نظافت و شستشوی تجهیزات شهربازی با استفاده از کارواش صنعتی

دسته بندی وبلاگ

جدیدترین نوشته ها

اشتراک در خبرنامه

آخرین مطالب فرنام صنعت را در ایمیل خود دریافت کنید.

نظافت و شستشوی تجهیزات شهربازی با استفاده از کارواش صنعتی

شهر بازی ها به عنوان بخشی از فضای عمومی و تخصصی شهر محل اجتماع و بازی کودکان، نوجوانان و بزرگسالان می باشند. حضور تجهیزات بازی و سرگرم کننده در این محیط ها نه تنها برای کودکان بلکه برای بزرگسالان نیز جذابیت داشته و از این رو افراد زمان نسبتا طولانی را در این امکان سپری می نمایند. مسلما حضور بلند مدت تعداد زیاد مراجعه کنندگان به شهر بازی ها و محیط هایی که با هدف فراهم نمودن اوقاتی خوش برای افراد ایجاد شده اند موجب انباشت آلاینده ها در محیط می گردند. عدم نظافت و حذف لایه های آلودگی ایجاد شده بر روی تجهیزات و دستگاه های به کار رفته در شهر بازی ها ضمن اینکه موجب انتشار عوامل بیماری زا شده و سلامت افراد حاضر در محیط به ویژه کودکان و خردسالان را در معرض خطر قرار می دهد، تاثیر مستقیمی بر کاهش جلوه های بصری و جذابیت محیط داشته و می تواند سود آوری کسب و مار را تحت تاثیر قرار دهد. مسلما استفاده از شیوه های سنتی در شستشو و نظافت بخش های مختلف دستگاه ها و تجهیزات امری دشوار و زمان بر بوده و قادر به تامین نیاز های نظافتی محیط نمی باشد. از جمله تجهیزات مکانیزه و صنعتی که توانایی بالایی در شستشو و نظافت تجهیزات مکانیزه و صنعتی دارد، دستگاه کارواش صنعتی یا واترجت صنعتی می باشد

 

اساس عملکرد دستگاه کارواش صنعتی

واترجت صنعتیکارواش صنعتی یا واترجت صنعتی دستگاهی مکانیزه و صنعتی برای شستشو و حذف لایه های عمیق آلودگی از روی انواع سطوح هموار و ناهموار افقی و عمودی می باشد. دستگاه کارواش سیار با استفاده از پاشش پر فشار آب لایه های عمیق آلودگی را با سرعت بالا حذف نموده و سطوحی تمیز و عاری از آلودگی بر جای می گذارد. دستگاه های کارواش صنعتی به منظور افزایش فشار آب وارد شده به داخل دستگاه مجهز به پمپ های فشار قوی قدرتمند می باشند. پس از آن که فشار آب در داخل پمپ افزایش یافت، آب پر فشار از طریق شیلنگ فشار قوی، لنس، نازل و تفنگی بر روی سطوح هدف پاشش می شود.

 

انواع دستگاه های کارواش صنعتی

واترجت صنعتیدستگاه های کارواش صنعتی به منظور حذف موثر و با کیفیت لایه های عمیق آلودگی در دو نوع کارواش آب سرد و کارواش آب گرم طراحی و تولید می شوند. استفاده از آب گرم پر فشار از توانایی ویژه ای برای شستشو و حذف لایه های عمیق آلودگی چرب و روغنی برخوردار می باشد. واترجت های آب گرم برای افزایش دمای آب مجهز به سیستم گرمکن می باشند که همین امر موجب افزایش وزن و ابعاد دستگاه در مقایسه با نمونه های کارواش صنعتی آب سرد می گردد.

 

مزایای استفاده از دستگاه کارواش صنعتی در شهر بازی

کارواش صنعتیبا توجه به حجم بالای مراجعین به شهر بازی ها و حضور بلند مدت کودکان و خردسالان در این بخش ها شستشو و نظافت سطوح بدنه تجهیزات که در تماس مستقیم با افراد می باشند امری لازم و ضروری می باشد. با توجه به استفاده مستمر و پیوسته از تجهیزات تفریحی شستشو و نظافت سریع و موثر آنها امری لازم و ضروری می باشد. مسلما استفاده از شیوه های سنتی نظافت نه تنها از کیفیت مطلوبی برخوردار نمی باشد بلکه بسیار زمان بر بوده و باعث ایجاد وقفه در عملکرد دستگاه می گردد. در حالی که استفاده از دستگاه واترجت صنعتی به واسطه استفاده از سیستم های مکانیزه و پاشش پر فشار آب تمامی آلاینده ها را از روی سطوح در کوتاه ترین زمان ممکن حذف می نماید. کاهش در مصرف آب و مواد شوینده نیز از دیگر مزایای استفاده از دستگاه کارواش صنعتی می باشد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

صفحه اصلیدرباره ماتماس با ما