مراکز اداری

توضیحات دسته بندی

نظافت و نگهداری اماکن اداری و آموزشی

افراد زیادی به صورت روزانه از مراکز اداری و آموزشی بازدید می کنند. تردد این افراد ممکن است اطراف آنها را آلوده کند. این سموم به مرور زمان وضعیت بهداشت محیط را تخریب و بدتر می کنند. در نتیجه، سطح باید به طور منظم و مداوم شسته شود. اسکرابرها یک گزینه عالی برای تمیز کردن کف هستند. این کف شوی ها مزایای زیادی نسبت به تکنیک های دستی دارند و با انتخاب صحیح، روند تمیز کردن ممکن است به سرعت و کارآمد انجام شود.

مزایای استفاده از ماشین های شستشوی کف در مراکز اداری

استفاده از دستگاه های کف شوی مزایای زیادی دارد. این گجت دارای چندین مزیت از جمله صرفه جویی در مصرف آب و مواد شوینده در عین کیفیت شستشو است. اسکرابرها همچنین پول زیادی را برای افراد صرفه جویی می کنند زیرا در مصرف نیروی کار و آب صرفه جویی می کنند. کف شوی ها به دلیل مصرف کم آب و مواد شوینده به ابزارهایی سازگار با محیط زیست تبدیل شده اند. هنگامی که کفش می پوشید، ممکن است سرعت تمیز کردن را ده برابر افزایش دهید و تقریباً بلافاصله پس از شستشو سطح را خشک کنید. پس از انجام مراحل تمیز کردن، سطح بدون لغزش فضای امن و مطمئنی را برای رهگذران فراهم می کند. از دیگر مزایای کف شوی ها می توان به عدم ایجاد مانع در حرکت افراد و عدم پخش آب کثیف به دلیل جداسازی اشاره کرد.

اسکرابر مناسب برای امکانات اداری و آموزشی

هنگام انتخاب اسکرابر برای نظافت دفاتر و اماکن آموزشی، مهم است که چند نکته را در نظر داشته باشید. اسکرابرهای دستی به دلیل داشتن محدوده و معابر متعدد راه حل مناسبی برای این مراکز هستند. نمونه های دستی بسیار قابل مانور هستند و می توانند در فضاهای تنگ جا شوند. به دلیل عدم وجود منبع تغذیه، کفش دستی با باتری دارای دامنه حرکتی وسیع است و برای تمیز کردن مناطق بزرگ با راهروهای تو در تو ایده آل است. به دلیل اتصال آنها به منبع تغذیه، نسخه های کابل دستی دارای موتورهای قدرتمندتر و قدرت پاک کنندگی بیشتری هستند. به دلیل کمبود باتری، این گجت‌ها سبک‌تر هستند و کار با آن ها راحت تر است.

برای دریافت قیمت ها و مشاوره خرید تجهیزات نظافتی مکانیزه با ما در تماس باشید

صفحه اصلیدرباره ماتماس با ما