خدمات

خدمات

بررسی اجمالی خدمات شرکت فرنام صنعت پاکسا

با تشکر و احترام شرکت فرنام صنعت پاکسا "مدیر عامل مجید فرشاد"

حوزه فعالیت شرکت فرنام صنعت پاکسا

امروزه به دلیل گسترش جمعیت و پیشرفت سریع فناوری، پیش رفتن به سمت و سوی استفاده از تجهیزات نظافتی به جای استفاده از تجهیزات نظافت دستی، اجتناب ناپذیر است. تأثیر این پیشرفت‌ها را می‌توان در دنیای صنعت به‌ویژه صنایع خدماتی و نظافتی مشاهده کرد، جایی که استفاده از فناوری منجر به ایجاد و ارائه دستگاه‌های نظافت مکانیکی برای بهبود کیفیت، سرعت و کارایی نظافت شده است. در کنار این پیشرفت‌ها، ما در شرکت فرنام صنعت پاکسا به تجربه بیش از یک دهه خود در ارائه خدمات و قطعات دستگاه های نظافت مکانیزه و همچنین شناخت کامل عملکرد و کیفیت تامین کنندگان داخلی و خارجی با نمایندگی معتبر اروپایی مفتخریم تا شما را در جهت سلامت هر چه بیشتر خود و جامعه همراهی کنیم. در حال حاضر شرکت فرنام صنعت پاکسا به عنوان نماینده انحصاری شرکت RCM ایتالیا در زمینه عرضه اسکرابرها، پولیشرها و دستگاه‌های جاروبرقی صنعتی، شرکت Ehrle آلمان، شرکت Master ایتالیا و شرکت Biemmedue ایتالیا در ایران فعالیت می‌نماید. همکاری با این تولیدکنندگان معتبر از یک سو، امکان دسترسی به منبع کاملی از دانش فنی مرتبط با تجهیزات نظافت صنعتی را برای کارشناسان شرکت فرنام صنعت فراهم نموده و از سوی دیگر به واحد خدمات پس از فروش این شرکت امکان داده است تا نیاز مشتریان خود به تجهیزات جانبی و قطعات مصرفی و یدکی را در کوتاه ترین زمان ممکن برآورده نماید.

ارائه خدمات تعمیر و عیب یابی انواع تجهیزات نظافت صنعتی

شرکت فرنام صنعت پاکسا به منظور جلب رضایت مشتریان و بر اساس چند سال تخصص در زمینه فروش، تعمیرات و نگهداری دستگاه‌های مکانیزه، اقدام به توسعه واحد تعمیرات با مکانیک‌های مجرب و دارای گواهی از شرکت‌های معتبر جهانی در سال های اخیر نموده است. 

تعمیرات تخصصی انواع دستگاه‌های نظافت صنعتی شامل:

انواع زمین‌شوی و اسکرابر صنعتی، واترجت و کارواش صنعتی و خانگی، تعمیر فرش و موکت شوی، انواع پولیشر صنعتی، دستگاه‌های سوییپر دیزلی و بنزینی

و تعمیر و تعویض قطعاتی چون:

مشکلات باتری دستگاه و ذغال موتور، تعمیر و تعویض تسمه، تعمیر بدنه اسکرابر، تعمیر و تعویض دینام و...

تعمیر دستگاه‌های نظافت صنعتی

فروش انواع قطعات یدکی تجهیزات نظافت صنعتی

کمپانی فرنام صنعت پاکسا عمیقاً متعهد به مأموریت شرکت برای برآوردن نیازهای مشتری است و دوره آموزشی و تازه‌سازی را برای تکنسین‌ها و پرسنل فروش، هم در داخل و هم برای نمایندگی‌های خود سازماندهی می‌کند. ماشین های فرنام با استفاده از قطعاتی که برای کیفیت و قابلیت اطمینان انتخاب شده اند طراحی و توسعه می یابند. به همین دلیل ما توصیه می کنیم برای اطمینان از عملکرد خوب و مداوم دستگاه های خریداری شده، فقط از قطعات یدکی اصلی ارائه شده توسط شرکت فرنام صنعت استفاده گردد. انبار قطعات یدکی فرنام با مساحت ۱۰۰۰ متر مربع، به منظور تامین قطعات یدکی دستگاه های نظافتی در اختیار شرکت فرنام صنعت قرار دارد.

صفحه اصلیدرباره ماتماس با ما