تعمیرات دستگاه نظافت صنعتی

تعمیر و سرویس انواع دستگاه‌های نظافت صنعتی

در چند سال اخیر استفاده از دستگاه‌ها و تجهیزات نظافت صنعتی در صنایع مختلف، مراکز خرید، سالن‌های ورزشی و… افزایش پیدا کرده و همچنین نیاز به سرویس و تعمیرات این دستگاه‌ها بیشتر شده.

ارائه خدمات سرویس و تعمیرات دستگاه‌های نظافت صنعتی نیاز به تخصص، تجربه و مهارت بالایی دارد که شرکت فرنام صنعت پاکسا به منظور جلب رضایت مشتریان و بر اساس چندین سال تجربه و تخصص در زمینه تعمیرات و نگهداری دستگاه‌های مکانیزه شامل انواع زمین‌شوی و کفشوی برقی، اسکرابر صنعتی، واترجت برقی، بنزینی و دیزلی، کارواش صنعتی و خانگی، تعمیر فرش و موکت شوی، انواع پولیشر صنعتی، دستگاه‌های سوییپر دیزلی و بنزینی، جارو برقی و مکنده‌های صنعتی و… اقدام به توسعه واحد تعمیرات با مکانیک‌های مجرب و دارای گواهی از شرکت‌های معتبر جهانی در سال‌های اخیر نموده است.

لازم به ذکر است که تمامی دستگاه‌های نظات صنعتی با هر برندی در واحد تعمیرات شرکت پذیرش می‌شود.

واحد تعمیرات و انبار قطعات شرکت فرنام صنعت

شرکت فرنام صنعت در واحد خدمات دستگاه‌های نظافت صنعتی، قادر به تعمیر انواع دستگاه‌های نظافت صنعتی با برندهای مختلف است. همچنین با اعزام نیرو متخصص به محل جهت کارشناسی و در نهایت ارسال دستگاه به انبار شرکت در کمتری زمان ممکن دستگاه را عیب‌یابی و تعمیر می‌کند.

انبار قطعات یدکی شرکت فرنام صنعت با مساحت بیش از ۱۰۰۰ متر مربع تمامی قطعات مصرفی، تجهیزات جانبی، باتری، برد دستگاه، موتور وکیمو، تسمه، دینام، لاستیک تی، برس و مواد شوینده مختلف همه دستگاه‌های نظافت صنعتی را ارائه می‌دهد.

در صورت بروز هرگونه مشکل برای دستگاه‌ها و نیاز به تعمیر، بخش خدمات فنی با مشاوره تلفنی و حتی اعزام کارشناس به محل پاسخگوی نیاز مشتریان خواهد بود.

تلفن تماس واحد تعمیرات:

برخی از ایرادات متداول و شایع دستگاه‌های نظافت صنعتی

دستگاه اسکرابر روشن نمی‌شود
در صورتی که دستگاه شما از نوع شارژی است، ابتدا میزان شارژ داشتن باطری و محل اتصلات آن را بررسی کنید و اگر دستگاه کابلی است، پریز و کابل دستگاه را از نظر قطعی بررسی کنید. برخی از اسکرابرها دارای دکمه توقف اضطراری است که باید فعال بودن یا نبودن آن بررسی شود و در نهایت فیوز دستگاه بررسی شود و از سالم بودن آن مطمئن شوید.
در صورت عملکرد ضعیف دستگاه اسکرابر در جمع‌آوری آب‌های کثیف، ابتدا مخزن مربوط به جمع آوری آب کثیف را چک کنید تا پر نباشد. همچنین شلنگ مکنده دسنگاه بررسی شود که دچار گرفتگی نشده باشد و در نهایت تی دستگاه را بررسی کنید که به درستی بر روی زمین قرار گرفته باشد.
در ابتدا می‌بایست تی دستگاه بررسی شود، به مرور زمان ممکن است تی دستگاه جابجا شود و یا تراز نباشد و بخشی از آب روی زمین باقی بماند. اگر مشکل همچنان باقی بود از طرف دیگر تی استفاده کنید و در نهایت لازم است تی دستگاه تعویض شود.
اگر دستگاه واترجت شما دچار افت فشار پاشش آب شده، مشکل می‌تواند ناشی از گرفتگی شلنگ ورودی یا فیلتر آن باشد. اکثر کارواش‌ها برای کارکرد عادی به یک منبع آب مداوم در حدود ۶ لیتر در دقیقه نیاز دارند. همچنین دفت کنید که شلنگ ورودی آب پیچ و تاب نداشته باشد.
ممکن است با گذشت زمان کوپلینگ و مهر و موم داخل آن دچار سائیدگی و یا شکسته شود. اگر دستگاه کارواش شما از اتصال بین شیلنگ و ورودی آب نشتی دارد، احتمالاً کوپلینگ ورودی آن شکسته و باید تعویض شود.

ممکن است به دلیل انتخاب نادرست شلنگ این مشکل برای شما به وجود آماده باشد. قطر شلنگ‌ها می‌تواند مناسب به نظر برسد. پس مطمئن شوید که قطر شلنگ مناسب را برای دستگاه خود انتخاب کرده‌اید.

دستگاه اسکرابر، واترجت و یا جارو برقی صنعتی شما نیاز به سرویس و تعمیر دارد؟

ما دستگاه نظافت صنعتی شما را از هر برندی سرویس و تعمیر خواهیم کرد.

درخواست کارشناسی

مشاوره و راهنمایی با کارشناسان فروش