درباره ما

درباره ما

فرنام صنعت پاکسا

شرکت فرنام صنعت پاکسا با هدف رفع نیازهای بخش‌های صنعتی و تجاری کشور به تجهیزات نظافت صنعتی در سال ۱۳۸۶ تأسیس شد. این شرکت از نخستین روزهای تأسیس، تلاش خود را بر سه هدف تشخیص دقیق نیاز مشتریان، عرضه محصولات با کیفیت و برخورداری از قیمت رقابتی و ارائه خدمات پس از فروش مناسب، متمرکز نمود. امروز و پس از نزدیک به یک دهه فعالیت، شرکت فرنام صنعت پاکسا بعنوان یکی از معتبرترین تأمین‌کنندگان تجهیزات نظافت صنعتی شناخته می‌شود و تثبیت جایگاه این شرکت در بازار رقابتی کشور نشان دهنده موفقیت آن در دستیابی به اهداف تعیین شده می‌باشد.
در حال حاضر شرکت فرنام صنعت پاکسا به عنوان نماینده انحصاری شرکت RCM ایتالیا در زمینه عرضه اسکرابرها، پولیشرها و دستگاه‌های جاروبرقی صنعتی، شرکت Ehrle آلمان، شرکت Master ایتالیا و شرکت Biemmedue ایتالیا در ایران فعالیت می‌نماید. همکاری با این تولیدکنندگان معتبر از یک سو، امکان دسترسی به منبع کاملی از دانش فنی مرتبط با تجهیزات نظافت صنعتی را برای کارشناسان شرکت فرنام صنعت فراهم نموده و از سوی دیگر به واحد خدمات پس از فروش این شرکت امکان داده است تا نیاز مشتریان خود به تجهیزات جانبی و قطعات مصرفی و یدکی را در کوتاه ترین زمان ممکن برآورده نماید.

  • کیفیت
  • دقت
  • ایمنی
  • مطمئن

برند محصولات ما

برند محصولات فرنام صنعت چیست؟

فرنام صنعت

شبکه های اجتماعی

فعالیت فرنام صنعت

در فضای مجازی

با توجه به اهمیت فضای مجازی در زندگی امروز و نقش کتمان ناپذیر آن بعنوان یک مرجع سریع و سهل‌الوصول در دستیابی به اطلاعات مورد نیاز، شرکت فرنام صنعت پاکسا تلاش نموده است تا در کنار راه‌های ارتباطی متداول از ظرفیت بالای این فضا برای ارتباط و تعامل هرچه بیشتر با مشتریان و فعالان عرصه تجارت و صنعت بهره گیرد. به همین منظور ضمن حضور در شبکه‌های اجتماعی مختلف با هدف معرفی محصولات و اطلاع رسانی در زمینه فعالیت‌های خود از قبیل شرکت در نمایشگاه‌های مختلف، اقدام به راه‌اندازی یک سایت جامع نموده است.

سایت فرنام صنعت پاکسا

مشتریان و علاقمندان می‌توانند با مراجعه به سایت اصلی شرکت فرنام صنعت پاکسا به نشانی www.farnamsanat.com اطلاعات کاملی در خصوص محصولات، شرکای تجاری و اخبار مرتبط با فعالیت‌های این شرکت کسب نمایند. محصولات قابل ارائه توسط این شرکت بر اساس نوع دستگاه، برند تولید کننده، مشخصه متمایزکننده و کاربرد خاص طبقه‌بندی شده‌اند. در صفحه هر محصول ضمن معرفی کامل دستگاه، جدول مشخصات فنی، ویدئو و تصاویر کاربردی، تجهیزات جانبی استاندارد و پیشنهادی، کاتالوگ‌های انگلیسی و فارسی و محصولات مشابه آن دستگاه نیز قرار داده شده‌اند. بدین ترتیب اطلاعات کاملی درباره هر دستگاه در اختیار افراد قرار گرفته است و مشتریان م یتوانند پیش از خرید محصول از هر نظر با دستگاه آشنا شده و مشخصات فنی و عملکرد آن را ارزیابی نمایند.
همچنین در این سایت بخشی به مقالات اختصاص یافته است که می‌تواند بعنوان یک منبع آموزشی جامع در خصوص تجهیزات نظافت صنعتی مورد استفاده قرار گیرد. این بخش بصورت پیوسته بروز رسانی شده و اطلاعات کاملی پیرامون بخش‌های تشکیل دهنده دستگاه‌های مکانیزه نظافتی، ویژگی‌ها، عملکرد و کاربردهای خاص آن‌ها در اختیار افراد قرار می‌دهد.

صفحه اصلیدرباره ماتماس با ما