تفاوت مدل های مختلف دستگاه کفشوی در چیست؟

دسته بندی وبلاگ

جدیدترین نوشته ها

اشتراک در خبرنامه

آخرین مطالب فرنام صنعت را در ایمیل خود دریافت کنید.

تفاوت مدل های مختلف دستگاه کفشوی در چیست؟

دستگاه کفشوی صنعتی یا اسکرابر که جهت شستشوی حرفه ای سطح زمین طراحی و ساخته شده است و اگر به درستی انتخاب گردد، می تواند به عنوان عضوی از تیم نظافتی در یک محیط کاری به شمار آید. بنابراین انتخاب صحیح زمین شوی برقی متناسب با شرایط محیطی به اندازه بسیار زیادی حائز اهمیت بوده و نقش به سزایی در تمیزی و بهداشت محیط ایفا می کند. حال باید بدانیم چگونه می توان به بهترین انتخاب دست یافت تا محیط ما به بالاترین سطح از زیبایی و پاکیزگی برسد.

خرید دستگاه کف شوی سالن و مشاوره با کارشناسان فرنام صنعت پاکسا

اسکرابر برقی و باتری دار

دستگاه کفشوی باطری داردستگاه کفشوی صنعتی از نظر منبع تغذیه در مدل های کابلی و باتری دار ساخته و به بازار ارائه می شود. هر یک از این دستگاه ها دارای مزیت های مخصوص به خود بوده و در نظر گرفتن شرایط محیطی انتخاب می شوند. اسکرابر کابلی جهت استفاده های طولانی مدت مناسب بوده و در اماکنی که به آسانی به شبکه برق شهری دسترسی دارند و هم چنین استفاده از وسایل برقی در آن جا محدودیت ندارد، به کار می رود. زمین شوی باتری دار ابزاری کاملاً ایده آل برای نظافت بخش های مختلف می باشد. دستگاه کفشوی باتری دار با یک بار شارژ شدن مدت زمان زیادی کار می کند و کاربر قادر خواهد بود دستگاه را بر روی سطوح گوناگون به حرکت در آورد. دستژاه کفشوی باتری دار نسبت مدل های مشابه کابلی وزن بیشتر و سطح صدای کمتری دارد. انتخاب مدل های کابلی یا باتری دار با توجه به شرایط محیطی و نیاز کاربران انجام می گیرد.

برس دیسکی و رولی

دستگاه کفشوی صنعتی هایپردستگاه کفشوی صنعتی با برس دیسکی دارای قابلیت نصب پد نیز هست و در میان کاربران از محبوبیت بالاتری برخوردار می باشند. با جایگزینی پد به جای برس می توان به سطح زمین جلا بخشید. اسکرابر با برس دیسکی به منظور شستشوی حرفه ای انواع سطوح سخت مورد استفاده قرار می گیرد. اسکرابرهای دارای برس رولی به طور معمول برای شستشوی سطوح متخلخل با آلودگی بالا به کار می روند. این رده از دستگاه های کفشور صنعتی با ایجاد فشار زیاد روی سطح، آلودگی و جرم های موجود در خلل و فرج سطوح را به خوبی از بین می برد. بنابراین متقاضیان خرید دستگاه می توانند با در نظر گرفتن ویژگی های سطح زمین در محیط خود دستگاه کفشوی مورد نظر را تهیه کنند.

دستگاه کفشوی دستی و سرنشین دار

کفشوی صنعتی سرنشین دار دستگاه های زمین شور صنعتی در مدل های دستی و سرنشین دار طراحی و ساخته شده اند. کفشوهای دستی دارای ابعاد کوچک و متوسط هستند که کاربر با ایستادن در پشت دستگاه آن را به سمت جلو هدایت می کند. این تجهیزات هم در مدل های کابلی و هم در مدل های باتری دار ارائه شده اند. کفشوی دستی جهت شستشوی سطوح کف در محیط های کوچک و متوسط و اماکنی که دارای تراکم وسایل و تجهیزات هستند و راهروهای باریک و کم عرض دارند، بسیار مناسب است. اسکرابر سرنشین دار یا کفشوی خودرویی همانند یک ماشین هدایت می شود و کاربر بر روی صندلی مخصوص نشسته و دستگاه را می راند. این رده از دستگاه ها دارای پهنای شستشو و مخازن آب بزرگ هستند از همین رو برای نظافت محیط های وسیع ایده آل می باشند و چون ظرفیت بالاتری دارد برای نظافت چنین محیط هایی ابزاری مقرون به صرفه به شمار می آید زیرا تعداد دفعات پر و خالی نمودن مخازن کاهش یافته و سطح در کوتاه ترین زمین تمیز می گردد.

قابلیت استفاده از مواد شوینده با دستگاه کفشوی صنعتی

کفشوی صنعتی سالن ورزشیاغلب دستگاه های کفشوی دارای قابلیت افزودن مواد شوینده به مخزن آب تمیز هستند. در برخی محیط ها به منظور ارتقای سطح بهداشت و بهبود عملکرد دستگاه کفشوی لازم است مقداری ماده شوینده مناسب به آب تمیز اضافه گردد تا نتیجه مورد نظر به دست آید. انتخاب یک ماده شوینده نیز آسان می باشد؛ این ماده نباید خاصیت اسیدی و خورندگی داشته باشد، از طرف دیگر میزان کف آن به اندازه ای نباشد که به اجزای مهم دستگاه مانند موتور، مکنده و … راه پیدا کند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

صفحه اصلیدرباره ماتماس با ما