توضیحات برند

کمپانی master یکی از برند های معتبر اروپا در زمینه تولیدی مکنده ها و جاروبرقی های صنعتی می باشد. شرکت Mastervac یک کمپانی مدرن و موفق است که برای مشتریان، مکنده های صنعتی با کیفیت و قابل اعتماد را در مدل های متنوع و برای اهداف مختلف طراحی و تولید می نماید. این شرکت ایتالیایی جاروبرقی هایی را به بازار روانه می کند که دارای طراحی ایتالیایی جذاب و مشخصات فنی بی نظیر هستند. نیاز های نظافتی واحد های تولیدی، صنایع، کارخانجات و دیگر بخش ها با مدل های متنوع این مکنده برطرف می شود. هر مکنده صنعتی MasterVac نتیجه ترکیب خلاقیت با مواد فوق العاده با کیفیت و ساختار مقاوم می باشد.

رسالت شرکت Master مستر

تولید مکنده های صنعتی با کیفیت و متنوع برای صنایع مختلف رسالت شرکت Master باشد. دستگاه های مدرن ساخت این شرکت، قابل اعتماد بوده و برای کاربرد های مختلف طراحی شده اند. بنابراین تیم فنی آن تلاش کرده تا نیاز مشتریان مختلف را برآورده سازد.

مشخصات مکنده های صنعتی Mastervac مستر

برند Mastervac مکنده ها و جاروبرقی های صنعتی متنوعی از جاروبرقی تک فاز و سه فاز گرفته تا مکنده های صنعتی و ضد انفجار طراحی و تولید می نماید که برای نظافت محیط، جابجایی مواد یا برای خط تولید استفاده می شوند. این دستگاه ها که دارای محدوده توان 1 تا 18 کیلو وات هستند، از فیلتر های کلاس M یا فیلتر های هپا برای جلوگیری از بازگشت ذرات زیر به محیط و ایجاد یک محیط بهداشتی و ایمن بهره می برند.

معرفی برخی از مکنده های صنعتی Mstervac مستر

مکنده کامیونی یکی از تجهیزات نظافتی ساخت این شرکت است که برای نظافت محیط های وسیع و جابجایی حجم بالایی از مایعات و یا مواد جامد کاربرد دارد. صنایع سیمان از جمله صنایعی است که از مکنده های کامیونی برای جمع آوری، انتقال و بازیابی مواد استفاده می کند. مکنده های Pharma از دستگاه های دیگر ساخت کمپانی master هستند که برای صنایع داروسازی تولید و طراحی می شوند. این جاروبرقی ها دارای چرخ های آنتی استاتیک، مخزن قابل جدا شدن برای تخلیه سریع و آسان، بدنه مقاوم و سیستم فیلتراسیون قدرتمند هستند.

برای دریافت قیمت ها و مشاوره خرید تجهیزات نظافتی مکانیزه با ما در تماس باشید

صفحه اصلیدرباره ماتماس با ما