تغییر تصویر سازمانی شرکت فرنام صنعت پاکسا

دسته بندی وبلاگ

جدیدترین نوشته ها

اشتراک در خبرنامه

آخرین مطالب فرنام صنعت را در ایمیل خود دریافت کنید.

تغییر تصویر سازمانی شرکت فرنام صنعت پاکسا

شرکت فرنام صنعت پاکسا از بزرگ ترین پیشگامان در عرصه تأمین دستگاه های نظافت صنعتی طی روزهای اخیر اقدام به تغییر تصویر سازمانی (لوگو) خود نمود. این تغییر در راستای دست یابی به اهداف خود یعنی ارتقای سطح کیفی محصولات، معرفی بهتر کالاها، ارائه راه کارهای مناسب و مؤثر و … صورت پذیرفته است. شرکت فرنام با هدف فراهم سازی انواع تجهیزات مکانیزه نظافتی و ارائه مشاوره و خدمات به مصرف کنندگان محترم تأسیس گردید زیرا که با گسترش سریع تکنولوژی و به طبع آن پیشرفت صنایع، حرکت به سوی مکانیزه شدن امری بدیهی و اجتناب ناپذیر خواهد بود. دنیای نظافت نیز از این قاعده مستثنا نبوده و تأثیر علم و فناوری بر طراحی و ساخت دستگاه های نظافت صنعتی کاملاً مشهود می باشد.

شرکت فرنام صنعت پاکسا مفتخر است با بیش از دو دهه تجربه در زمینه تأمین دستگاه ها، قطعات و ارائه خدمات، محصولاتی با کیفیت و دارای تکنولوژی های روز اروپا عرضه نماید. این شرکت با اخذ نمایندگی انحصاری از تولید کننده های معتبر اروپایی، در کنار برخورداری از کادری مجرب آماده ارائه خدمات هر چه بهتر به مشتریان ارزشمند خود می باشد.

از آن جایی که تکنولوژی و صنعت به طور روز افزون در حال گسترش و بهبودی است، شرکت فرنام نیز همواره در تلاش بوده تا اطلاعات و تجهیزات خود را به روز رسانی نموده و با توجه به سیاست های در پیش گرفته شده در راستای تحقق اهداف در زمینه عرضه دستگاه های نظافت صنعتی هم چون اسکرابر ، جاروبرقی صنعتی ، واترجت صنعتی و … تحولاتی در این شرکت به وجود آمده است. یکی از این تحولات تغییر تصویر اصلی شرکت می باشد که یکی از اقدام های شرکت در جهت رشد و توسعه آن به شمار می آید. تصویر سازمانی یک نهاد همواره در وب سایت ها، شبکه های اجتماعی، نامه نگاری ها و … درج می گردد، از همین رو تأثیر به سزایی در ذهن مخاطبان داشته و علاوه بر آن بر زیبایی بصری سایت می افزاید. اکنون و از همین لحظه نماد جدید شرکت فرنام صنعت پاکسا بر روی وب سایت شرکت قابل مشاهده می باشد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

صفحه اصلیدرباره ماتماس با ما