مراکز آموزشی

در حال نمایش یک نتیجه

توضیحات دسته بندی

مراکز و مؤسسات آموزشی بسیاری در شهرها در نتیجه افزایش تقاضای علم و دانش در کشور در حال احداث هستند. عناصر زیادی بر حفظ سکوت و ایجاد شرایط خوب برای جذب بازدیدکنندگان بیشتر به این مکان ها تأثیر می گذارد. یکی از این جنبه های موثر اجرای بهینه نظافت سطوح و حفظ سلامت و پاکیزگی محیط است که در این صورت سلامت افراد تامین می شود و انگیزه افراد برای یادگیری در چنین فضایی بیشتر می شود.

ناکارآمدی روش‌های نظافت سنتی و همچنین ناکارآمدی این روش‌ها در زمینه‌های مختلف، سازندگان تجهیزات نظافتی را بر آن داشته است تا طیف وسیعی از تجهیزات را برای رفع نیازهای نظافتی محل مورد نظر ایجاد و بسازند. تجهیزات نظافتی در انواع مختلف برای نظافت اماکن آموزشی به ویژه مدارس به منظور رفع تمامی نیازهای نظافتی این امکانات مورد استفاده قرار می گیرد. انواع تجهیزات نظافتی مانند جاروبرقی صنعتی، اسکرابر، سوییپر، واترجت صنعتی و سایر دستگاه های نظافت صنعتی برای شناسایی شرایط محیطی و نوع آلودگی ایجاد شده در هر یک از بخش ها در مراکز آموزشی و مدارس مورد استفاده قرار می گیرد.

استفاده از تجهیزات نظافتی در مراکز آموزشی

به دلیل تردد زیاد افراد، سطوح کف در موسسات آموزشی و مدارس در معرض آلودگی های مرطوب و خشک قرار دارند. سلامت کلی محیط را تخریب می‌کند و زمینه مناسبی را برای رشد و توسعه میکروارگانیسم‌های متعدد فراهم می‌کند که خطر بزرگی برای سلامتی انسان‌ها ایجاد می‌کند. به دلیل تماس مستقیم با دست افراد، تجهیزات مورد استفاده در این مناطق مانند صندلی، نیمکت، میز، کابینت و قفسه کتاب نیز در معرض میکروب‌ها و عوامل بیماری‌زای متعددی قرار می‌گیرند که نیاز به تمیز کردن و گهگاه ضد عفونت دارند.
مکان‌های دیگر مانند فضاهای بیرونی در مراکز آموزشی نیز به دلیل آلودگی ناشی از تغییرات آب و هوا و گرد و غبار که زیبایی فضا را از بین می‌برد، نیاز به نظافت منظم دارند. اسکرابر، بخارشوی، جاروبرقی صنعتی و سوییپر برای نظافت موثرتر و با کیفیت بالاتر مراکز آموزشی استفاده می شود.

اسکرابر

از آنجایی که این تجهیزات پس از شستشوی سطوح کف، تمامی آب و کثیفی ها را از سطح زمین جمع آوری می کند و روند عبور و مرور افراد را مختل می کند، دستگاه کف شوی صنعتی یا اسکرابر جایگزین مناسبی برای نظافت و شستشوی سطوح کف در فضاهای داخلی مراکز آموزشی می باشد. مدارس در این مکان ها، ساخت و ساز نکنید. اسکرابر هنگام تمیز کردن سطوح کف قدرت زیادی دارد و کاربر تحرک زیادی دارد، بنابراین می تواند تمام سطوح را به راحتی تمیز کند، از جمله نواحی مرکزی صندلی ها، زیر میزها و مناطق غیرقابل دسترس مانند کناره ها. از دیوار این دستگاه تمیز کردن بسیاری از چالش های مرتبط با استفاده از تی برای تمیز کردن امکانات آموزشی را از بین برده است.

برای دریافت قیمت ها و مشاوره خرید تجهیزات نظافتی مکانیزه با ما در تماس باشید

صفحه اصلیدرباره ماتماس با ما