قیمت اسکرابر

شستشو و نظافت سطوح کف امری لازم و ضروری می باشد که با استفاده از شیوه های سنتی و دستی نظافت بسیار دشوار می باشد. استفاده از تجهیزات نظافتی مکانیزه مانند اسکرابر صنعتی که به طور خاص و تخصصی برای شستشو و نظافت سطوح کف طراحی و تولید شده است، گزینه ای ایده آل برای شستشو و نظافت کفپوش ها محسوب می شود، استفاده از سامانه عملکرد مکانیزه در اسکرابر ها نه تنها موجب سهولت نظافت با این دستگاه ها می گردد بلکه کیفیت شستشو و نظافت را نیز به میزان قابل ملاحظه ای ارتقا می دهد. اگر چه در نگاه اول برای خرید اسکرابر صنعتی ، قیمت زمین شوی صنعتی بالا بوده و در مقایسه با شیوه های سنتی، نظافت در ظاهر گران و هزینه بر می باشد اما کاهش پیوسته و مداوم در هزینه های جاری مرتبط با نظافت و نیروی خدماتی نه تنها جبران قیمت اسکرابر صنعتی یا دستگاه کفشور را می نماید بلکه موجب سود آوری و بهره وری کسب و کار نیز می گردد.

نحوه عملکرد دستگاه اسکرابر 

اسکرابر ها دستگاه های مکانیزه نظافتی می باشند که با استفاده از سامانه برس زنی و پاشش آب تمامی آلاینده های چسبیده بر روی سطوح را شستشو داده و از سطح جدا می نمایند. این دستگاه ها به منظور ارتقا کیفیت شستشو و نظافت، مجهز به مخازن مجزا برای آب تمیز و آب کثیف بوده و از این رو همواره از پاشش آب تمیز برای شستشو و نظافت استفاده می نماید. همین امر مانع از انتشار آلاینده ها به دیگر بخش ها می شود. از بخش های مهم دیگر دستگاه اسکرابر می توان به سیستم مکش که شامل تی و موتور مکنده می باشد، اشاره نمود. سیستم مکش به کار رفته در این دستگاه ها با جمع آوری کامل آب و آلودگی های باقی مانده از شستشو، تمامی مایعات را به داخل مخزن آب کثیف انتقال داده و سطحی تمیز، خشک و عاری از آلودگی بر جای می گذارد.

تاثیر کیفیت عملکرد بر روی قیمت اسکرابر

اسکرابر صنعتی دارای عملکرد بسیار قوی و منظم می باشد که روند شستشوی را بدون هیچگونه مشکلی انجام می دهد. اگر قصد خرید دستگاه اسکرابر را دارید بهتر است ابتدا با چگونگی کار آن آشنا شوید. دستگاه زمینشوی اتوماتیک از بخش های مختلفی تشکیل شده است این قسمت ها شامل برس زنی و موتور برس، مخزن های آب کثیف و آب تمیز، سیستم مکش می باشد. هر کدام از این بخش ها وظیفه ای بر عهده دارند که با همکاری هم می توانند بهترین عملکرد را داشته باشند.

 برای اینکه دستگاه زمین شوی بهترین کارایی و عملکرد رو داشته باشد باید روش های استفاده و نگهداری از این دستگاه رو جدی بگیرید. نحوه کار دستگاه اسکرابر صنعتی به این صورت است که برس های دستگاه که در زیر آن قرار دارند با چرخش دورانی خود آلودگی و کثیفی های روی سطح زمین را نظافت می کند. در این هنگام با پاشش محلول شستشو بر روی برس ها از مخزن آب تمیز فرآیند شستشو به بهترین نحو انجام می شود. از طرفی دیگر سیستم مکش دستگاه آلودگی های مایع و رطوبت را با قدرت مکشی که دارد جذب کرده و وارد مخزن آب کثیف می کند. بالا بودن قیمت اسکرابر های با کیفیت می تواند بعلت قدرت بالای برس و خشک کن آنها و موتور استفاده شده برای این دو عملیات باشد.

بخش دیگر و مهمی که دستگاه های زمین شوی صنعتی دارند سیستم خشک کن است. وظیفه این قسمت خشک کردن نهایی کف پس از فرآیند شستشو است. پس از اینکه برس و سیستم پاشش آب، سطوح کف را بخوبی هر چه تمام تر تمیز کردند، به مرحله خشک کردن می رسیم. در پشت دستگاه اسکرابر یک تی هلالی شکل، با پهنای زیاد وجود دارد که با عملکرد بالا، رطوبت کف را بدون باقی ماندن هیچ لکه ای جمع کرده و خشک می کند. در نظر داشته باشید، قیمت اسکرابر صنعتی دارای خشک کن و سیستم برس زنی قدرتمند بیشتر از سایر مدل هایی است که از قدرت مکش و برس زنی  ضعیف تری برخوردار هستند.

