ضرورت استفاده از دستگاه اسکرابر صنعتی برای نظافت محیط کسب و کار

دسته بندی وبلاگ

جدیدترین نوشته ها

اشتراک در خبرنامه

آخرین مطالب فرنام صنعت را در ایمیل خود دریافت کنید.

ضرورت استفاده از دستگاه اسکرابر صنعتی برای نظافت محیط کسب و کار

سهولت کاربری کفشوی خودرویی

در هر کسب و کاری ، تمیز نمودن سطوح کف ، از دغدغه های افراد به حساب می آید. برای حل این معضل ، معمولا دو راهکار وجود دارد. یکی استفاده از روش دستی و سنتی و دیگری استفاده از روش های مدرن و تجهیزات نظافتی. در روش دستی ، سطل آب و تی بکار گرفته می شود اما در روش مدرن ، دستگاه نظافت صنعتی اسکرابر مورد استفاده قرار می گیرد. روش دستی ، زمان بر بوده و زحمت زیادی به نیروی خدماتی می دهد. در نقطه مقابل اسکرابر ، با استفاده از سیستم مکانیزه خود ، زمان و هزینه نیروی کار را به حداقل می رساند و سطح را به بهترین نحو شستشو می نماید.

 

مکانیزم عملکرد اسکرابر صنعتی

اسکرابر صنعتیاسکرابر صنعتی ، از دو مخزن جداگانه برای نگهداری آب تمیز و کثیف ، برس های شستشو ، تی مکش ، موتور مکنده و منبع تغذیه بهره می برد. کاربر برای انجام عملیات نظافت سطح با اسکرابر ، ابتدا بوسیله سامانه پاشش ، محلول شستشو را به سطح می پاشد. سپس برس ها چرخیده و آلودگی ها را از سطح جدا می نمایند. آب آلوده ای که بر روی سطح جاری می شود را تی خشک کن و موتور مکنده بلافاصله جمع می کنند. در نتیجه سطح به خوبی تمیز و خشک می شود و حوادث ناشی از سر خوردن افراد بر روی سطح لغزنده اتفاق نمی افتد.

 

مزیت اسکرابر نسبت به روش دستی

کفشوی دستیاسکرابر ها مزایای متعددی را برای کسب و کار های مختلف فراهم می آورند. اگر در محیط کسب و کار خود از روش دستی نظافت استفاده می کنید و تصور می نمایید، انتظارات شمار را بر آورده می کند، با مطالعه مباحث پیش رو دوباره در مورد آن بیندیشید. در شستشوی سطح به کمک تی و آب، مدت زمانی لازم است تا سطح خشک شود. تی همچنین آلودگی را در بخش های دیگر محیط پخش می کند. در حالیکه کف شو ها با بهره مندی از مخزن جداگانه برای نگهداری آب تمیز و کثیف ، آب آلوده را به مخزن آن منتقل نموده و از انتشار آلودگی به دیگر نقاط محیط جلوگیری می کنند. همچنین با توجه به لزوم تردد مداوم افراد و حتی ماشین آلات در محیط ، ابزار نظافتی نباید اختلالی در آن ها ایجاد کند. اسکرابر صنعتی به دلیل سرعت بالا در شستشو و خشک کردن سطح ، وقفه ای در امور کسب و کار های مختلف بوجود نمی آورد. این دستگاه دارای طول عمر بالایی است و در دراز مدت ، هزینه های نظافتی را به حداقل می رساند.

 

مزایای استفاده از کفشوی خودرویی در محیط های وسیع

اگر محیط کسب و کار شما، دارای وسعت زیادی باشد و موانع چندانی در مسیر دستگاه نباشد، اسکرابر خودرویی گزینه مناسبی جهت شستشوی کف زمین به حساب می آید.

 

باتری قابل شارژ

سهولت استفاده از کفشوی خودروییاسکرابر خودرویی با بهره مندی از باتری قابل شارژ تا حد زیادی در هزینه ها صرفه جویی می کند. کاربر بعد از ۳ الی ۴ ساعت و با اتمام شارژ باتری، دستگاه را به شارژ می زند. در صورتیکه ساختمان یا سوله شما دارای وسعت زیادی باشد ، کفشوی باید از باتری با طول عمر بالایی بهره ببرد. در نتیجه کاربر بدون وقفه می تواند کل محیط کار یا انبار را نظافت نماید.

 

 

کاهش زحمت کاربر

برخلاف زمین شوی دستی ، در مدل های خودرویی کاربر می تواند بر روی صندلی بنشیند و عملیات را با سهولت تمام انجام دهد. این موضوع سبب می شود، خستگی کاربر به حداقل برسد. در نتیجه بعد از پایان عملیات نظافت، نیروی خدماتی هنوز انرژی زیادی برای انجام کار های مهم تر دارد.

 

پهنای نظافتی عریض

اسکرابر خودروییبعضی از مدل های کف شوی خودرویی دارای ابعاد بزرگی هستند و بنابراین از پهنای نظافت عریضی برخوردار می باشند. با استفاده از این دستگاه ها ، زمان شستشوی سطوح کف تا حد زیادی کاهش می یابد. این موضوع برای افرادی که دارای فرصت کمی برای نظافت هستند، اهمیت ویژه ای دارد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

صفحه اصلیدرباره ماتماس با ما