دستگاه اسکرابر صنعتی بهترین گزینه برای شستشوی کف مراکز فروشگاهی

دسته بندی وبلاگ

جدیدترین نوشته ها

اشتراک در خبرنامه

آخرین مطالب فرنام صنعت را در ایمیل خود دریافت کنید.

دستگاه اسکرابر صنعتی بهترین گزینه برای شستشوی کف مراکز فروشگاهی

اسکرابر صنعتی فرنام

روشنایی، دکوراسیون و تمیزی سطوح کف در فروشگاه های عرضه کالا و مراکز خرید از اهمیت بالایی برخوردار می باشد. تردد بالای افراد بر روی کفپوش ها ضمن اینکه موجب آلودگی آنها می گردد بلکه به موجب سایش و ایجاد خراش بر روی کفپوش ها نیز می شود. آلودگی ها و سایش ایجاد شده بر روی سطوح کف،‌در نهایت با کاهش درخشندگی و براقیت سطوح کف، جلوه هاب بصری محیط را به میزان قابل ملاحظه ای کاهش می دهد. ابن در حالیست که نگهداری مناسب و در خور توجه از کفپوش ها ضامن درخشندگی، براقیت و طول عمر آنها می باشد. با توجه به اینکه جنس کفپوش های به کار رفته در مراکز فروشگاهی متنوع می باشد، نحوه استفاده از دستگاه های اسکرابر نیز برای شستشو می تواند تعییر کند. در ادامه این مقاله بهترین راهکار برای شستشو و نظافت انواع کفپوش ها ارائه می گردد:

لیست قیمت اسکرابر و مشاوره با کارشناسان فرنام صنعت

مراقبت های لازم از سطوح کف

اسکرابراقدامات پیشگیرانه به منظور محافظت از کفپوش ها بسیار کاربردی می باشد. از جمله اقدامات پیشگیرانه به منظور محافظت از کفپوش ها می توان به قرار دادن کفی در درگاه های ورودی مجتمع عل و مراکز خرید اشاره نمود. کفی ها با کنترل حجم آلودگی ها مانع از ورود حجم بالای آنها به داخل مجتمع ها و مراکز فروشگاهی شده و در نتیجه با کاهش آلاینده ها مانع از سایش بیشتر سطوح می شوند. علاوه بر این حذف سریع لکه ها و ممانعت از ماندگاری دراز مدت آنها بر روی سطوح مانع از آسیب کفپوش ها شده و در نتیجه طول عمر کفپوش ها افزایش می یابد. ضمن ایتنکه شستشوی با برنامه و منظم کفپوش ها نقش مهم و کلیدی در حفاظت از آنها و افزایش طول عمر کفپوش ها ایفا می نماید.

استفاده از اسکرابر صنعتی برای شستشو و نظافت سطوح بتنی

زمین شوی یا اسکرابربتن جلا داده شده یکی از متداول ترین کفپوش های به کار رفته در مراکز فروشگاهی می باشد. طول عمر بالای این کفپوش ها در کنار هزینه های کم ایجاد این پوشش ها موجب افزایش محبوبیت آنها در بین کاربران گردیده است. اسکرابر صنعتی گزینه ای مناسب برای شستشو و خشک نمودن همزمان سطوح کف بتونی می باشد. اسکرابر ها با استفاده از سیستم برس زنی و پاشش آب تمامی آلالینده های چسبیده بر روی سطوح را شستشو داده و حذف می نمایند. شستشوی هفتگی این کفپوش ها با استفاده از دستگاه اسکرابر راهکار مناسبی برای حفاظت از کفپوش ها می باشد. البته برای سطوح پر تردد، بهتر است که عملیات شستشو و نظافت به صورت روزانه انجام گیرد. انتخاب نوع برس یا پد مناسب،‌نیز نقش مهمی در حفاظت از کفپوش ها ایفا می نماید.

استفاده از کفشوی صنعتی در شستشوی کفپوش سرامیکی

اسکرابرکفپوش های سرامیکی نیز یکی از متداول ترین کفپوش های به کار رفته در مراکز خرید و فروشگاه ها می باشد. دوام و مقاومت بالای این کفپوش ها در برابر تردد بالای افراد موجب افزایش محبوبیت آنها در بین کاربران گردیده است. اگر چه در نگاه کلی شستشو و نظافت سطوح سرامیکی مشابه دیگر سطوح می باشد اما شیار ها و درز های بین سرامیک ها محل مناسبی برای انباشت آلاینده ها می باشد. مسلما ماندگاری بلند مدت آلاینده ها در این بخش ها ضمن کاهش جلوه های بصری محیط موجب انتشار بوی نامطبوع در محیط نیز می گردد. استفاده از سیستم برس زنی در اسکرابر ها با نفوذ الیاف برس در شیار ها و خلل و فرج کفپوش ها تمامی آلاینده های انباشته در این بخش ها را بیرون کشیده و نظافت می نماید. عدم استفاده از ماده شوینده در شستشو و نظافت کفپوش های سرامیکی با استفاده از اسکرابر موجب افزایش طول عمر این کفپوش ها می گردد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

صفحه اصلیدرباره ماتماس با ما