دسته بندی وبلاگ

جدیدترین نوشته ها

اشتراک در خبرنامه

آخرین مطالب فرنام صنعت را در ایمیل خود دریافت کنید.

۵ نکته برای نظم و نظافت محل کار

جاروبرقی صنعتی در محل کار

نظافت فصلی مخصوصا در بهار، فرصتی مناسب برای دور ریختن اضافات جمع شده در محل کار می باشد تا بتوان محیطی آراسته و پاکیزه داشت. در حقیقت نظافت فصلی نیاز به تصمیمات هوشمندانه استراتژیک دارد زیرا می تواند در رشد کسب و کار تاثیر بسزایی داشته باشد. بر این اساس علاوه بر بررسی و ایجاد تغییراتی در روند کاری، نظافت عمومی محل شرکت نیز اهمیت ویژه ای دارد. بنابراین بهتر است با تهیه جاروبرقی صنعتی و اسکرابر، نظافت و شستشوی شرکت را به بهترین نحو انجام داد. زیرا پاکیزگی محیط می تواند تاثیر بسیار زیادی در جذب مشتریان داشته باشد.نظافت فصلی مخصوصا در بهار، فرصتی مناسب برای دور ریختن اضافات جمع شده در محل کار می باشد تا بتوان محیطی آراسته و پاکیزه داشت. در حقیقت نظافت فصلی نیاز به تصمیمات هوشمندانه استراتژیک دارد زیرا می تواند در رشد کسب و کار تاثیر بسزایی داشته باشد. بر این اساس علاوه بر بررسی و ایجاد تغییراتی در روند کاری، نظافت عمومی محل شرکت نیز اهمیت ویژه ای دارد. بنابراین بهتر است با تهیه جاروبرقی صنعتی و اسکرابر ، نظافت و شستشوی شرکت را به بهترین نحو انجام داد. زیرا پاکیزگی محیط می تواند تاثیر بسیار زیادی در جذب مشتریان داشته باشد.

نکات نظافت و سامان دهی شرکت

نظافت شرکت ها با جاروبرقی صنعتیبرای نظافت و سامان دادن به شرت و محل کار، کار های متعددی می توان انجام داد که در این جا ۵ مورد از آن نکات آورده شده است. سامان دادن به دستگاه های موجود، منظم نمودن پرونده ها و تجهیزات، مدیریت کارکنان و هم چنین نظافت محیط به وسیله دستگاه ها و تجهیزات نظافتی مانند جاروبرقی صنعتی و اسکرابر از جمله این نکات هستند.

۱- نو کردن تکنولوژی های محل کار

برای دوام آوردن در بازار رقابت، صاحبان شرکت های کوچک مستلزم کاهش هزینه های خود هستند. یکی از اقدامات صرفه جویی در هزینه ها، جایگزینی یا ارتقای تکنولوژی های کاری شرکت های کوچک (سخت افزار و نرم افزار) می باشد. برای نظافت فصلی محل کار باید کامپیوتر، مانیتور ها و سایر سخت افزار های معیوب را جایگزین نمود.

۲- سازمان دهی لوازم کوچک

اسکرابر و جاروبرقی برای نظافت شرکتدر این وضعیت، موقعیت مناسبی است که وسایل غیر قابل استفاده از سایر وسایل جدا شوند. تغییر برخی عادات کاری موجب افزایش سود می شد. به طور مثال روند استفاده نکردن از کاغذ باعث صرفه جویی در هزینه های کاغذ، جوهر، چاپ و غیره نیز می شود.

۳- ارزیابی نرخ نگهداری از وسایل

شاید افراد انتظار داشته باشند همه مشتریان بزرگ باشند، اما حقیقت این است که همه مشتریان برابر نسیتند. در صورتی که مدارک سازمان دهی شده باشند، می توان به راحتی با مخاطبانی که به محصولات یا خدمات این شرکت علاقه مند هستند، مذاکره نمود.

۴- ایجاد تصویری جدید برای شرکت

اسکرابر در نظافت محل کارایجاد یک تصویر درست از شرکت در فضای مجازی بسیار قابل اهمیت است. در یک نظافت فصلی، وبسایت شرکت نیز نیازمند تکمیل طراحی است تا زیبایی آن را بهبود بخشد و مطالب آن به روز رسانی شود. در نتیجه این اعمال سایت از لحاظ موتور های جستجو بهینه می شود. هم چنین باید اطمینان حاصل نمود که سایت شرکت به خوبی مشتریان را هدایت می نماید و منجر به مشتریان بیشتر و در نتیجه توسعه شرکت می گردد.

۵- ارزیابی کارایی کارمندان

بهتر است کارکنان مورد توجه و ارزیابی قرار گیرند زیرا این نیرو های کارآمد هستند که موجب پیشرفت و سودرسانی به شرکت می شوند. در صورتی که برخی کارکنان کارایی لازم را نداشته باشند.

در آخر نیز برای نظافت شرکت بهتر است یک جاروبرقی و یک اسکرابر تهیه نمود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

صفحه اصلیدرباره ماتماس با ما