توضیحات دسته بندی

در نتیجه گسترش و توسعه دستگاه‌های نظافتی در صنایع مختلف، چندین دستگاه نظافت برای برآورده کردن خواسته‌های مختلف ابداع و ساخته شده‌اند. زمینه‌های مختلف مانند پزشکی و داروسازی، کارخانجات و صنایع مختلف، محیط های آموزشی، مجتمع های تجاری و غیره از ماشین آلات نظافت صنعتی استفاده می‌کنند. این تجهیزات مانند اسکرابرها، جاروها و واترجت ها علاوه بر افزایش کیفیت و سطح نظافت، سرعت نظافت و شستشو را به میزان قابل توجهی افزایش داده اند. به عنوان مثال اسکرابرهای صنعتی و واترجت ها مقدار قابل توجهی آب را ذخیره می کنند.

بخش پرورش دام به دلیل حجم عظیمی که دارند، آلاینده‌ها و ضایعات خاص خود را دارند که جمع آوری و پاکسازی آنها دشوار و زمان بر است. در نتیجه، تجهیزات نظافتی شامل کارواش سه فاز، سوییپرها و جاروبرقی‌های صنعتی در بسیاری از صنایع استفاده می‌شود. این فناوری‌ها به صاحبان شرکت‌ها در سرعت بخشیدن و بهبود کیفیت نظافت کمک کرده است. همچنین در گاوداری‌ها و مرغداری‌ها جهت بالا بردن سرعت نظافت و شستشو از واترجت‌های صنعتی و اسکرابر استفاده میگردد.

شستشوی سالن های پرورش دام و طیور با استفاده از تجهیزات نظافت صنعتی

محیط نگهداری گاو و طیور به منظور حفظ سلامت و جلوگیری از آلودگی و تلفات باید دائماً تمیز باشد. افزایش درجه تمیزی در چنین محیطی نیز به توسعه کالاهای باکیفیت کمک می کند و از سرایت آلودگی و بیماری به انسان جلوگیری می کند. در نتیجه این محیط اطراف و همچنین تجهیزاتی که در آن‌ها استفاده می‌شود می‌بایست به طور منظم تمیز گردند. واترجت‌های آبگرم نسبت به واترجت‌های سرد در از بین بردن آلاینده‌ها موثرتر هستند، اما میکروارگانیسم‌ها را از بین نمی‌برند. واترجت‌های آب گرم ممکن است به سرعت چربی و روغن  را از بین ببرند، اما رشد باکتری ها را نیز تشویق می کنند. در صورت امکان، در این شرایط می توان از مواد شوینده استفاده کرد.

جمع‌آوری غلات و دانه‌ها با جاروبرقی صنعتی

برخی از کالاهای کشاورزی مانند دانه و غلات نیاز به استفاده از دستگاه مکنده برای جمع آوری غلات و انتقال آن‌ها به مخازن و کیسه های نگهداری دارند. علاوه بر این، انبارها را می توان با جاروبرقی صنعتی تمیز کرد. تنظیمات ذخیره سازی محصول باید عاری از آلاینده ها و گرد و غبار باشد که ممکن است کیفیت محصول را پایین بیاورد و شاید آن را خراب کند. به همین دلیل می‌بایست گرد و خاک و آلودگی‌ها را جهت حفظ بهداشت محصولات با استفاده از جاروبرقی صنعتی جمع‌آوری نمود.

شستشوی دامداری با استفاده از واترجت صنعتی

دستگاه‌های واترجت برای تمیز کردن تجهیزات مختلف پرورش دام و همچنین سوله‌ها و سالن‌های نگهداری تجهیزات و کالاها استفاده می‌شود. هنگام انتخاب دستگاه واترجت، نه تنها باید حداکثر فشار کاری دستگاه، بلکه جریان خروجی آبی رنگ را نیز در نظر بگیرید که در چنین شرایطی حیاتی است. واترجت‌ها برای تمیز کردن مقادیر زیادی خاک و آلاینده ها از سالن ها و آشیانه‌های دامداری استفاده می‌شوند. دستگاه واترجت صنعتی را می توان متناسب با محیط در انواع تک فاز و یا سه فاز تهیه نمود. همچنین در صورت در دسترس نبودن برق می توان از واترجت دیزلی نیز استفاده نمود.

برای دریافت قیمت ها و مشاوره خرید تجهیزات نظافتی مکانیزه با ما در تماس باشید

صفحه اصلیدرباره ماتماس با ما