خدمات

ما چه کارهایی انجام می دهیم؟

بررسی اجمالی خدمات ما

کارخانه ، کارخانه تولید یا کارخانه تولید یک سایت صنعتی است ،
که معمولاً از ساختمانها و ماشین آلات تشکیل شده است

نیرو

پشتیبانی فنی سریع و کارآمد پس از فروش برای هر شبکه فروش ضروری است تا بتواند با موفقیت در بازار رقابت کند. این یک قانون ساده است که RCM با قاطعیت از آن پیروی می کند و رضایت همه مشتریان ما را در بیش از ۳۰ کشور در سراسر جهان تضمین می کند. تیمی از مهندسان و تکنسین ها برای پشتیبانی از شبکه فروشندگان صادراتی ما و یک شرکت ویژه ایجاد شده برای نمایندگی های داخلی متعهد به ارائه پشتیبانی پس از فروش برای ماشین های RCM هستند. در سرتاسر جهان، صدها هزار دستگاه RCM هر روز برای تمیز کردن میلیون‌ها متر مربع از کف‌ها و روسازی‌های مختلف کار می‌کنند. ماشین‌های RCM که بیش از ۲۵ سال پیش فروخته شده‌اند، به لطف شبکه ملی و بین‌المللی کمک فنی ما، هنوز به خوبی کار می‌کنند. انبار قطعات یدکی RCM شامل بیش از ۱۵۰۰۰ کالا می باشد.

قطعات

ماشین های فرنام با استفاده از قطعاتی که برای کیفیت و قابلیت اطمینان انتخاب شده اند طراحی و توسعه می یابند. به همین دلیل ما توصیه می کنیم که فقط از قطعات یدکی فرنام اصلی برای اطمینان از عملکرد خوب و عملکرد مداوم در سال های آینده استفاده شود. انبار قطعات یدکی فرنام با مساحت و مساحت ۱۰۰۰ متر مربع، قادر است هر یک از ۱۵۰۰۰ کالای خود را با کارایی فوق العاده تحویل دهد.

حلقه اتصال شلنگ

آموزش

فرنام عمیقاً متعهد به مأموریت شرکت برای برآوردن نیازهای مشتری است و هر ساله ده‌ها دوره آموزشی و تازه‌سازی را برای تکنسین‌ها و پرسنل فروش، هم در داخل و هم برای نمایندگی‌های خود سازماندهی می‌کند.

خانه درباره ماتماس با ما