استفاده از اسکرابر دستی در محیط های کم وسعت

دسته بندی وبلاگ

جدیدترین نوشته ها

اشتراک در خبرنامه

آخرین مطالب فرنام صنعت را در ایمیل خود دریافت کنید.

استفاده از اسکرابر دستی در محیط های کم وسعت

اسکرابر دستی

در مکان های عمومی و منزل، اصلی ترین بخشی که در معرض انواع آلاینده ها و گرد و غبار قرار می گیرد، سطوح کف می باشد که به سبب رفت و آمد زیاد و سقوط انواع آلودگی ها بر روی زمین به سرعت کثیف می شود. به همین منظور استفاده از تجهیزات و دستگاه های مکانیزه نظافتی مانند اسکرابر مورد توجه قرار می گیرد. یکی از تصورات اشتباه در میان کاربران دستگاه اسکرابر، کاربرد آن تنها به منظور سهولت در امر نظافت می باشد و زمین شوی ها در مکان هایی که از وسعت بالایی برخوردار نیستند، قابل استفاده نخواهند بود و روش های سنتی مانند تی و سطل آب تنها راه حل موجود در مکان های کوچک می باشد. به همین منظور، در این مقاله به معرفی دستگاه اسکرابر دستی جهت شستشوی سطوح زمین در مکان های باریک و کم وسعت پرداخته خواهد شد.

 

ساختار دستگاه اسکرابر دستی

اسکرابر دستییک کفشوی یا اسکرابر دستی به منظور شستشوی بهینه و خشک نمودن آنی سطوح زمین مورد استفاده قرار می گیرد. این دستگاه از چند بخش اصلی مانند برس، مخزن آب کثیف و تمیز، تی مکش تشکیل شده است. در اسکرابر های دستی، عملکرد دستگاه به صورت کاملا پیوسته و زنجیر وار انجام می شود که در نهایت منجر به نظافت بهینه زمین خواهد شد. برس دستگاه به همراه چرخش می توانند تمامی آلاینده های موجود بر روی زمین و خلل و فرج آن را جدا نموده و به سمت تی هدایت کنند. در ادامه تی مکش با محبوس نمودن آب آلوده باقی مانده بر روی سطح در میان دو لاستیک تی اقدام به مکش آن به داخل مخزن آب کثیف می نماید. کاربر به راحتی می تواند در پشت دستگاه قرار گرفته و آن را به سمت جلو هدایت نماید. این فرآیند باعث می شود تا زمین پس از پاشش آب و شستشو به سرعت خشک شود و لکه آب بر روی زمین باقی نماند.

 

مزیت های زمین شوی دستی

کفشوی دستییک اسکرابر دستی می تواند در دو نوع برقی و باتری دار تولید و متناسب با نیاز کاربر ارائه می شود. نحوه عملکرد این دو نوع تفاوتی باهم ندارند و در فرآیند شستشو و نظافت نهایت کیفیت را ارائه می کنند. در محیط هایی که محدودیت دسترسی به پریز برق وجود دارد از نوع باتری دار استفاده می شود. اسکرابر دستی به وسیله نیروی کاربر به سمت جلو هدایت می شود و قابلیت مانور بالایی دارد. این دستگاه به سبب وزن سبک و ابعاد کوچک به راحتی در محیط های کوچک و باریک مانورپذیری بالایی خواهد داشت. از همین رو، بسیاری از هزینه های جاری و عملیاتی کاهش می یابد.

 

انتخاب کفشوی متناسب با محیط

زمین شوی دستیبه سبب محبوبیت دستگاه اسکرابر، طراحی آن متناسب با تمامی نیاز و شرایط محیطی انجام می شود تا نیاز تمامی کاربران را پوشش دهد. از همین رو، زمین شوی صنعتی با توجه به وسعت محیط های تجاری، اداری و صنعتی به دو دسته اسکرابر دستی و خودرویی تقسیم بندی می شود. کفشوی دستی به سبب آن که توسط کاربر هل داده می شود باید از وزن بسیار سبک و ابعاد کوچکی برخوردار باشد. از همین رو، اسکرابر دستی برای استفاده در محیط های باریک و کوچک کاملا مناسب است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

صفحه اصلیدرباره ماتماس با ما