شستشوی ماشین آلات صنعتی با کارواش صنعتی

دسته بندی وبلاگ

جدیدترین نوشته ها

اشتراک در خبرنامه

آخرین مطالب فرنام صنعت را در ایمیل خود دریافت کنید.

شستشوی ماشین آلات صنعتی با کارواش صنعتی

شستشوی ماشین آلات صنعتی با کارواش صنعتی و بر طرف کردن انواع آلودگی

شستشوی ماشین آلات صنعتی با کارواش صنعتی بطور منظم و دقیق از اهمیت ویژه ای برخوردار بوده و مزایای متعددی را به دنبال دارد. تراکم امور و مشغله های روزانه و لزوم انجام کارهای به ظاهر مهم باعث می شود که افراد زمان کمتری را برای شستن ماشین آلات خود بگذارند. شستشوی خودرو و ماشین آلات صنعتی نه تنها از نظر زیبایی اهمیت دارد، بلکه به حفظ ارزش و کیفیت وسیله نقلیه نیز کمک می نماید. در واقع آلودگی، جرم، نمک جاده ها و… در دراز مدت به رنگ و قطعات ماشین آسیب وارد کرده و سطوح فلزی را دچار خوردگی و زنگ زدگی می کند. لذا شستشوی ماشین آلات صنعتی با کارواش صنعتی، سبب می شود تا وسایل نقلیه صنعتی از آسیب های احتمالی در امان بوده و ارزش مالی آن ها حفظ گردند.

معرفی واترجت صنعتی و کاربرد های آن

شستشوی ماشین آلات صنعتی با کارواش صنعتی و بر طرف کردن انواع آلودگیواترجت صنعتی یکی از ادوات مکانیزه و بسیار پیشرفته نظافت مکانیکی است که با ایجاد فشار بسیار قوی و پرتاب و پاشش آب سرد یا گرم به سطح مورد نظر، سبب حذف گرد و خاک، چربی، جرم و حذف آلودگی های قدیمی و سرسخت می شود. برای کارایی مفیدتر و افزایش سرعت کارهای روزانه در طراحی و تولید این دستگاه از قطعات با کیفیت فوق العاده استفاده شده که در نتیجه آن عمر این شوینده های فشار قوی افزایش یافته و استفاده مداوم و پیوسته از آن را در نظافت صنعتی امکان پذیر می کند. لذا با توجه به اینکه در انجام کارهای صنعتی و سنگین در مکان های مختلف صنعتی مانند حفر کانال ها، معدن، جاده سازی، سد سازی و… از تجهیزات و ماشین آلات صنعتی استفاده می شود، شستن ماشین آلات با دستگاه کارواش صنعتی موجب تسریع در فرایند کاری شده و نسبت به شستشو به شیوه های قدیمی و سنتی از ایمنی و کیفیت کاری بالاتری برخوردار است.

نظافت انواع سطوح در صنایع با کارواش صنعتی

برای شستشوی ماشین آلات صنعتی با کارواش صنعتی و بسیاری از سطوح، آب سرد فشار قوی آلودگی را بر طرف و نیازی به آب گرم نیست، ولی در بعضی از سطوح به ویژه سطوحی که با آلودگی های چرب و روغنی، رسوبات به جا مانده و جرم های ناشی از مواد شیمایی مواجه می باشند، برای شستشو به آب گرم نیاز دارند. بر همین اساس واترجت صنعتی به دو دوسته واترجت آب سرد و واترجت آب گرم تقسیم می شوند. این دستگاه ها قابلیت افزایش دمای آب را تا ۱۴۰ درجه سانتی گراد دارند. واترجت قادر به شستشوی انواع قطعات، ماشین آلات و تجهیزات مورد استفاده در صنایع و از توانایی شستشوی انواع سطوح محیط از جمله سطوح سخت مانند بتن و سنگ و سایر سطوح مقاوم در واحدهای صنعتی می باشد. سرعت بسیار بالا، دقت شستشو و عدم آسیب رساندن به تجهیزات و کیفیت عالی از مزایای کارواش صنعتی می باشد.

رفع انوع آلودگی ها با واترجت

شستشوی ماشین آلات صنعتی با کارواش صنعتی و بر طرف کردن انواع آلودگیشستشوی ماشین آلات صنعتی با کارواش صنعتی که با هدف انجام شستشوهای قوی و عمیق طراحی و تولید شده اند، با این تجهیزات دارای ساختار صنعتی انجام می گیرد. بنابراین برای شستن ماشین آلات صنعتی، ابزاری بسیار مناسب و ایده آل محسوب می شوند. واترجت صنعتی قادر به از بین بردن انواع آلودگی ها از جمله: روغن، انواع چربی، گریس، دوده، گرد و خاک جرم و آلودگی های قدیمی و سرسخت می باشد. عدم توجه به نظافت و شستشوی این تجهیزات، در نهایت سبب بوجود آمدن اصطکاک و استهلاک آنها می شود. مالکین و شرکت هایی که صاحب ماشین آلات می باشند، کاملا بر این موضوع اشراف دارند که حفاظت و تمیز نگه داشتن ماشین آلات، در واقع حفاظت از سرمایه آنها می باشد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

صفحه اصلیدرباره ماتماس با ما