بهترین روش نظافت کف با استفاده از تجهیزات نظافتی

دسته بندی وبلاگ

جدیدترین نوشته ها

اشتراک در خبرنامه

آخرین مطالب فرنام صنعت را در ایمیل خود دریافت کنید.

بهترین روش نظافت کف با استفاده از تجهیزات نظافتی

دستگاه کفشوی صنعتی

اگر به دنبال بهترین روش نظافت کف هستید، لازم است با تجهیزات انجام این فرایند اشنا شوید. مهم­ترین آن­ها دستگاه کفشوی، واترجت و جاروبرقی است. در استفاده از تجهیزات نظافت صنعتی، برخلاف شیوه های سنتی که فرآیند کار بسیار زمان بر و با کیفیت پایینی انجام می گیرد، در حالی که در روش های مکانیزه سرعت و عملکرد نظافت در بالاترین سطح خود قرار دارد. در واقع با حذف هر یک از این تجهیزات، صفر تا صد فرایند کار را مختل می­کنید. در ادامه اطلاعات بیشتری را در اختیار شما قرار خواهیم داد.

اهمیت نظافت کف

اجرای بهترین روش نظافت کف امری ضروری در هر محیط خانگی، تجاری، صنعتی و اداری است. چرا که سطح زمین بیشترین میزان آلودگی را دارد و دلیل آن نیز میزان تردد افراد است. برای افزایش سطح بهداشت، حفظ زیبایی محیط، کاهش آسیب ­ها و جلب رضایت مشتری و سایر افراد و همچنین ایجاد حس خوب و خوشایند در افراد، باید نظافت مکرر با استفاده از تجهیزات صنعتی به روز را مد نظر قرار دهید.

راه ­های نوین نظافت کف

استفاده از تجهیزات مکانیزه مانند کفشوی صنعتی، برای شستشوی کف بهترین دستگاهی است که می­تواند جایگزین شیوه های سنتی مانند استفاده از سطل و آب شود. واترجت برای کاربرد ­های مختلف شستشو از جمله نما، فضای داخلی و سرویس­ ها ضروری است. به جای تجهیزات دستی قدیمی بهترین روش نظافت کف را پیش بگیرید و یعنی خرید تجهیزات نظافتی صنعتی را جایگزین تجهیزات دستی کنید.

[بخوانید: نظافت مکانیزه پاساژ با تجهیزات نظافت صنعتی ]

مزایای خرید تجهیزات مکانیزه برای نظافت کف

کاهش مصرف آب و مواد شوینده: نسبت استفاده از آب و مواد شوینده به حداقل میزان ممکن خواهد رسید. این یعنی کاهش هزینه قبوض آب و بودجه خرید مواد شوینده!

کاهش هزینه ­های خدماتی: شما می­توانید با خرید این دستگاه­ها در هزینه دستمزد نیروهای کار چند برابری و هزینه آب و مواد شوینده صرفه جویی کنید.

نظافت کم زحمت، راحت و سریع

با صرف کمترین­ هزینه برای استخدام نیروی نظافتی، در کمترین زمان ممکن و به راحت ترین شکل ممکن با بهترین روش نظافت کف یک پاساژ، تمیز و پاکیزه خواهد شد. نظافت مکرر یکی از مهم ­ترین اقدامات شما برای جلب رضایت مشتریان است. چه بهتر که رفاه شما نیز در انجام این امور در نظر گرفته شود. چاره کار استفاده از تجهیزات مکانیزه است. مجددا سه مورد از پر کاربرد ترین تجهیزات نظافت کف را به شما معرفی خواهیم کرد.

کفشوی صنعتی بهترین روش نظافت کف

اسکرابر، بهترین روش نظافت کف که دارای مدل ­های دستی و سرنشین دار برقی و باتری دار است. کفشوی دستی توسط یک نیروی نظافت پیاده مورد استفاده و هدایت قرار می­گیرد. و کفشوی سرنشین­ دار مانند یک اتومبیل برقی کوچک است و برای پاساژ های بزرگ بهترین انتخاب شما خواهد بود. شستشو و خشک کردن کف به طور همزمان صورت می­گیرد. شما می­توانید از میان انواع آن نوع کفشور برقی که با سیم به منبع برق متصل می­شود و یا نوع باتری خور را که سیار است انتخاب کنید.

 

دستگاه کفشوی صنعتی

نظافت با دستگاه کفشوی سرنشین دار

واترجت صنعتی

برای شستن کف پارکینگ ­ها و محوطه ­های بیرونی مانند حیاط و ورودی ­ها می ­توانید از دستگاه واترجت استفاده کنید. با اتصال آن به منبع آب می ­توانید به واسطه آب پرفشار فرایند شستشو را انجام دهید. واترجت صنعتی دارای پمپ فشار قوی و نازل است. نازل به جهت تنظیم سری در زاویه مناسب و حفظ فاصله نیروی کار نصب خواهد شد.

 

دستگاه واترجت صنعتی

شستشوی با دستگاه واترجت

جاروبرقی

جاروبرقی صنعتی برای جمع کردن آلودگی­ ها از کف پاساژ استفاده می­ شود. این جاروها طراحی و تولید شده در مدل­ های صنعتی، نیمه صنعتی و تجاری است. همچنین مجهز به موتور الکتریکی، فیلتر و مخزن هستند. مجموع این تجهیزات فرایند نظافت را به صورت مکانیزه برای شما به انجام می­رساند. شما می ­توانید محیطی عاری از آلودگی را با نظافت مکرر در اختیار داشته باشید. دیگر فرسودگی تجهیزات دستی را تجربه نخواهید کرد. از طرفی در تمامی هزینه­ های مربوطه صرفه جویی می­ کنید.

 

نظافت با دستگاه جاروبرقی صنعتی

نظافت با دستگاه جاروبرقی

جمع بندی

به منظور پیروی از بهترین روش­ های نظافت کف باید از دستگاه کفشوی، واترجت و جاروبرقی استفاده کنید. برای افزایش سطح بهداشت، حفظ زیبایی محیط، کاهش آسیب ­ها و جلب رضایت مشتری و سایر افراد استفاده از این تجهیزات امری ضروری است. شما می ­توانید با پیروری از موارد ذکر شده در این مطلب محیط یک پاساژ را همیشه پاک و زیبا نگه دارید.

راه­ های نوین نظافت کف بسیار ساده­ هستند. استفاده از تجهیزات مکانیزه مانند کفشوی صنعتی برای شستن کف و واترجت برای کاربرد ای مختلف شستشو به جای تجهیزات دستی قدیمی بهترین اقدامی است که می ­توانید اجرایی کنید. مزایای خرید تجهیزات مکانیزه برای نظافت کف بی­شمار است. کاهش مصرف آب و مواد شوینده، کاهش هزینه­ های خدماتی، نظافت کم زحمت­ تر و راحت ­تر و سریع تر را تجربه خواهید کرد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

صفحه اصلیدرباره ماتماس با ما