۶ کاربرد دستگاه واترجت در محیط های ورزشی و تفریحی

دسته بندی وبلاگ

جدیدترین نوشته ها

اشتراک در خبرنامه

آخرین مطالب فرنام صنعت را در ایمیل خود دریافت کنید.

۶ کاربرد دستگاه واترجت در محیط های ورزشی و تفریحی

شستشوی تجهیزات تفریحی با واترجت

پارک ها ، استخر ها ، محیط های ورزشی روباز و دیگر محیط های تفریحی برای افراد جامعه از جذابیت ویژه ای برخوردار هستند. تمیز و بهداشتی بودن این محیط ها ، موجب رضایت مندی افراد شده و رغبت آن ها را به مراجعه دوباره به مکان افزایش می دهد. دستگاه واترجت صنعتی که از پر کاربرد ترین تجهیزات نظافتی است ، جهت انجام امور نظافتی محیط های تفریحی استفاده می گردد. در این مقاله ۶ کاربرد مهم این شوینده فشار قوی به تفصیل بیان می شود.

 

معرفی دستگاه واترجت صنعتی

شستشوی تجهیزات اماکن تفریحی با واترحتدستگاه واترجت صنعتی ، شوینده ای فشار قوی است که بوسیله آب پر فشار ، سطوح کف و تجهیزات را شستشو می دهد. آب ورودی از یک منبع، بوسیله پمپ فشار قوی که از موتور دستگاه تغذیه می کند، به فشار های بالا می رسد. فشار بالای آب ، قدرت از بین برندگی آلودگی ها را افزایش می دهد و عملیات شستشو را تسهیل می بخشد. نازل واترجت که در بخش انتهایی دستگاه قرار گرفته ، نحوه پاشش آب را تعیین می کند.

 

 

کاربرد های دستگاه واتر جت در اماکن تفریحی

استفاده افراد از امکان تفریحی مانند پارک ها ، به مرور سبب ایجاد آلودگی هایی می شود. دستگاه واترجت یکی از تجهیزاتی است که به منظور حفظ تمیزی و ایمنی این اماکن و تجهیزات آن ها ، مورد استفاده قرار می گیرد.

 

تمیز کردن نیمکت و میز پیک نیک

شستشوی نیمکت با واترجتدر اغلب پارک ها و امکان تفریحی ، نیمکت ها و میز های پیک نیک و ناهار خوری ، جهت استراحت و صرف غذا تعبیه شده اند. خوردن غذا و تنقلات و مصرف نوشیدنی ها توسط افراد و آلودگی های ناشی از گرد و خاک و نزولات آسمانی ، موجب شود تا سطح این میز ها و نیمکت ها دچار آلودگی شود. رفع این آلودگی ها به طور موثر بوسیله دستگاه واترجت قابل انجام است. توصیه می شود ، عملیات شستشو با واترجت ، یک یا دو بار در هر فصل صورت گیرد.

 

 

شستشوی پیاده رو ها

سطح زمین در پارک ها و دیگر اماکن تفریحی رو باز ، با مواد چسبنده ای چون آدامس آلوده می شود. از بین بردن این مواد چسبیده به سطح امر دشواری بوده و بدون تجهیزات مناسب امکان پذیر نیست. فشار آب خروجی از واتر جت صنعتی ، به خوبی توانایی محو کردن این آلودگی ها را دارد.

 

تمیز کردن تجهیزات باربیکیو

تمیز کردن باربیکیو با واترجتباربیکیو ها در اماکن تفریحی و رستوران ها به منظور کباب کردن گوشت استفاده می شوند. تجهیزات باربیکیو ها مانند سیخ ها ، پشت سر هم باید به کار برده شوند. مطمئنا کسی دوست ندارد که غذای خود را با سیخ آلوده و کثیف تحویل بگیرد. بنابراین شستشوی این تجهیزات از نظر بهداشت و جلب مشتری دارای اهمیت است. کارواش صنعتی ابزار ایده آلی جهت شستشوی تجهیزات باربیکیو می باشد.

 

 

 

تمیز کردن تجهیزات بازی

زمین های بازی کودکان ، دارای تجهیزات مختلفی است که آلودگی ها را به خود می بینند. تماس کودکان با سطح تجهیزات آلوده ، موجب کثیف شدن دست ها و لباس های آن ها می شود. برای شستشوی تجهیزات بازی کودکان ، استفاده فصلی از واترجت صنعتی پیشنهاد می گردد.

 

شستشوی زمین های ورزشی

شستن زمین تنیس با وارتجترشد کپک ها و خزه ، سطح زمین تنیس را دچار لغزندگی می کند. در نتیجه ممکن است ورزشکاران بر روی سطح سر بخورند و دچار آسیب شوند. استفاده منظم از واترجت ، سطح را تمیز نموده و ایمنی تنیس بازان را افزایش می دهد. زمین های بسکتبال نیز از این دستگاه بهره می برند، به ویژه این که در این زمین ها، حرکت ورزشکاران سبب تثبیت شدن آلودگی بر روی سطح می شود.

 

 

بهداشتی و ایمن نمودن استخر ها

در استخر ها و پارک های آبی ، سطوح بعلت وجود رطوبت ، دچار آلودگی هایی چون خزه و قارچ می شوند. رشد این ذرات بر روی سیمان ها و کاشی های استخر ، لغزندگی زمین را نیز افزایش می دهد. واترجت صنعتی ، یک انتخاب هوشمندانه جهت تمیز و ایمن نمودن استخر می باشد که زمان عملیات شستشو را تا حد زیادی کاهش داده است. جرم ها و خزه ها با استفاده از مواد شوینده بطور موثر تری از بین می روند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

صفحه اصلیدرباره ماتماس با ما