نمایش یک نتیجه

توضیحات دسته بندی

نظافت پایانه‌های مسافربری مانند فرودگاه‌ها، پایانه‌های کشتیرانی، پایانه ها و قطارها یکی از شلوغ ترین مقاصد در مناطق شهری و روستایی است. ترافیک زیاد در طول روز در یک منطقه شلوغ، آلودگی زیادی ایجاد می‌کند که تأثیر منفی بر سلامتی دارد و مشکلاتی را ایجاد می‌کند. یکی از جدی ترین مسائل احتمال آسیب دیدن مسافران در نتیجه انتقال بیماری و کاهش اثرات زیبایی در پایانه های آلوده و ناپاک است. فرودگاه ها، قطارها، پایانه ها و تأسیسات کشتیرانی باید به طور منظم تمیز شوند تا از ایجاد و گسترش آلودگی جلوگیری شود. اما چگونه می توان این را به سرعت و به طور منظم انجام داد؟

لزوم استفاده از تجهیزات نظافت پایانه‌ها

نظافت در فرودگاه‌ها به دلیل افزایش ترافیک معمولاً یکی از سخت ترین جنبه های نگهداری ساختمان‌های ترمینال است. عبور تعداد قابل توجهی از افراد از روی سطوح در طول روز منجر به ایجاد طیف گسترده ای از آلاینده‌ها می شود. این آلاینده‌ها ممکن است سطحی و غبارآلود باشند یا می توانند میکروارگانیسم های کشنده ای را حمل کنند که سلامت مسافران و افراد را در فرودگاه ها به خطر می اندازد. در نتیجه، نظافت و بهبودهای بهداشتی روزمره در مکان هایی مانند فرودگاه ها، پایانه های مسافربری، کشتی ها، قطارها و… امری مهم تلقی می‌شود.

شستشوی سطوح کف پایانه‌ها با استفاده از اسکرابر

کف شوی صنعتی یکی از تجهیزات بسیار کاربردی برای نظافت سطوح صاف کف می باشد که دارای وظایف زیر می باشد:
در حین حرکت دستگاه بر روی سطح کف در ترمینال ها، آب و مواد شوینده پاشیده و بر روی سطوح مالیده می شود و باقیمانده مواد شوینده روی سطوح کاملاً توسط مخزن آب کثیف جذب می شود. در نتیجه پس از استفاده از اسکرابر، ترمینال ها سطحی کاملا تمیز و خشک خواهند داشت. شکل مسافری اسکرابر ممکن است برای سرعت بخشیدن به تمیز کردن مناطق بزرگ مانند مناطق انتظار فرودگاه استفاده شود. وجود سیم بر روی سطوح در هنگام نظافت پایانه ها هیچ مشکلی برای این مدل که دارای باتری است ایجاد نمی کند.

نظافت صنعتی پایانه ها و محیط بیرونی با سوییپر

تمیز کردن و جارو کردن سطوح کف یکی از سخت‌ترین جنبه های تمیز کردن فضاهای بزرگ مانند فرودگاه های داخلی و خارجی است. کلیه زباله های ریز و درشت باید قبل از شستشو از سطوح جمع آوری شوند، اما به دلیل بزرگی سطوح، استفاده از جارو و خاک انداز عملی نیست و در صورت به کارگیری این روش، تعداد زیادی از کارکنان خدماتی به کار گرفته می‌شوند. علاوه بر این، تمیز کردن انسانی و جمع آوری زباله در پایانه ها زمان بر است و ممکن است باعث ازدحام ترافیک شود. در نتیجه، سوییپر صنعتی برای تمیز کردن حیاط و سالن ها و نظافت فرودگاه، ترمینال ها، قطارها و پایانه های حمل و نقل استفاده می‌شود.

کاربرد جاروبرقی در نظافت پایانه مسافربری

اتاق انتظار، پله برقی، سکو و سایر قسمت های ترمینال مسافربری را می توان با یک جاروبرقی صنعتی یا نیمه صنعتی تمیز کرد. جاروبرقی های صنعتی و نیمه صنعتی علاوه بر داشتن قدرت پاک کنندگی بالا، قابلیت جمع آوری آلاینده های موضعی و مکش آلاینده هایی که به هر دلیل در مناطق مختلف جمع شده اند را دارند.

برای دریافت قیمت ها و مشاوره خرید تجهیزات نظافتی مکانیزه با ما در تماس باشید

صفحه اصلیدرباره ماتماس با ما