دسته بندی وبلاگ

جدیدترین نوشته ها

اشتراک در خبرنامه

آخرین مطالب فرنام صنعت را در ایمیل خود دریافت کنید.

بررسی ویژگی‌ها و مزایای اسکرابر

کفشوی صنعتی خودرویی

دستگاه های اسکرابر یا کف شوی صنعتی از کارآمدترین و مفیدترین تجهیزات برای تمیز نمودن سطوح کف به حساب می آیند. این دستگاه ها به منظور شستشوی عمیق و اساسی سطوح سخت طراحی و تولید شده اند و برای دست یابی به بهترین انتخاب با بالاترین کارایی شناخت و دانش کامل در ارتباط با این تجهیزات اهمیت و ضرورت دارد. دست یابی به هر هدفی بهایی دارد و بهای تمیزی بهینه و باکیفیت یک محیط اسکرابر صنعتی خواهد بود. کفشوی مکانیزه در مقایسه با شیوه های سنتی تأثیر شگرفی برای تمیزی و بهداشت محیط های تجاری، صنعتی و … دارد.

کارایی ویژه دستگاه اسکرابر

یک کف شوی صنعتی به شکلی طراحی شده است که به سادگی فرآیند شستشوی سطح زمین به انجام می رسد؛ این دستگاه طی یک بار حرکت از مسیر و بدون نیاز به بازگشت دوباره سطح را به طور کامل شستشو داده و خشک می نماید. اسکرابر به وسیله آب خالی و یا محلول آب و ماده شوینده (شوینده غیر اسیدی و غیر خورنده) سطح را شستشو داده و آلودگی های پایدار را از بین می برد. نتیجه به دست آمده چیزی جز تمیزی و درخشندگی نخواهد بود و خواهیم دید بخش هایی که به وسیله زمین شوی مکانیزه شستشو شده اند در مقایسه با بخش هایی که توسط تی های رشته ای تمیز شده اند، چه میزان پاکیزه تر است.

 

 

 

ویژگی های برتر زمین شوی صنعتی

اسکرابر رطوبت کمی در محیط باقی می گذارد و به دلیل تماس کامل و یکنواخت لاستیک تی آن با سطح زمین هنگام شستشو، آب و آلودگی باقی مانده کاملاً از سطح حذف شده و مدت زمان خشک شدن به حداقل کاهش پیدا می کند. وجود سیستم مکش قدرتمند بر روی دستگاه های اسکرابر صنعتی سبب می شود بتوان این کفشورها را در محیط های پر جمعیت و در ساعت های کاری به کار گرفت. کفشوی صنعتی برای انواع سطوح از جمله سنگ، سرامیک، اپوکسی، بتن و … کاربرد دارد. در بسیاری از موارد در مدتی کمتر از ۱ سال هزینه صرف شده برای تهیه اسکرابر جبران خواهد شد و آن نتیجه افزایش بهره وری نیروهای انسانی، کاهش مصرف آب، کاهش مصرف مواد شوینده، افزایش سطح بهداشت و تمیزی محیط و سرعت عمل بالای دستگاه می باشد.

 

 

 

انتخاب اسکرابر صنعتی مناسب

اگر در یک مجتمع تجاری، کارخانه، بیمارستان و هر محیط دیگری که بتوان در مورد نظافت آن بحث و تصمیم گیری نمود، ابزارهای قدیمی و سنتی کنار گذاشته شده و تصمیم بر این باشد که شیوه مکانیزه یعنی اسکرابر جایگزین گردد، سوالاتی پیش خواهد آمد. اولین پرسش این است که چه نوع اسکرابر و با چه ابعادی انتخاب کنیم؟ در پاسخ به این پرسش باید گفت که نکته حائز اهمیت در تهیه یک کف شوی صنعتی متناسب با شرایط محیطی دریافت اطلاعاتی در زمینه متراژ، نوع چیدمان محیط، جنس سطح، دسترسی به منبع برق و مواردی مشابه آن است. اسکرابرها از لحاظ نوه هدایت به دو گروه دستی و خودرویی تقسیم بندی می شوند که بر اساس وسعت و مانور پذیری محیط مورد استفاده قرار می گیرند.

 

 

 

اسکرابر دستی

دستگاه های زمین شوی صنعتی با هدایت دستی رده های کوچکتری هستند که برای شستشوی سطوح در محیط های متراکم و یا دارای متراژ پایین تر مناسب هستند. این تجهیزات در مدل های باتری دار و برقی ارائه شده اند که هر یک به فراخور شرایط محیطی و امکانات پیش رو انتخاب می گردند. اسکرابر دستی در اداره ها و سازمان ها، بیمارستان ها، مراکز بهداشتی درمانی، دانشگاه ها، مدارس و ده ها محیط دیگر کاربرد داشته و فرآیند نظافت را به نحو خیره کننده ای متحول می سازد.

 

 

 

 

اسکرابر سرنشین دار

با بزرگ تر شدن اندازه اسکرابر یعنی افزایش پهنای شستشو و بیشتر شدن گنجایش مخازن آب تمیز و آب کثیف دستگاه، دیگر امکان راهبری آن به شکل دستی وجود ندارد و طراحی اسکرابر از دستی به خودرویی تغییر می یابد. کارکرد این رده از کفشورها به گونه ای است که کاربر بر روی صندلی مخصوص خود می نشیند و مانند یک خودرو به راحتی هدایت و کنترل دستگاه را در دست می گیرد. نیروی محرکه اسکرابر سرنشین دار همواره توسط باتری های قوی تأمین می شود. نظافت و شستشوی عمیق و حرفه ای اماکن وسیع مانند فرودگاه ها، مجتمع های تجاری، کارخانه ها، بیمارستان ها، پارکینگ ها و سایر اماکن با وسعت بالا به وسیله دستگاه های اسکرابر سرنشین دار با سرعت عمل و کیفیت بی نظیر انجام می پذیرد.

 

 

 

جهت مشاهده فهرست کامل محصولات کلیک فرمایید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

صفحه اصلیدرباره ماتماس با ما