معرفی جدیدترین رده از دستگاه اسکرابر شرکت RCM ایتالیا

16 خرداد 1396

شرکت RCM ایتالیا جدیدترین محصول خود یعنی دستگاه اسکرابر Byte II را معرفی نمود. این دستگاه برای نخستین بار در نمایشگاه پلیره ایتالیا رونمایی شد و به معرض نمایش درآمد. اسکرابر Byte II یک ابزار حرفه ای برای تمیز نمودن سطوح با ابعاد متوسط به روش سریع و کارآمد می باشد. این کف شوی صنعتی در دو مدل تک برسه با پهنای نظافتی 530 میلی متر و دو برسه با پهنای نظافتی 610 میلی متر تولید گردیده است.

در این نمایشگاه تمامی ویژگی های بارز و منحصر به فرد دستگاه اسکرابر جدید که سبب تمایز آن شده است، معرفی گردید که عبارت اند از:

1- اسکرابر جدید سطح بالای بهره وری دارد و از همین رو هزینه های فعالیت های نظافتی را کاهش می دهد.

2- دستگاه زمین شوی صنعتی Byte II فرآیند شستشو و خشک کردن را با کمترین اثرات زیست محیطی انجام می دهد و در نتیجه دارای ویژگی سازگاری با محیط زیست است. هم چنین مصرف آب و انرژی را کاهش داده و بازدهی بالایی دارد؛ این به آن معنا است که برای دست یابی به نتیجه ای عالی در تمیز کردن حداقل مقدار آب صرف می گردد.

3- کفشوی صنعتی جدید از سهولت کاربری برخوردار بوده و تنها با فشردن یک دکمه شروع به کار می کند.

4- طراحی این دستگاه به گونه ای است که سبب کاهش هزینه های تعمیر و نگهداری می شود.

5- قدرت خشک کنندگی بالا، شعاع پایین گردش و بدنه محکم از دیگر ویژگی های منحصر به فرد اسکرابر جدید شرکت RCM می باشد.

6- دستگاه Byte II سطح صدای بسیار پایینی دارد به همین جهت در محیط های گوناگون قابل به کارگیری است. کاربر می تواند سرعت دستگاه را با توجه به شرایط و خواسته خود تنظیم کند.

7- اسکرابر جدید رونمایی شده در هنگام دور زدن آب را به طور کامل جمع آوری می کند و سطحی خشک و بدون خطر لغزندگی بر جای می گذارد.

8- بخش موتور مکنده این دستگاه کف شوی دارای محافظ سه گانه است: شناور جهت جلوگیری از ورود آب، فیلتر برای جلوگیری از ورود زباله و محافظ پلاستیکی در برابر کف.

9- بهره وری دستگاه اسکرابر Byte II به اندازه ای است که باتری آن با یک بار شارژ شدن به مدت 4 ساعت شارژدهی دارد و این اجازه را می دهد که عملکرد ساعتی افزایش یابد. این کف شور صنعتی دارای شارژر باتری داخلی است.

10- مخزن آب کثیف زمین شور به شکل مسطح طراحی شده که سبب تخلیه کامل و آسان می شود و شلنگ مخزن آب تمیز نیز قابل اتصال مستقیم به شیر آب بوده و مخزن به این طریق پر می شود.

دیدگاه کاربران
نام (الزامی):
ایمیل:
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد
وب سایت:
نظر شما: