قیمت اسکرابر

شستشو و نظافت سطوح کف امری لازم و ضروری می باشد که با استفاده از شیوه های سنتی و دستی نظافت بسیار دشوار می باشد. استفاده از تجهیزات نظافتی مکانیزه مانند اسکرابر صنعتی که به طور خاص و تخصصی برای شستشو و نظافت سطوح کف طراحی و تولید شده است، گزینه ای ایده آل برای شستشو و نظافت کفپوش ها محسوب می شود٫ استفاده از سامانه عملکرد مکانیزه در اسکرابر ها نه تنها موجب سهولت نظافت با این دستگاه ها می گردد بلکه کیفیت شستشو و نظافت را نیز به میزان قابل ملاحظه ای ارتقا می دهد. اگر چه در نگاه اول برای خرید اسکرابر صنعتی ، قیمت آن بالا بوده و در مقایسه با شیوه های سنتی نظافت به ظاهر گران می باشد اما کاهش پیوسته و مداوم در هزینه های جاری مرتبط با نظافت و نیروی خدماتی نه تنها جبران قیمت اسکرابر یا دستگاه کفشور را می نماید بلکه موجب سود آوری و بهره وری کسب و کار نیز می گردد.


 دستگاه اسکرابر چیست و چگونه کار می کند؟

اسکرابر ها دستگاه های مکانیزه نظافتی می باشند که با استفاده از سامانه برس زنی و پاشش آب تمامی آلاینده های چسبیده بر روی سطوح را شستشو داده و از سطح جدا می نمایند. این دستگاه ها به منظور ارتقا کیفیت شستشو و نظافت مجهز به مخازن مجزا برای آب تمیز و آب کثیف بوده و از این رو همواره از پاشش آب تمیز برای شستشو و نظافت استفاده می نماید. همین امر مانع از انتشار آلاینده ها به دیگر بخش ها می شود. از بخش های مهم دیگر دستگاه اسکرابر می توان به سیستم مکش که شامل تی و موتور مکنده می باشد، اشاره نمود. سیستم مکش به کار رفته در این دستگاه ها با جمع آوری کامل آب و مایعات آلوده ناشی از شستشو، تمامی مایعات را به داخل مخزن آب کثیف انتقال داده و سطوحی تمیز، خشک و عاری از آلودگی بر جای می گذارد.


قیمت دستگاه کفشور


عوامل موثر در قیمت دستگاه کفشور کدامند؟

دستگاه های اسکرابر به منظور تامین نیاز های نظافتی محیط هایی با شرایط و ویژگی های گوناگون در مدل ها و ابعاد متنوعی طراحی و تولید می شوند که همین ویژگی ها موجب تغییر در قیمت اسکرابر می شوند. در ادامه به بررسی عوامل اثر گذار در قیمت دستگاه اسکرابر می پردازیم:


کیفیت ساخت دستگاه و کمپانی سازنده

اسکرابر ها دستگاه های مکانیزه ای می باشد که به واسطه تسهیل فرآیند شستشو وارتقا کیفیت نظافت از محبوبیت ویژه ای در بین کاربران برخوردار می باشند. از این رو شرکت های بسیاری در سراسر جهان اقدام به تولید این دستگاه ها می نمایند. اما آنچه که مسلم است کیفیت بالای ساخت دستگاه است که ضامن کارکرد پیوسته دستگاه در شرایط سخت کاری می باشد. مسلما هزینه صادرات و ترانزیت دستگاه های ساخته شده به کشور های مقصد بسیار بالا بوده و همین امر موجب می شود که اغلب کمپانی های سازنده با مونتاژ دستگاه در کشور های ثالث اقدام به تعدیل هزینه های خود می نمایند. همین امر کیفیت ساخت دستگاه ها را تحت تاثیر قرار داده و از این رو موجب کاهش در قیمت دستگاه اسکرابر می گردد. در حالیکه اسکرابر های با کیفیت که متعلق به برند های معتبر دنیا می باشند به واسطه حفظ کیفیت و استاندارد های کمپانی سازنده و ساخت و مونتاژ در کشور مبدا از قیمت بالاتری نسبت به نمونه های دیگر برخورداری می باشند.


