کاربرد اسکرابر در مراکز تفریحی، رفاهی و اقامتی

دسته بندی وبلاگ

جدیدترین نوشته ها

اشتراک در خبرنامه

آخرین مطالب فرنام صنعت را در ایمیل خود دریافت کنید.

کاربرد اسکرابر در مراکز تفریحی، رفاهی و اقامتی

اسکرابر فرنام صنعت

نظافت پیوسته و منظم سطوح کف در مجتمع های تجاری که مناطق وسیعی به شمار می آیند،‌ ضروری بوده و باید در این مسیر از راهکارهای سریع و مؤثر بهره گیری شود. این راهکار چیزی جز به کارگیری دستگاه اسکرابر نخواهد بود. دستگاه اسکرابر یک ابزار کارآمد، ایمن، سازگار با محیط زیست و با سرعت عمل بالا است که در طول روز برای شستشوی سطوح کف در محیط های گوناگون از جمله مجتمع های تجاری، رستوران ها، هتل ها و … کاربرد دارد. تعداد دفعات استفاده از کفشوی در این مراکز به میزان زیادی به حجم رفت و آمد افراد وابسته است. احتمال انتشار انواع آلودگی ها مانند گرد و خاک، آب، مواد روغنی و … بر روی سطوح کف وجود دارد که به وسیله روش های مکانیزه این آلاینده ها حذف می گردند.

شستشوی ایمن کف مراکز تجاری با اسکرابر

دستگاه اسکرابر صنعتی مناسب ترین ابزار برای تمیز نگه داشتن کف فروشگاه ها و مراکز تجاری به طور مداوم است. کفشوی صنعتی گرد و غبار، لکه ها و آلودگی های چرب را با استفاده از سیستم برس زنی و محلول شوینده از سطح زمین جدا می سازد و مکانیزم عملکرد آن به گونه ای است که آب و آلودگی باقی مانده در محیط را جمع آوری نموده و به داخل مخزن آب کثیف دستگاه می فرستد. با توجه به این که هم زمان با شستشو آب جمع آوری و سطح زمین سریع خشک می شود، اسکرابر برای مراکز تجاری که محیط هایی پر رفت و آمد هستند،‌ ابزاری ایمن می باشد که از بروز لغزندگی جلوگیری به عمل می آورد. کف شوی صنعتی در طول یک بار عبور از ناحیه ای مشخص آن بخش را به طور کامل تمیز می نماید و افراد بلافاصله می توانند بر روی آن سطح قدم گذارند.

 

اسکرابر مناسب مجتمع تجاری

تنوع کفشوی های صنعتی به اندازه ای است و با توجه به متراژ و میزان رفت و آمد انتخاب می شوند. برای مجتمع های بزرگ و وسیع اسکرابر خودرویی و برای فضاهای کوچک تر با محدودیت بیشتر اسکرابر دستی گزینه هایی مناسب خواهند بود.

 

کاربرد دستگاه اسکرابر در رستوران ها

بهداشت و تمیزی مهم ترین اصل در همه رستوران ها و کافی شاپ ها است و به منظور ارتقای سطح بهداشت باید محیط به روزانه به تعداد دفعات مناسب نظافت و شستشو شود. جهت ارائه بهترین خدمات به مشتریان لازم است نهایت دقت در نظافت محیط به کار گرفته شود تا پاکیزگی و بهداشت در بالاترین سطح قرار داشته باشد. تهیه و عرضه مواد غذایی در محیطی سالم نخستین قانونی است که ارائه خدمات بهینه را تضمین می کند از همین رو در هر شرایطی سطح زمین باید با دقت و به طور مکرر با استفاده از اسکرابر شستشو شوند. روش های سنتی نظافت سطح زمین اجازه نمی دهد سطوح عمیق و سریع تمیز گردند و آلودگی را در محیط باقی می گذارد، علاوه بر این مرطوب بودن سطح زمین به دلیل نداشتن سیستم خشک کن امنیت افراد را به مخاطره می اندازد.

 

اسکرابر مناسب رستوران

در یک رستوران یا کافی شاپ تعداد زیادی میز و صندلی وجود دارد که محیط را به محدودیت فضا رو به رو می سازد و بنابراین به طور معمول از اسکرابر دستی در چنین محیط هایی بهره گیری می شود. کفشوی دستی با دارا بودن ابعاد مناسب و قدرت مانور بالا به راحتی در فضای میان میزها و صندلی ها حرکت نموده و سطوح را شستشو می دهد. وجود یک ماشین مکانیزه نظافتی در رستوران به این کسب و کار ارزش می بخشد و نشان می دهد صاحبان این تجارت در راستای بهبود بهداشت و جلب رضایت مشتریان خود چه میزان علاقه و انگیزه دارند.

 

کاربرد اسکرابر در هتل

هتل از دیگر مراکزی است که دستگاه زمین شوی صنعتی در آن کاربرد مهم دارد. این دستگاه برای شستشو و پاک سازی سطح زمین در لابی، رستوران و آشپزخانه هتل به کار می رود و تجربه اقامتی خوشایند برای مهمانان و مسافران به وجود می آورد. دستگاه اسکرابر نه تنها برای شستشو و خشک نمودن سطوح سخت و صیقلی دارای کاربرد است بلکه جلادهی و درخشان سازی سطوح سنگی و سرامیکی را به دنبال دارد. کف شوی برای هتل متناسب با مساحت بخش های تحت نظافت انتخاب می گردد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

صفحه اصلیدرباره ماتماس با ما