دسته بندی وبلاگ

جدیدترین نوشته ها

اشتراک در خبرنامه

آخرین مطالب فرنام صنعت را در ایمیل خود دریافت کنید.

ویژگی های بهترین دستگاه کارواش صنعتی

انتخاب بهترین کارواش صنعتی

امروزه با پیشرفت تکنولوژی دستگاه های مکانیزه متنوعی در زمینه نظافت فضاهای مختلف، طراحی و تولید می گردد که موجب منسوخ شدن روش های سنتی نظافت شده اند. تنوع بالا در طراحی این دستگاه ها موجب شده تا با توجه به نیاز نظافتی، بتوان بهترین و مناسب ترین آن ها را انتخاب نمود. یکی از این دستگاه های نظافتی کارواش صنعتی است که با توجه به نحوه کارکردن، عوامل موثر در عملکرد آن و … به انواع مختلفی دسته بندی می شوند. به همین دلیل انتخاب بهترین کارواش صنعتی با توجه به نیاز نظافت و تنوع مدل ها، بسیار حائز اهمیت می باشد. به همین منظور در این مقاله ویژگی ها و مشخصات بهتری کارواش صنعتی با توجه به نیاز شما تشریح می شود.

قیمت کارواش صنعتی تک فاز

کارواش صنعتی چیست و چگونه کار می کند؟

کارواش صنعتی یک شوینده فشار قوی است که برای حذف آلودگی های سطوح، از آب پر فشار بهره می برد. واترجت با استفاده از آب پر حرارت یا به کمک آب و ترکیبی از آب و مواد شوینده عملیات شستشو و نظافت را انجام می دهد. این دستگاه دارای پمپ فشار قوی است که موجب افزایش فشار آب ورودی به آن می شود. همچنین از دیگر بخش های تشکیل دهنده واترجت ها می توان به شلنگ، لنس و نازل اشاره نمود. آب با عبور از پمپ از نازل خارج می شود. سپس به کمک فشار بالای آب، آلودگی ها را از روی سطوح پاک می نماید.

انواع مدل های کارواش صنعتی

برای انتخاب و خرید بهترین کارواش صنعتی نیاز است تا ابتدا با انواع کارواش های صنعتی مطابق با ویژگی های هر کدام آشنا شوید. سپس با توجه به نیازهای نظافتی خود، بهترین کارواش صنعتی را انتخاب نمایید. انواع واترجت های صنعتی به شرح زیر می باشند.

کاربرد کارواش صنعتی آب گرم

کاربرد کارواش صنعتی آب گرم

انواع واترجت صنعتی بر اساس منبع تغذیه

کارواش صنعتی برقی یا دیزلی و بنزینی از انواع واترجت ها با توجه به منبع تغذیه می باشند. کارواش صنعتی برقی از جریان مستقیم برق برای کار کردن پمپ بهره می برد. این دستگاه معمولا برای نظافت محیط های خانگی، تجاری و نیمه صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد. با توجه جریان برق خانگی یا صنعتی تعبیه شده در مجموعه، می توانید، کارواش تک فاز یا سه فاز در دسترس است. کارواش بنزینی یا دیزلی نیز از طریق سوخت فسیلی منبع انرژی خود را تامین می نماید. به همین دلیل این مدل ها بهترین کارواش صنعتی برای محیط های صنعتی وسیع با دسترسی نامناسب به پریز برق هستند. البته به دلیل آلودگی ناشی از مصرف سوخت، این نوع واترجت ها بهتر است در محیط های بسته مورد استفاده قرار نگیرد.

انواع واترجت صنعتی بر اساس فشار کاری

مدل های مختلف کارواش صنعتی دارای فشار کاری متفاوتی هستند. فشار عملیاتی زیر ۱۰۰ بار برای امور ساده و روزانه مانند شستن حیاط، میز و صندلی، دیوار ها، درب ورودی و شستن خودرو مورد استفاده قرار می گیرد. کارواش هایی با فشار بار تا ۲۵۰ بار برای امور نظافتی متوسط مانند حذف لکه های روغنی، از بین بردن رسوب، لایه برداری و اموری که آلودگی های سخت تری دارند، مورد استفاده قرار می گیرد. کارواش های با فشار عملیاتی بیش از ۲۵۰ بار برای عملیات های سنگین مانند زنگ بری، رنگ بری و حتی تخریب بتن کاربرد دارند.

انواع واترجت براساس دمای آب خروجی

دمای آب خروجی از واترجت بر روی قدرت از بین بردن آلودگی ها تاثیر گذار است. اگر آلودگی ها چرب و روغنی باشند، آب پر حرارت با سرعت بیشتر و کیفیت بسیار بهتری نسبت به آب سرد آنها را از بین می برد. به همین جهت واترجت ها را از نظر دمای آب خروجی نیز تقسیم بندی می کنند. واترجت آب سرد بیشتر برای کاربرد های عمومی و حذف آلودگی های معمول کاربرد دارد. در مقابل واترجت صنعتی آب گرم با ترکیب فشار و حرارت آب، در لایه برداری و حذف آلودگی های چرب و روغنی سطوح کف، قطعات و ماشین آلات کارساز است.

قدرت دستگاه کارواش صنعتی آب سرد

دستگاه کارواش صنعتی آب سرد

خرید بهترین کارواش صنعتی

برای اینکه بتوانید بهترین کارواش صنعتی را خریداری نمایید. نیاز است تا در زمان خرید به نکات زیر توجه داشته باشید.

-بهترین کارواش صنعتی دارای کیفیت ساخت بالایی است و توسط برند معتبر طراحی و تولید می شود.

-بهترین پمپ فشار قوی دستگاه کارواش از نوع پلانجری است.

-واترجتی را انتخاب نمایید که فشار کاری مناسب نیاز شما داشته باشد.

واترجت برقی برای کار در محیط باید به پریز برق دسترسی مناسب داشته باشد.

-دبی آب مناسب از دیگر مواردی است که هنگام خرید بهترین کارواش صنعتی باید مدنظر قرار دهید.

-تناسب کارایی موتور با کارایی مد نظر شما از نظر مدت زمان استفاده در هفته یا ماه برای جلوگیری از خرابی موتور اهمیت دارد.

-واترجت صنعتی باید مجهز به نازل مناسب عملیات مورد نظر شما باشد.

-فیلتر آب مناسب و امکان جابجایی آسان از ویژگی های دیگر بهترین کارواش صنعتی است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

صفحه اصلیدرباره ماتماس با ما