قیمت کفشوی صنعتی


دستی یا خودرویی بودن اسکرابر

دستگاه های اسکرابر به منظور تامین نیاز های نظافتی محیط هایی با وسعت گوناگون در ابعاد متنوعی طراحی و تولید می شوند. این دستگاه ها دارای پهنای کاری و پهنای خشک کن متفاوتی بوده و از این رو نوع هدایت آنها دستی یا خودرویی می باشد. اسکرابر های دستی در مقایسه با اسکرابر های خودرویی ابعاد کوچک و فشرده ای داشته و  مجهز به دسته می باشند. در این مدل ها کاربر در پشت دستگاه قرار گرفته و آن را هدایت می نماید. در حالیکه نمونه های خودرویی به واسطه داشتن پهنای کاری بالا و ابعاد بزرگ مجهز به صندلی بوده و کاربر با نشستن بر روی ضندلی عملیات شستشو و نظافت سطوح را به انجام می رساند. نوع هدایت دستگاه یکی از عوامل اثر گذار در قیمت اسکرابر می باشد به نحوی که نمونه های خودرویی به واسطه داشتن ابعاد بزرگ، پهنای کاری بالا و نوع هدایت در مقایسه با نمونه های دستی قیمت بالاتری دارند. خرید اسکرابر صنعتی سرنشین دار بایستی با در نظر گرفتن ابعاد دستگاه و قدرت مانور مناسب آن در محیط باشد.


برخورداری از سیستم جلوبرنده

یکی دیگر از پارامتر های تاثیر گذار در قیمت دستگاه کفشور تجهیز این دستگاه ها به موتور حرکتی یا موتور جلو برنده می باشد. استفاده از موتور جلوبرنده در دستگاه های کفشور موجب سهولت در حرکت دستگاه شده و دیگر نیازی به اعمال نیرو از سوی کاربر نمی باشد. در مدل های مجهز به موتور حرکتی کاربر تنها وظیفه هدایت دستگاه را در مسیر شستشو بر عهده دارد. اسکربر های خودرویی به واسطه نوع هدایتشان به موتور جلوبرنده مجهز می باشند. این درحالیست  که تنها برخی از نمونه های اسکرابر دستی به موتور جلوبرنده مجهز می باشند. تجهیز دستگاه به موتور حرکتی موجب افزایش قیمت دستگاه اسکرابر در مقایسه با نمونه ایی می شود که فاقد موتور جلوبرنده می باشند. 


قیمت اسکرابر صنعتی


نوع منبع تغذیه دستگاه

اگرچه اسکربر ها یا دستگاه های کفشور صنعتی قابل استفاده در فضا های بیرونی می باشند اما کاربرد عمده آنها شستشو و نظافت سطوح کف فضا های سرپوشیده می باشد. به منظور ممانعت از انتشار گاز های سمی و تامین سلامت افراد حاضر در محیط، نیرو محرکه این دستگاه انرژی الکتریکی می باشد. چگونگی تامین انرژی الکتریکی برای حرکت دستگاه، یکی از اصلی ترین عوامل اثر گذار در قیمت اسکرابر می باشد. انرژی الکتریکی مورد نیاز این دستگاه ها یا از طریق کابل برق و یا انرژی ذخیره شده در باتری تامین می شود. مسلما به منظور استفاده از دستگاه اسکرابر برقی ، دسترسی به پریز برق در محیط مورد نظر لازم و ضروری می باشد. در حالیکه نمونه های باتری دار اسکرابر برای محیط هایی مناسب هستند که یا دسترسی به پریز برقی دشوار می باشد و یا حضور کابل برق در محیط برای افراد حاضر، مزاحمت ایجاد می نماید. با توجه به هزینه صرف شده برای تامین باتری، قیمت اسکرابر باتری دار از قیمت دستگاه اسکرابر برقی بالاتر می باشد. 


به منظور دریافت لیست قیمت اسکرابر و مشاوره خرید کفشوی صنعتی می توانید با کارشناسان فروش ما و از طریق شماره 58453000-021 تماس حاصل فرمایید و یا درخواست خود را از طریق لینک زیر ارسال بفرمایید.

تماس با ما