با پاشش آب توسط اهرم دستی و چرخش برس، سطح کفسابی و شستشو می شود. هدایت پولیشر یا دستگاه کف ساب برای کاربر مبتدی در ابتدا کمی دشوار است اما با آموزش اولیه و حفظ تعادل آن، مشکلی وجود نخواهد داشت. همچنین کاربر می تواند با دسته کنترلی به میزان مورد نظر خود از آب و مواد شوینده برای کفسابی سطحی و یا عمیق استفاده نماید.

در این رابطه مطالعه کنید :
 نظافت هتل با تجهیزات نظافتی مکانیزه

استفاده از پولیشر هتل یا روش های سنتی

روش های سنتی قدیمی ترین روش های نظافتی هستند که، هنوز هم در برخی مکان ها مورد استفاده قرار می گیرند. استفاده از روش های سنتی نظافت در فضاهای پرتردد مانند هتل ها، روش ناکارآمدی محسوب می شود، زیرا با توجه به نیاز روزانه نظافتی، برای استفاده از این روش به نیروی انسانی و زمان بسیار زیادی جهت نظافت نیاز است. ضمن اینکه حذف بسیاری از آلودگی ها به روش دستی تقریبا غیر ممکن بوده و تنها استفاده از تجهیزات مکانیزه کارآمد می باشد. پولیشر هتل یکی از این تجهیزات است که عملیات جلادهی و کفسابی را با کیفیت بالا امکان پذیر می نماید. پولیشر می تواند با سرعت و کیفیت بالا، در کمترین زمان عمیق ترین آلودگی ها را از بین ببرد. همچنین برای استفاده از آن نیاز به تعدد نیروی خدماتی و زحمت زیاد آنها نیست.

کفسابی استخر هتل با دستگاه پولیشر هتل

کفسابی استخر هتل با دستگاه پولیشر هتل

کاربرد پولیشر در هتل ها

یکی از دستگاه های ضروری و کاربردی در نظافت هتل ها، پولیشر هتل است. این دستگاه می تواند علاوه بر نظافت کفپوش ها، موجب براقیت و درخشندگی آن ها نیز شود. از آنجایی که هتل ها، مکان های عمومی و در برخی مواقع بین المللی هستند. زیبایی و جذابیت فضاهای آن به اندازه تمیزی آن حائز اهمیت می باشد. پولیشرهای هتلی از جمله تجهیزات نظافتی هستند که می توانند هر دو نیاز را به طور همزمان برطرف نمایند. از انواع این فضاها می توان به لابی هتل، راهروها و همچنین رستوران ها اشاره داشت. به طور کلی از کاربردهای مهم پولیشر هتل در این فضاها می توان به موارد زیر اشاره نمود.

 

شستن سطوح کف لابی و پارکینگ

شستن این سطوح به گونه ای است که با اعمال محلول شستشو و برس زنی با پد های نرم پولیشر کفسابی را انجام می دهد. همچنین پارکینگ و لابی ها از پرتردد ترین فضاهای موجود در هتل هستند. که به منظور حذف آلودگی ها، شستن آن ها از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

کفسابی

حذف لکه های قدیمی و عمیق و خط و خش سطوح کف از دیگر موارد نظافتی است که، در هتل ها بسیار حائز اهمیت می باشد. پولیشر هتل با سرعت بالای چرخش برس سبب جلادهی سطح و براق شدن آن می شود. شستشوی کف استخر از دیگر کاربرد های پولیشر در هتل هاست.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

صفحه اصلیدرباره ماتماس با ما