قیمت واترجت صنعتی

واترجت صنعتی در فرآیند های نظافتی اغلب برای حذف آلودگی های مختلف از روی سطوح استفاده می شود. آب پر فشار مشخصه مهم این دستگاه برای از بین بردن آلودگی و شستن سطوح کف و سایر سطوح می باشد. قیمت واترجت تحت تاثیر عوامل مختلفی از جمله کیفیت ساخت دستگاه، فشار و دبی، درجه حرارت آب، جنس پمپ، نوع موتور و کیفیت آن، کیفیت و تنوع تجهیزات جانبی دستگاه و تعداد چرخ های حرکتی است. با وجود مدل های متنوع واترجت یا کارواش صنعتی در بازار، انتخاب بین این مدل ها ابتدا به سرمایه شما و کاربرد مد نظر بستگی دارد. هریک از عوامل موثر بر قیمت کارواش صنعتی در ادامه تشریح می شوند.


عوامل موثر بر قیمت کارواش صنعتی

قیمت کارواش صنعتی در مدل های مختلف به عوامل متعددی بستگی دارد که به مهم ترین آنها اشاره شد. هریک از این عوامل بطور مجزا در قیمت واترجت تاثیرگذار بوده و در نتیجه برای خرید واترجت باید به آنها توجه کنید.


کاربری دستگاه

کارواش صنعتی دارای کاربری خانگی، تجاری و صنعتی می باشد. این دستگاه در مدل های خانگی با فشار کاری حدود ۱۰۰ بار و کمتر از آن برای شستن حیاط، پارکینگ، خودرو و کاربرد های مشابه استفاده می شود. ساختار منسجم، ابعاد کوچک و تجهیزات بکار رفته در کارواش خانگی باعث شده تا قیمت آن پایین تر از مدل های دیگر باشد. کارواش صنعتی مدل پر قدرت تر این شوینده هاست که در مدل های فشار قوی و فوق فشار قوی تولید می شود. کارواش فشار قوی با فشار کاری حدود ۱۵۰ بار برای شستن سطوح کف، خودرو های ناوگان ها، ورودی ها و سطوح با آلودگی نه چندان عمیق در محیط های تجاری و یا صنعتی کاربرد دارد. قیمت کارواش فشار قوی کمی از مدل های خانگی بیشتر است. به تبع کارواش فوق فشار قوی تجهیزات و پمپ قدرتمند تری داشته و قیمت بالاتری دارد.


کیفیت ساخت قطعات و برند سازنده 

واترجت از بخش های مختلف پمپ، موتور، لنس، نازل، شلنگ فشار قوی و ... تشکیل شده است. کیفیت ساخت و طول عمر هریک از این تجهیزات بر روی قیمت واترجت موثر هستند. پمپ کارواش در تمامی مدل های واترجت ضدزنگ زنگ ساخته می شود. در بین مدل های مختلف، پمپ پلانجری از جنس سرامیک با سرسیلندر های برنجی یکی از بهترین نوع پمپ ها می باشد که دارای استحکام بالا و مقاومت بسیار بالا در برابر شرایط کمبود آب احتمالی است. کیفیت بالای پمپ واترجت قیمت دستگاه را بالا می برد اما در عوض طول عمر دستگاه افزایش یافته و خوردگی قطعات به حداقل می رسد. کیفیت ساخت موتور و قطعات آن، کیفیت شلنگ فشار قوی، جنس و کیفیت لنس و نازل از عوامل دیگر موثر در قیمت کارواش صنعتی هستند.


درجه حرارت آب

دسته بندی دستگاه های واترجت براساس دمای آب خروجی نیز انجام می گیرد. در این دسته بندی دو مدل واترجت آب سرد و آب گرم تعریف می شوند. مدل های  آب گرم یک سامانه گرمکن برای افزایش دمای آب ورودی دارد که از نوع الکتریکی یا دیزلی است. قیمت کارواش آب گرم بعلت وجود این سامانه، بیشتر از واترجت های آب سرد می باشد. البته کارواش آب گرم قدرت نظافتی بالایی در حذف آلودگی های عمیق و چرب داشته و درصورت نیاز به حذف این نوع آلودگی ها بهتر است این مدل واترجت را خریداری کنید.


تجهیزات جانبی  همراه

یک دستگاه واترجت یا کارواش صنعتی بصورت پیش فرض و استاندارد با تجهیزاتی مانند لنس، تفنگی و نازل ارائه می شود. قیمت تمام شده دستگاه واترجت به کیفیت، نوع و تعداد تجهیزات همراه آن نیز وابسته است. در کنار این تجهیزات، بعضی از لوازم جانبی واترجت در دسترس هستند که باعث افزایش کارایی دستگاه هستند. مثلا قرقره شلنگ جمع کن یا انواع برس ها، نازل و لنس های کاربردی که افزایش بازدهی و کارایی دستگاه را به دنبال دارند. قیمت واترجت تحت تاثیر استفاده از این لوازم جانبی نیز قرار می گیرد.


برای دریافت لیست قیمت واترجت صنعتی با شماره 58453000-021 تماس بگیرید.

برای دریافت قیمت اسکرابر و مشاوره خرید تجهیزات نظافتی مکانیزه با ما در تماس باشید ۵۸۴۵۳۰۰۰-۰۲۱