دسته بندی وبلاگ

جدیدترین نوشته ها

اشتراک در خبرنامه

آخرین مطالب فرنام صنعت را در ایمیل خود دریافت کنید.

دسته بندی ابعادی کفشوی صنعتی

زمین شوی صنعتی

زمین شوی صنعتی از پرکاربرد ترین تجهیزات مکانیزه نظافت حرفه ای می باشد که قابلیت شستشوی سطوح کف در محیط های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. زمین شوی صنعتی توانایی شستشوی کامل آلاینده های کف و از بین بردن لکه های ماندگار باقی مانده بر روی سطوح را دارد. اسکرابر صنعتی دارای انواع متنوعی می باشد و در ابعاد مختلفی طراحی می شود که متناسب با محیط مورد نظر انتخاب می گردند. این تقسیم بندی از لحاظ ابعاد و شکل ظاهری دستگاه برای مشتریان موجب سردرگمی و ابهام می شود که در این مقاله به شرح انواع گوناگون زمین شوی صنعتی از لحاظ ابعاد پرداخته خواهد شد.

خرید اسکرابر و مشاوره با کارشناسان فرنام صنعت

کفشوی صنعتی با ابعاد کوچک

زمین شوی صنعتیدستگاه های اسکرابر کوچک به صورتی دستی طراحی می شوند که توسط کاربر از پشت دستگاه هدایت می شود. این دستگاه ها قدرت مانور بالایی در محیط های کوچک و باریک دارند و می توانند به راحتی جا به جا شوند. این زمین شوی صنعتی مصرف بسیار بهینه ای داشته و در صرفه جویی هزینه ها اثرگذار خواهد بود. این دستگاه در کوتاه ترین زمان ممکن سطح را تمیز می نماید و به راحتی قابلیت جا به جایی و منتقل شدن را دارد. این نوع اسکرابر صنعتی در محیط های با تراکم بسیار بالا به همراه موانع حرکتی نیز کاربرد بسیاری دارد. همچنین، کفشوی صنعتی کوچک در انواع کابلی و باتری دار ارائه می گردد.

 

زمین شوی صنعتی با ابعاد متوسط

کفشوی صنعتیاسکرابر های دستی با ابعاد متوسط جهت به منظور نظافت در محیط های نسبتا بزرگ تر و فضای بیشتر مانورپذیری استفاده می شوند. برخی از این کفشور های صنعتی مجهز به موتور جلوبرنده می باشند که هدایت و حرکت دستگاه را برای کاربر آسان تر نموده و منجر به شستشوی یکنواخت سطح کف می گردد. زمین شوی های با ابعاد متوسط به صورت دستی هدایت می شوند و قدرت مانور بالایی دارند. این تجهیزات معمولا از میزان مصرف پایین آب و برق برخوردارند می توانند در کاهش هزینه ها موثر واقع شوند. زمین شوی صنعتی متوسط با دوام و کاملا ارگونومیک طراحی می شود تا کاربری آن برای مشتری راحت باشد. همچنین، این دستگاه ها نیز از دو نوع باتری دار و برقی پشتیبانی می کنند و به هر دو شکل به بازار ارائه می شوند.

 

اسکرابر خودرویی

اسکرابر خودروییبزرگ ترین نوع دستگاه های زمین شوی صنعتی ، مدل های سرنشین دار می باشند. این دستگاه ها به گونه ای طراحی شده اند که کاربر بتواند بر روی دستگاه سوار شده و کفشوی را به کمک فرمان و سیستم هدایت آن به جلو براند. حجم مخزن در این دستگاه ها بیشتر است و می توانند حجم بیشتری از آب تمیز و کثیف را بر روی سطح پاشش و جمع آوری نمایند. زمین شوی صنعتی به سبب وجود دو عدد برس از پهنای شستشوی بیشتری برخوردار هستند و مناسب محیط های وسیع مانند انبار، کارخانجات و مجتمع های تجاری عظیم می باشند. در مکان هایی که استفاده از هر دو نوع دستگاه دستی و خودرویی مناسب باشد، انتخاب زمین شوی صنعتی سرنشین دار موثر تر و مقرون به صرفه تر خواهد بود. این دستگاه ها از ایمنی بالایی برخورداند و تنها در مدل های باتری دار ارائه می شوند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

صفحه اصلیدرباره ماتماس با ما