دسته بندی وبلاگ

جدیدترین نوشته ها

اشتراک در خبرنامه

آخرین مطالب فرنام صنعت را در ایمیل خود دریافت کنید.

مزایای استفاده از اسکرابر باتری دار

اسکرابر باتری دار

نظافت در محیط های عمومی مانند مراکز خرید، فروشگاه‌ها، انبارها و بیمارستان‌ها نقش اساسی دارد. از طرفی استفاده از روش های سنتی مانند تی و سطل و دستمال تنظیف کارایی لازم و سرعت کافی برای نظافت محیط های بزرگ و وسیع را ندارد. به همین منظور اهمیت استفاده از ابزار های نظافتی مانند اسکرابر می تواند به سرعت و کیفیت نظافت سطوح در محیط های عمومی کمک به سزایی کند. از نظر برخی افراد، خرید ابزارهای نظافتی صنعتی و تجاری یک سرمایه گذاری گران قیمت می باشد اما با در نظر گرفتن میزان تاثیر این ابزارها بر کیفیت و سرعت عملیات نظافت و کاهش هزینه های ناشی از استخدام کارکنان نظافتی برای یک مرکز خرید، یک تصمیم عاقلانه و مقرون به صرفه محسوب خواهد شد. یکی از دغدغه های موجود در انتخاب اسکرابرها، نوع منبع تغذیه این دستگاه ها می باشد که هر کدام مزیت ها و محدودیت هایی را برای انجام عملیات نظافت به همراه دارند. اسکرابر باتری دار و کابلی از اصلی ترین مدل ها در این دستگاه ها می باشند که در ادامه این مقاله به مزیت ها و ویژگی های اسکرابر باتری دار پرداخته می شود.


قابلیت استفاده در مکان های فاقد پریز برق

اسکرابر باتری داراستفاده از اسکرابر کابلی نیازمند وجود پریز برق در نزدیکی و محدوده طول کابل دستگاه است که می تواند عملیات نظافت را محدود و این کفشوی را در محیط های باز و برخی مکان های خاص بلا استفاده کند. در مقابل، کفشوی باتری دار مجهز به منبع تغذیه یکپارچه با بدنه دستگاه می باشد و می توان با شارژ باتری آن به مدت نسبتا طولانی و بدون نیاز به برق به نظافت محیط و سطوح زمین پرداخت.


حذف کابل و خطرات ناشی از اسکرابر باتری دار

اسکرابرکابل های بلند و طویل برق همواره یکی از عوامل آسیب دیدگی کارکنان در محیط های کاری به شمار می روند. وجود این کابل ها بر روی زمین و بی نظمی آن سبب می شود تا در صورت عدم توجه موجب زمین خوردن کاربران و افراد حاضر در محیط شود. یکی دیگر از خطرات وجود کابل ها در محیط، افزایش احتمال برق گرفتی می باشد که می تواند موجب خسارات جانی و مالی سنگینی برای صاحبان کسب و کار و شخص آسیب دیده شود. از این رو استفاده از اسکرابر باتری دار ، باعث حذف کابل های طویل برق و خطر وقوع حوادث ناگوار می شود. افزایش سطح ایمنی و نظم در محیط های صنعتی و کاری از مزیت های کفشوی باتری دار می باشد.


سطح پایین تولید آلودگی صوتی و هوا

کفشوی صنعتیدر برخی مدل های اسکرابر ، از موتورهای بنزینی و دیزلی به عنوان منبع تغذیه استفاده می شود که دارای معایبی همچون تولید دود و آلودگی است. این مدل ها برای محیط های سربسته و بیمارستانی و حساس به محیط آلوده به هیچ عنوان مناسب نیستند. از سوی دیگر، موتورهای بنزینی و دیزلی صدای زیادی تولید می کنند که استفاده از آن‌ها را در برخی مکان ها محدود می کند. اسکرابر باتری دار ، می تواند جایگزین مناسبی برای مدل های فسیلی باشد. تجهیز به باتری شارژی در این کفشوی صنعتی باعث شده تا عملکرد این دستگاه کاملا پاک و سازگار با محیط زیست باشد. سطح صدای تولیدی در این کفشوی به دلیل مجهز شدن به موتور الکتریکی بسیار پایین بود و مناسب استفاده در محیط های نیازمند به آرامش می باشد.


سطح کیفی باتری های اسکرابر

زمین شوی صنعتیامروزه با پیشرفت فناوری و صنعت، قابلیت اطمینان به کارایی باتری ها بسیار افزایش یافته و می تواند از آن ها در دستگاه های سنگین کار مانند زمین شوی ها نیز استفاده نمود. یکی از دغدغه های کاربران در خرید اسکرابر باتری دار ، مدت زمان مفید کارکرد دستگاه پس از هر سیکل شارژ شدن می باشد. در اسکرابر های مدرن امروزی استفاده از باتری های ژلی باعث شده تا بدون نیاز سرویس و نگهداری، بتوانند به مدت چندین ساعت پس از شارژ کامل مورد استفاده قرار گیرند.

۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

صفحه اصلیدرباره ماتماس با ما