توضیحات دسته بندی

تجهیزات جانبی واترجت صنعتی شامل طیف گسترده ای از قطعات یدکی و تجهیزات مورد نیاز دستگاه برای افزایش یا حفظ کارایی می شوند. نازل شستشو یکی از مهم ترین بخش های واترجت صنعتی است که مدل های مختلفی از آن تولید می گردد. نازل نحوه پاشش آب پر فشار خروجی از دستگاه را تعیین می کند. این بخش از دستگاه واترجت بسته به نوع آلودگی و عملیات مد نظر مانند زنگ بری، لایه برداری و تخریب بتن به آسانی قابل تغییر است. معمولا بطور پیش فرض یک نازل کاردکی یا تیغه ای بر روی واترجت نصب شده اما می توانید بسته به نیاز از سایر نازل ها استفاده کنید. نوع نازل در کنار فشار آب خروجی و دبی آن در فرآیند شستشو و حذف آلودگی ها موثر هستند.

مشخصات نازل های شستشوی واترجت

نازل واترجت در وهله اول باید دارای اتصال متناسب با دستگاه واترجت و اتصالات آن باشد. نوع و شماره نازل باید با دستگاه سازگار باشد تا بتوانید آنرا مورد استفاده قرار دهید. بنابراین معمولا از نازل واترجت ساخته شده توسط همان برند سازنده دستگاه می توانید استفاده کنید. کیفیت بالای نازل و استحکام آن دیگر ویژگی نازل دستگاه واترجت است. استفاده از نازل متناسب با فشار و دبی دستگاه نیز باعث افزایش کارایی نازل و جلوگیری از استهلاک دستگاه می گردد.

انواع نازل شستشو واترجت

طیف گسترده ای از نازل های شستشو برای دستگاه های واترجت طراحی شده اند. دسته بندی کلی آنها شامل نازل تیغه ای یا کاردکی با زاویه های 15 تا 65 درجه، نازل دوار، نازل صفر درجه سوزنی و نازل متغیر از جمله نازل های مخصوص شستشو هستند. همچنین بعضی نازل ها مانند نازل لجن کش برای کاربرد های مخصوص مورد استفاده قرار می گیرند.

نازل زمین شوی واترجت

تجهیزات واترجت صنعتی برای افزایش کارایی دستگاه و یا حفظ طول عمر آن مورد استفاده قرار می گیرند. انواع مختلف نازل ها از جمله این تجهیزات هستند که همراه با دستگاه واترجت برای کاربرد های مختلف بکار می آیند. نازل زمین شوی یکی از تجهیزات واترجت است که مخصوص شستشوی موثر و با کیفیت سطوح کف می باشد. این نازل به راحتی بر روی دستگاه واترجت نصب شده و کاربر به آسانی می تواند با آن کفپوش های مختلف را بطور عمیق تر و دقیق تر شستشو دهد. نازل زمین شوی بر روی زمین قرار گرفته و امر شستشوی کف را برای حذف آلودگی های عمیق آسان تر و سریع تر می نماید.

مشخصات نازل زمین شوی واترجت صنعتی

نازل زمین شوی مخصوص واترجت از جنس استیل ضد زنگ ساخته شده و به همین جهت طول آن بالاست. ۲ عدد نازل فشار قوی در زیر این تجهیز تعبیه شده که با فشار بالا آب را بر روی سطح پاشش می کند. خروجی این نازل ها در حدود ۱۰ برابر بیشتر از یک نازل معمولی است. چند عدد چرخ برای این نازل تعبیه شده که کاربر بتواند به راحتی نازل را روی زمین حرکت دهد. حرکت دورانی نازل های پاشش آب، شستشوی موثر و سریع سطح را ایجاد می نماید. این حرکت دورانی نقش مهمی در افزایش سطح مقطع شستشو دارد و در نتیجه کیفیت و سرعت شستشو بالا می رود. این نازل استیل مقاومت بالایی در برابر ضربات و آسیب های احتمالی در حین حرکت در محیط دارد. این نازل زمین شوی مخصوص واترجت صنعتی در قطر های ۳۰۰ ، ۴۱۰ و ۵۲۰ میلیمتر با ۳ یا ۴ چرخ توسط کمپانی Ehrle تولید می شود. ضمن اینکه شستشوی آلودگی های بسیار عمیق و چرب در محیط های صنعتی و در زمان کم از کاربرد های نازل زمین شوی به حساب می آید.

برای دریافت قیمت ها و مشاوره خرید تجهیزات نظافتی مکانیزه با ما در تماس باشید

صفحه اصلیدرباره ماتماس با ما