قیمت دستگاه کفشور

عوامل موثر در قیمت زمین شوی صنعتی کدامند؟

دستگاه های اسکرابر به منظور تامین نیاز های نظافتی، برای محیط هایی با شرایط و ویژگی های گوناگون در مدل ها و ابعاد متنوعی طراحی و تولید می شوند که همین ویژگی ها موجب تغییر در قیمت اسکرابر صنعتی می شوند. در ادامه به بررسی عوامل اثر گذار در قیمت دستگاه اسکرابر می پردازیم:

تاثیر کیفیت ساخت دستگاه و کمپانی سازنده بر قیمت اسکرابر صنعتی

دستگاه کفشوی یا اسکرابر ها دستگاه های مکانیزه ای می باشد که به واسطه تسهیل فرآیند شستشو و ارتقا کیفیت نظافت از محبوبیت ویژه ای در بین کاربران برخوردار می باشند. از این رو شرکت های بسیاری در سراسر جهان اقدام به تولید این دستگاه ها می نمایند. اما آنچه که مسلم است کیفیت بالای ساخت دستگاه است که ضامن کارکرد پیوسته آن در شرایط سخت کاری می باشد. مسلما هزینه صادرات و ترانزیت دستگاه های ساخته شده به کشور های مقصد بسیار بالا بوده و همین امر موجب می شود که اغلب کمپانی های سازنده با مونتاژ دستگاه در کشور های ثالث اقدام به تعدیل هزینه های خود می نمایند. همین امر کیفیت ساخت دستگاه ها را تحت تاثیر قرار داده و از این رو موجب کاهش در قیمت زمین شوی صنعتی می گردد. در حالیکه قیمت اسکرابر های با کیفیت که متعلق به برند های معتبر دنیا می باشند به واسطه حفظ کیفیت و استاندارد های کمپانی سازنده و ساخت و مونتاژ در کشور مبدا نسبت به نمونه های دیگر بیشتر است.

قیمت کفشوی صنعتی

خرید دستگاه اسکرابر دستی یا خودرویی

دستگاه های اسکرابر به منظور تامین نیاز های نظافتی محیط هایی با وسعت گوناگون در ابعاد متنوعی طراحی و تولید می شوند. دستگاه زمین شوی صنعتی بصورت جداگانه دارای بخش نظافت و بخش خشک کن هستند و به دو نوع اسکرابر دستی و سرنشین دار تقسیم می شوند. زمینشوی دستی در مقایسه با زمینشوی خودرویی سایز کوچکتری دارد و هدایت آن به این صورت است که کاربر پشت آن قرار می گیرد و بوسیله دسته تعبیه شده آن را هدایت می کند. در حالیکه که اسکرابر سرنشین دار به واسطه داشتن پهنای کاری بالا و ابعاد بزرگ، هدایت آن به این صورت است که با نشستن بر روی صندلی تجهیز شده روی دستگاه، عملیات شستشو و نظافت سطوح را به انجام می رساند. نوع هدایت دستگاه یکی از عوامل اثر گذار در قیمت اسکرابر یا زمین شوی صنعتی می باشد به نحوی که قیمت اسکرابر سرنشین دار به واسطه داشتن ابعاد بزرگ، پهنای کاری بالا و نوع هدایت در مقایسه با نمونه های دستی بالاتر است. خرید دستگاه اسکرابر صنعتی سرنشین دار بایستی با در نظر گرفتن ابعاد دستگاه و قدرت مانور مناسب آن در محیط باشد.

تاثیر برخورداری از سیستم جلوبرنده بر قیمت زمین شوی صنعتی

یکی دیگر از پارامتر های تاثیر گذار در قیمت دستگاه کفشور تجهیز این دستگاه ها به موتور حرکتی یا موتور جلو برنده می باشد. استفاده از موتور جلوبرنده در دستگاه های کفشور موجب سهولت در حرکت دستگاه شده و دیگر نیازی به اعمال نیرو از سوی کاربر نمی باشد. در مدل های مجهز به موتور حرکتی کاربر تنها وظیفه هدایت دستگاه را در مسیر شستشو بر عهده دارد. اسکربر های خودرویی به واسطه نوع هدایتشان به موتور جلوبرنده مجهز می باشند. این درحالی است که تنها برخی از نمونه های اسکرابر دستی به موتور جلوبرنده مجهز می باشند. تجهیز دستگاه به موتور حرکتی موجب افزایش قیمت دستگاه اسکرابر در مقایسه با نمونه ای می شود که فاقد موتور جلوبرنده می باشند.


 قیمت اسکرابر صنعتی

خرید دستگاه کفشوی با توجه به نوع منبع تغذیه دستگاه

با اینکه اسکرابر ها یا دستگاه های کفشور مناسب و قابل استفاده برای نظافت و شستشوی محیط های خارجی هستند اما کاربرد عمده آن ها برای نظافت سطوح کف فضاهای سرپوشیده است. برای مقابله با انتشار گاز های سمی و حفظ سلامت افراد حاضر در محیط، انرژی مصرفی این دستگاه الکتریکی می باشد. نوع تامین انرژی الکتریکی محرکه دستگاه، یکی از مهم ترین عواملی است که در قیمت اسکرابر صنعتی تاثیر گذار است. این دستگاه یا از نوع کف شوی کابلی یا باتری دار است که نوع کابلی آن مسلما، از طریق برق شهری تامین می شود و وجود پریز برق در محیط، لازم و ضروری است. در حالیکه اسکرابر های باتری دار برای محیز هایی مناسب هستند که دسترسی به پریز برق دشوار است و یا اینکه با توجه به محیط، وجود کابل برق باعث ایجاد مزاحمت برای افراد می شود. با توجه به هزینه صرف شده برای تامین باتری، قیمت زمین شوی صنعتی باتری دار از قیمت اسکرابر بیشتر می باشد.

برای دریافت قیمت اسکرابر و مشاوره خرید تجهیزات نظافتی مکانیزه با ما در تماس باشید ۵۸۴۵۳۰۰۰-۰۲۱