لزوم استفاده از کارواش صنعتی در نظافت و حذف آلاینده های صنعتی

دسته بندی وبلاگ

جدیدترین نوشته ها

اشتراک در خبرنامه

آخرین مطالب فرنام صنعت را در ایمیل خود دریافت کنید.

لزوم استفاده از کارواش صنعتی در نظافت و حذف آلاینده های صنعتی

واترجت صنعتی مناسب برای شستشوی سطوح کف

شستشو و حذف آلاینده های ایجاد شده در محیط های صنعتی به منظور افزایش عمر مفید تجهیزات به کار گرفته شده در تولید و هم چنین ارتقا جلوه های بصری و تامین سلامت افراد شاغل در محیط امری لازم و ضروری می باشد. از آنجایی که نشست و ماندگاری آلاینده ها بر روی تجهیزات و ماشین آلات صنعتی با نفوذ به بخش های داخلی تجهیزات یا ایجاد خوردگی بر روی سطوح بیرونی، می توانند روند کاری دستگاه را مختل نموده و در نهایت بهره وری و سود آوری کسب و کار را تحت تاثیر قرار دهد. علاوه بر این عدم شستشو و حذف آلاینده ها از محیط کاری نه تنها جلوه های بصری محیط را کاهش می دهد بلکه موجب کاهش سطوح استاندارد بهداشتی نیز می شوند. از این رو شستشو و حذف آلاینده ها در محیط های صنعتی امری لازم و ضروری بوده و نیازمند استفاده از ابزار های تخصصی می باشد. از جمله تجهیزات کاربردی که برای شستشو و نظافت انواع سطوح هموار و ناهموار افقی و عمودی به کار می رود، می توان به دستگاه های کارواش صنعتی اشاره نمود.

اطلاع از قیمت دستگاه کارواش آب گرم

چگونگی عملکرد دستگاه کارواش صنعتی

کارواش صنعتی یا کارواش سیارکارواش صنعتی یا واترجت صنعتی ابزاری قدرتمند و در عین حال ساده برای شستشو و نظافت آلاینده ها می باشد که با استفاده از پاشش پر فشار آب تمامی آلاینده های چسبیده به سطوح را شستشو داده و نظافت می نماید. کارواش صنعتی به منظور افزایش فشار آب وارد شده به داخل دستگاه مجهز به پمپ فشار قوی می باشد. پمپ دستگاه کارواش صنعتی به عنوان قلب دستگاه بوده و وظیفه افزایش فشار آب ورودی و پاشش آن بر روی سطوح هدف را بر عهده دارد. دو فاکتور مهم و کلیدی در دستگاه های واترجت یا کارواش صنعتی شامل سرعت پاشش و فشار پاشش می باشد. هر چه دبی آب خروجی دستگاه کارواش صنعتی بیشتر باشد، سرعت عملیات شستشو بیشتر شده و هر چه فشار پاشش آب بیشتر باشد، توان دستگاه در نظافت و شستشوی لایه های عمیق آلودگی بیشتر می باشد.

انواع دستگاه های کارواش صنعتي

کارواش صنعتی یا واترجت صنعتیدستگاه کاراش صنعتی به منظور تامین نیاز های نظافتی محیط های گوناگون و هم چنین انواع آلودگی ها در فشار های کاری متفاوت و قابل تنظیم تولید می شود. این دستگاه به منظور افزایش توان دستگاه و کاهش زمان لازم برای شستشو و حذف آلاینده های چرب، روغنی و چسبناک از روی سطوح در دو نوع کارواش صنعتی آب گرم و کارواش صنعتی آب سرد تولید می شوند. استفاده از سیستم گرمکن در مدل های آب گرم، امکان استفاده از حرارت های بالای آب را به منظور حذف آلاینده های چرب و روغنی برای کاربر مهیا می نماید.

لزوم استفاده از دستگاه کارواش صنعتی در نظافت

کارواش صنعتیمسلما با توجه به ماهیت آلاینده های صنعتی و همچنین حجم بالای آلودگی در این محیط ها، استفاده از شیوه های سنتی و دستی امکان حذف موثر و با کیفیت آلاینده ها را نداشته و نمی توانند نیازهای نظافتی محیط را به شیوه ای موثر و کارآمد بر طرف نمایند. این در حالیست که استفاده از تجهیزات صنعتی چون دستگاه های واترجت صنعتی یا کارواش سیار که با هدف شستشو و نظافت حجم بالای آلاینده ها از محیط های صنعتی تولید و به بازار ارائه شده اند، نظافت موثر و با کیفیت سطوح را در زمانی بسیار کوتاه تر از شیوه های سنتی انجام می دهند. مسلما استفاده از طراحی مهندسی شده در ساخت این دستگاه ها، تاثیر بسزایی در بهبود کیفیت عملکرد دستگاه و هم چنین کیفیت شستشو ایفا می نماید.

مزایای استفاده از دستگاه کارواش صنعتی در نظافت

کارواش صنعتی یا واترجت صنعتیدستگاه های کارواش صنعتی در مقایسه با شیوه های سنتی و دستی نظافت حجم کمتر از آب مصرف نموده و همین امر موجب افزایش سازگاری این دستگاه ها با محیط زیست می گردد. علاوه بر این سرعت عمل بالای این دستگاه ها با کاهش در تعداد نیروی خدماتی موجب کاهش هزینه ها شده و در نهایت افزایش سودآوری و بهره وری را در پی دارد. مسلما استفاده از شیوه های مکانیزه به جای روش های متداول سنتی امکان دستیابی و نظافت نقاط دشوار و دور از دسترس را به راحتی برای کاربران فراهم می نماید. استفاده از فشار و دبی مناسب آب نه تنها هیچ گونه آسیبی بر سطوح هدف وارد نمی کند بلکه، با کاهش در مصرف منابع انرژی موجب صرفه جویی نیز می گردد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

صفحه اصلیدرباره ماتماس با ما