نظافت رستوران، فودکورت و تالارها

نظافت مکانیزه رستوران، فودکورت و تالار عروسی

هر روز تعداد زیادی از مردم وارد سالن‌های غذاخوری، رستوران‌ها، فودکورت‌ها و تالارهای عروسی می‌شوند و در این رفت و آمد آلودگی‌هایی با خود به همراه می‌آورند. از طرف دیگر ممکن است نوشیدنی‌ها و غذاها بر روی زمین بریزند و در نهایت باعث کثیف سطوح این مکان‌ها شوند. صاحبان این مجموعه‌ها می‌دانند که راز موفقیت آن‌ها علاوه بر سرویس‌دهی خوب و غذاهای خوشمزه به عواملی چون رعایت بهداشت و نظافت محیط وابسته است. با بزرگ‌تر شدن این امکان، نگهداری و نظافت آن سخت‌ترمی‌شود در نتیجه باید نظافت این محیط‌ها را از حالت سنتی خارج کرد. استفاده از روش‌های نظافت مکانیزه برای رستوران‌های بزرگ، فودکورت و تالارها یک راهکار هوشمندانه و منطقی است که باعث تمیز نگهداشتن محیط و در نهایت رضایت مشتری می‌شود.

نظافت تالار و رستوران و فودکورت

راهکارهای نظافت رستوران، فودکورت و تالار عروسی

نظافت رستوران با دستگاه اسکرابر

کفپوش‌های براق مانند سنگ و سرامیک در رستوران‌ها و فودکورت‌ها هر نوع آلودگی و کثیفی را به وضوح نشان می‌دهند، برای همین نیاز به تمیز کردن و شستشوی مکرر دارند. اگر از روش‌های سنتی مثل تی و زمین شور استفاده می‌کنید مطمئنا این آلودگی‌ها به طور کامل از بین نمی‌رود و بعد از مدتی سطح دچار مات شدن و کدر شدن می‌شود. البته که فرآیند نظافت برای منابع انسانی خسته کننده و پرزحمت خواهد بود و هزینه‌های نظافت، مصرف آب و مواد شوینده را هم افزایش می‌دهد.

اما راه چاره اینجاست که با استفاده از اسکرابرهای صنعتی می‌توانید به سرعت و به راحتی سطوح آلوده را تمیز کنید بدون آنکه نیاز باشد برای مدت طولانی با دستگاه کار کنید و از همه مهم‌تر کیفیت نظافت بسیار بالایی را تجربه می‌کنید که باعث رضایت خاطر مشتریان شما می‌شود.

نظافت رستوران با کفشوی صنعتی
شروع کار و راه اندازی کارواش خانگی

نظافت محوطه تالارها و فضای بیرونی رستوران‌ها

در رستوران‌ها، فودکورت‌‌ها و تالارهایی که محوطه بیرونی و فضای باز دارند، آلودگی و گرد و غبار بیشتر از فضای داخلی به چشم می‌آید. به منظور رسیدگی و نظافت این بخش‌ها لازم است از تجهیزات مکانیزه نظافتی مانند اسکرابر، جارو برقی نیمه صنعتی و واترجت یا همان دستگاه کارواش استفاده کنید. این مکان‌ها به دلیل اینکه در معرض باد و باران هستند و احتمال کثیف شدن سطح بالا می‌رود و باید در سریع‌ترین زمان ممکن نظافت شوند تا باعث ایجاد لکه و رسوبات و عاملی برای انتشار میکروب نباشند.

برای دریافت قیمت ها و مشاوره خرید تجهیزات نظافتی مکانیزه با ما در تماس باشید
صفحه اصلیدرباره ماتماس با ما