دسته بندی وبلاگ

جدیدترین نوشته ها

اشتراک در خبرنامه

آخرین مطالب فرنام صنعت را در ایمیل خود دریافت کنید.

ویژگی های دستگاه کارواش صنعتی

دستگاه کارواش صنعتی یا واترجت ابزاری کارآمد و تخصصی برای شستشو و نظافت انواع سطوح هموار و ناهموار افقی و عمودی می باشد. دستگاه های کارواش صنعتی به واسطه استفاده از پاشش پر فشار آب توان بالایی در شستشو و حذف آلاینده های سفت و تثبیت شده از روی انواع سطوح دارند. دستگاه های کارواش صنعتی به واسطه ویژگی های منحصر به فرد، گزینه ای مناسب برای انجام انواع امور نظافتی بوده و به واسطه سهولت در کاربری از محبوبیت ویژه ای در بین کاربران برخوردار می باشند.

اطلاع از قیمت دستگاه کارواش آب گرم

اساس عملکرد دستگاه کارواش صنعتی

کارواش صنعتیکارواش صنعتی یا واترجت دستگاهی مکانیزه برای شستشو و نظافت می باشد که با استفاده از پاشش آب پر فشار به آلاینده های چسبیده بر روی سطوح ضربه وارد نموده و با غلبه بر پیوند های مولکولی ایجاد شده بین ذرات آلاینده و مولکول های سطح موجب جدا شدن آلاینده ها و در نهایت تمیزی سطوح می شوند. پمپ فشار قوی به عنوان قلب دستگاه واترجت وظیفه افزایش فشار آب و پاشش آن بر روی سطوح هدف را بر عهده دارد. فشار و دبی آب خروجی دو فاکتور مهم در دستگاه های کارواش صنعتی می باشند، هر چه دبی آب خروجی بیشتر باشد، سرعت عملیات شستشو بیشتر شده و هر چه فشار آب بیشتر باشد، توان دستگاه در شستشو و حذف لایه های عمیق تر آلودگی بیشتر می گردد.

ویژگی های دستگاه واترجت یا کارواش صنعتی

کارواش صنعتیکارواش صنعتی یا دستگاه های واترجت به منظور برآورده سازی نیاز های نظافتی در بخش های گوناگون صنایع و برای حدف موثر، بهینه و مقرون به صرفه انواع آلاینده ها با فشار ها و توان های متنوعی تولید و به بازار عرضه می شوند. قابیلت تنظیم فشار دستگاه از جمله ویژگی های واترجت های کاربردی می باشد که امکان انتخاب فشار کاری مناسب با نوع آلاینده ها و جنس سطوح را برای کاربر فراهم نموده و از این رو انجام انواع عملیات های نظافتی را برای کاربر فراهم می آورد. از دیگر ویژگی های ایده آل در یک دستگاه واترجت یا کارواش صنعتی می توان به سیستم های محافظ به منظور افزایش عمر مفید دستگاه و حفاظت از پمپ آن اشاره نمود. از جمله سیستم های محافظی که در دستگاه های واترجت استفاده می شود می توان به موارد زیر اشاره نمود:

سیستم قطع کن خودکار

کارواش صنعتی یا واترجتسیستم قطع کن خودکار از جمله کاربردی ترین سیستم های محافظ در کارواش صنعتی می باشد که نقش مهمی در حفاظت از پمپ دستگاه ایفا می نماد. این سیستم با قطع عملکرد پمپ در صورت رها شدن ماشه تفنگی و عدم خروج آب از دستگاه، مانع از اعمال فشار به پمپ شده و با متوقف نمودن عملکرد پمپ از استهلاک آن جلوگیری می نماید.

سیستم خاموش کن خودکار

کارواش صنعتی یا کارواش سیارتجهیز دستگاه واترجت به این سیستم با خاموش نمودن کامل موتور دستگاه در صورت عدم استفاده علاوه بر اینکه از استهلاک پمپ ممانعت می نماید، در مصرف انرژی نیز صرفه جویی نموده و مانع از هدر رفت ان می گردد.

تانکر ذخیره

کارواش صنعتیتجهیز دستگاه کارواش صنعتی به تانکر ذخیره از پمپ دستگاه در صورت افت فشار آب ورودی و ممانعت از ایجاد حباب هوا در آب ورودی به پمپ نقش موثری در حفاظت از پمپ و افزایش عمر مفید ان ایفا می نماید.

دسته بندی واتر جت ها بر اساس دمای آب خروجی

کارواش صنعتی اب گرمدستگاه های کارواش صنعتی به منظور حذف موثر آلاینده های چسبناک و روغنی در دو نوع آب سرد و آب گرم تولید می شوند. تجهیز واترجت ها به سیستم گرم کن امکان افزایش دمای آب خروجی را برای کاربر فراهم نموده و از این رو موجب سهولت و تسریع در فرآیند حذف آلاینده های چرب و روغنی می گردد. دستگاه های کارواش آب گرم به واسطه تجهیز به سیستم گرم کن در مقایسه با انواع آب سرد ابعاد بزرگ تری داشته و از این رو هزینه بالاتری، وزن بیشتر و ابعاد بزرگتری دارد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

صفحه اصلیدرباره ماتماس با ما