کارایی و مزایای ارزشمند دستگاه اسکرابر

دسته بندی وبلاگ

جدیدترین نوشته ها

اشتراک در خبرنامه

آخرین مطالب فرنام صنعت را در ایمیل خود دریافت کنید.

کارایی و مزایای ارزشمند دستگاه اسکرابر

دستگاه اسکرابر صنعتی

محیط های عمومی که به دلایل مختلف دارای حجم بالایی از رفت و آمد هستند، انجام نظافت های متوالی و منظم در اولویت قرار دارد. در مراکز تجاری تفریحی و هم چنین واحدهای صنعتی این فرآیند با استفاده از روش های دستی و سنتی می تواند وقت گیر و پر هزینه باشد که در چنین شرایطی بود که تجهیزات مکانیزه نظافتی مانند اسکرابر صنعتی اختراع شد. کف شوی صنعتی با هدف شستشوی آسان سطح زمین طراحی گردیده و از همین رو برای نظافت محیط های وسیع و پر رفت و آمد بهترین وسیله به شمار می آید. امروزه دلایل متعددی وجود دارد که ماشین آلات مکانیزه نظافتی جایگزین شیوه های ناکارآمد قدیمی شود.

ایمنی بیشتر اسکرابر

یکی از ارزشمندترین مزیت های دستگاه های اسکرابر در مقایسه با روش های سنتی، عملکرد ایمن دستگاه می باشد. در روش های منسوخ شده اغلب برای تمیزی بیشتر آب زیادی مصرف می شود که کف پوش را مرطوب و لغزنده نگه می دارد و در نتیجه احتمال سر خوردگی افزایش پیدا می کند؛ در یک محیط تجاری این امر می تواند منجر به کاهش مشتریان و صدمه زدن به آن ها شود و یا در مراکز صنعتی کاهش میزان بهره وری از پیامدهای آن خواهد بود. زمین شوی صنعتی به طور استاندارد مجهز به سیستم مکش داخلی است که با جمع آوری آب و آلودگی باقی مانده، رطوبت سطح را به شدت کاهش می دهد و به این ترتیب سبب افزایش ایمنی و کارایی می گردد.

 

 

اثربخشی بیشتر

کف شور صنعتی به مراتب کیفیتی بهتر از روش های سنتی فراهم می آورد. تی های معمولی به جای آن که آلودگی ها را حذف کند، آلودگی ها را فقط در محیط پخش نموده و گرد و خاک و جرم ها از قسمتی به قسمت دیگر منتقل می شوند. در مقابل، یک دستگاه اسکرابر با بهره گیری از سیستم برس زنی و پاشش محلول شوینده، پیوندهای میان آلاینده ها را شکسته و تضعیف می کند، و در آخر تمام بقایای آلودگی ها را به طور کامل از میان برداشته و از محیط حذف می نماید. بر خلاف روش سنتی با استفاده از کفشوی صنعتی آلاینده های چرب و روغنی، جرم های سر سخت و … نیز از بین می روند و در نهایت سطحی فوق العاده تمیز بر جای می ماند.

 

 

سطح بهداشت بالاتر

در هنگام استفاده از روش های سنتی اغلب افراد غیر بهداشتی بودن این شیوه را در نظر نمی گیرند. در طی این پروسه آب آلوده دوباره و دوباره به چرخه شستشو راه پیدا می کند و هر حرکت تی بیشتر از آن که سبب تمیزی سطح شود، محیط را کثیف و آلوده می گرداند. این در حالی است که دستگاه های اسکرابر صنعتی مجهز به دو مخزن آب تمیز و آب کثیف جداگانه می باشد که هرگز اجازه ورود آب آلوده و مصرف شده را به فرآیند شستشو نمی دهد. این نحوه عملکرد دستگاه های کف شور صنعتی با تمیزی بیشتر و ارتقای سطح بهداشت همراه خواهد بود.

 

 

صرفه جویی در زمان

در محیط های با وسعت بالاتر مانند مراکز تجاری، کارخانه ها، سالن های ورزشی و … اگر از روش های سنتی برای تمیز نمودن سطح زمین استفاده شود، زمان زیادی صرف می شود. این کار نه تنها هزینه های نیروهای انسانی را بالا می برد بلکه خستگی و فرسودگی نیروها را در پی خواهد داشت. اسکرابر به عنوان راه حلی سریع و کارآمد به کمترین میزان از تلاش فیزیکی کاربر نیاز دارد و حتی در مدل های سرنشین دار استفاده از دستگاه راحت تر و راحت می باشد. دستگاه های کفشور سطح زمین را با سرعت بالا شستشو داده و خشک می کنند و با افزایش ابعاد دستگاه تعداد دفعات پر و خالی کردن مخازن کمتر و کمتر می شود که در نتیجه آن اتلاف وقت صورت نمی گیرد.

 

 

کارایی آسان تر

کار با دستگاه های کف شوی صنعتی بسیار آسان بوده و همه افراد مبتدی طی یک آموزش ساده کار با دستگاه را فرا می گیرند. ساختار اسکرابرها سازگار با محیط های گوناگون بوده و برای شستشو و خشک نمودن سطح زمین در مراکز تجاری، فرودگاه ها، پایانه ها، بیمارستان ها، مدارس و دانشگاه ها، کارگاه های صنعتی، کارخانه ها و ده ها محیط دیگر با کاربردی های مختلف مورد استفاده قرار می گیرند.

 

 

 

لینک های مفید :

اسکرابر : فهرستی از محصولات

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

صفحه اصلیدرباره ماتماس با ما