اماکن مذهبی

نمایش یک نتیجه

توضیحات دسته بندی

اماکن مذهبی و زیارتی ایران در طول سال به ویژه در اعیاد مذهبی مورد بازدید ایرانیان از سراسر کشور است. سطوح صاف کف در این مناطق به دلیل تعداد زیاد بازدیدکنندگان مستعد آلودگی‌های مختلف است. روش های سنتی تمیز کردن مانند تی و جارو در حذف آلاینده ها بی اثر هستند و در شرایط خاص فقط سموم را از محیط حذف می‌کنند. از آنجایی که تمیز کردن و شستن سطوح کف در این مناطق الزامی است، استفاده از بهترین روش‌های نظافت اماکن مذهبی امری حیاتی است، بنابراین اتخاذ راهکارهای نظافتی جدید در این شرایط ممکن است از بروز بسیاری از مشکلات برای سفر زائران جلوگیری کند.

آشنایی با تعدادی از تجهیزات نظافتی اماکن مذهبی

 • اسکرابر
 • سوييپر
 • فرش و موکت شوی

  استفاده از سوییپر صنعتی در نظافت اماکن مذهبی

  آلاینده های خشک به سرعت در طبقات مسطح در مکان‌های مذهبی و از طریق کفش های مردم در اطراف پخش می شوند. تمیز کردن این مناطق به دلیل تعداد زیاد سطوح سخت است. با این حال، با استفاده از یک دستگاه سوییپر، این روش ممکن است بیشتر و با درجه کیفی لازم انجام شود. از آنجایی که دارای سیستم های هوشمند و یکپارچه است، تجهیزات نظافت صنعتی خودرویی، مانند سوییپر صنعتی یا جاروی محوطه، فرآیند نظافت را هدفمندتر می کند.

  کاربرد اسکرابر در نظافت اماکن مذهبی و زیارتی

  گاهی اوقات آلودگی‌ها می‌توانند از طریق منافذ کف به داخل ساختمان‌های مذهبی نفوذ کنند و ظاهر محیط را به خطر بیندازند. در نتیجه شست و شوی سطوح صاف کف در ساختمان‌های مذهبی به منظور زیباسازی و افزایش درجه بهداشت محیط حیاتی است. با استفاده از یک کف شوی صنعتی، روش‌های تمیز کردن کف می‌تواند با برتری بی نظیری انجام شود.

  تسهیل نظافت با استفاده از فرش و موکت شوی در نظافت اماکن زیارتی

  در اماکن زیارتی مانند رواق‌ها و مساجد از فرش و قالیچه برای پوشاندن سطوح کف استفاده می‌شود. به دلیل آب و هوا، شستن فرش و قالیچه به روش‌های سنتی در این مکان‌ها دشوار و پرهزینه است. دستگاه فرش و موکت شوی صنعتی که آلودگی و گرد و غبار را به صورت کاملا اتوماتیک از بین می برد، یکی از موثرترین تجهیزات نظافت صنعتی می باشد. دستگاه فرش و موکت شوی با استفاده از آب و فن آوری های پیشرفته برس کشی، فرش و موکت را تمیز می‌کند.

 • برای دریافت قیمت ها و مشاوره خرید تجهیزات نظافتی مکانیزه با ما در تماس باشید

  صفحه اصلیدرباره ماتماس با ما