دسته بندی وبلاگ

جدیدترین نوشته ها

اشتراک در خبرنامه

آخرین مطالب فرنام صنعت را در ایمیل خود دریافت کنید.

کاربرد اسکرابر در نظافت مراکز تجاری

اسکرابر یا کف شوی صنعتی

مراکز خرید به واسطه تردد بالای افراد و مراجعه کنندگان مستعد انواع آلودگی ها می باشند. تردد بالای افراد بر روی کف پوش های به کار رفته در این مراکز موجب انتقال آلاینده ها از بیرون به فضای داخلی شده و آلودگی کف پوش ها را در پی دارد. شستشو و نظافت آلاینده های تثبیت شده بر روی سطوح کف پوش ها در اماکن تجاری نقش موثری در جلب رضایت مشتریان از عملکرد سیستم مدیریتی داشته و میزان تمایل افراد و مشتریان را برای حضور در چنین اماکنی افزایش می دهد. مسلم است که تردد بالای افراد و وسعت زیاد این مراکز مانع از کارآمدی شیوه های سنتی در نظافت چنین اماکن می گردد. با توجه به نیاز های نظافتی مراکز تجاری و به منظور صرفه جویی در زمان و هزینه ها استفاده از تجهیزات مکانیزه ایی چون دستگاه های اسکرابر صنعتی یا کف شوی صنعتی راه حل مناسبی برای تامین نیاز های نظافتی در این محیط ها می باشد.آشنایی با عملکرد دستگاه اسکرابر

اسکرابر یا کف شویدستگاه اسکرابر یا همان دستگاه کف شوی ابزاری مکانیزه و تخصصی می باشد که به منظور شستشو و نظافت سطوح هموار کف طراحی و تولید شده است. هدف از طراحی و تولید این دستگاه ها، ارایه دستگاهی مکانیزه بود که علاوه بر تسهیل در امر شستشو و نظافت توانایی خشک نمودن سطوح را نیز داشته باشد. دستگاه اسکرابر عملیات شستشو و نظافت سطوح را با استفاده از پاشش آب و سیستم برس زنی آلاینده های چسبیده به سطوح را شستشو داده و نظافت می نمایند. کف شوی های صنعتی به منظور جمع آوری آب آلوده ناشی از شستشو مجهز به سیستم مکش و تی می باشند. این سامانه با مکش آب آلوده ناشی از شستشو تمامی آلاینده ها را از محیط حذف نموده و علاوه بر خشک نمودن سطوح کف مانع از تجمع و انتشار آلاینده ها به دیگر نقاط می شود.

ویژگی های دستگاه اسکرابر یا کف شوی صنعتی

اسکرابرهمزمانی عملیات شستشو و خشک نمودن سطوح اصلی ترین و بزرگ ترین ویژگی دستگاه های اسکرابر می باشد. استفاده از دو مخزن مجزا برای آب تمیز و آب کثیف از دیگر ویژگی های این کف شوی ها می باشد که نقش مهمی در ارتقا کیفیت شستشو و نظافت ایفا می نماید. از آنجایی که این کف شوی ها مجهز به مخازن مجزا برای آب تمیز و آب کثیف می باشند همواره از پاشش آب تمیز برای شستشو و نظافت استفاده می نمایند. دستگاه های اسکرابر به منظور تامین نیاز های نظافتی تمامی محیط ها در ابعاد متنوعی تولید می شوند. پهنای کاری دستگاه کف شوی ارتباط مستقیمی با ابعاد دستگاه دارند، اسکرابر های که ابعاد کوچک و فشرده دارند برای انجام امور نظافتی در محیط های کوچک و معابر باریک مناسب بوده و کف شوی های بزرگتر برای شستشوی سالن های وسیع مناسب می باشند.

مزایای استفاده از اسکرابر یا کف شوی در مراکز خرید

اسکرابردستگاه های اسکرابر در مقایسه با شیوه های سنتی نظافت سرعت بالاتری داشته و شستشو و نظافت سطوح را در زمان کوتاه تری انجام می دهند. این دستگاه ها به واسطه استفاده از آب تمیز در شستشو نقش موثری در افزایش کیفیت نظافت دارند. عدم ایجاد محدودیت در دسترسی افراد به نقاط شسته شده از دیگر ویژگی های این دستگاه ها می باشد که امکان تردد مشتریان و افراد را به نقاط شسته شده فراهم می نمایند. کاهش در تعداد نیروی خدماتی و به دنبال آن کاهش هزینه ها در بخش خدمات نیز از جمله ویژگی های مهم این دستگاه ها می باشد که موجب افزایش بهره وری و سود آوری می گردد. زمین شوی ها به واسطه استفاده از سیستم برس زنی تمامی آلاینده ها و ذرات گرد و غبار نفوذ کرده به داخل خلل و فرج و شیار های بین کف پوش ها را بیرون کشیده و در نهایت سطوحی درخشان و تمیز را ایجاد می نمایند که با انعکاس نور محیط و انتقال حس آرامش موجب افزایش تمایل افراد برای حضور در این مکان ها می گردد.

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

صفحه اصلیدرباره ماتماس با ما