نظافت بهینه در رستوران ها با دستگاه کف شوی

دسته بندی وبلاگ

جدیدترین نوشته ها

اشتراک در خبرنامه

آخرین مطالب فرنام صنعت را در ایمیل خود دریافت کنید.

نظافت بهینه در رستوران ها با دستگاه کف شوی

کف شوی

محیط رستوران و غذاخوری به منظور حفظ سلامتی و ایمنی کارکنان و مخصوصا مشتریان باید کاملا تمیز بوده و از سطح بالای بهداشت برخوردار باشد. تمامی جوانب اصلی رستوران باید تحت استاندارد های جهانی بهداشت نظارت شده و مراحل تهیه غذا و کلیه تجهیزات آشپزخانه نیازمند نظافت بهینه می باشند. مدیران هر رستوران لازم است تا از کیفیت بهداشت محیط های گوناگون رستوران خود مانند سرویس های بهداشتی، آشپزخانه، فضای اصلی رستوران، میزها اطمینان حاصل نمایند. یک محیط رستورانی با توجه به ماهیت آن نیازمند نظافت روزانه و مکانیزه می باشد تا همزمان با کاهش زمان عملیات نظافتی، کیفیت کارایی آن را به حداکثر برساند. به همین منظور، استفاده از دستگاه های نظافت صنعتی مانند کف شوی صنعتی یا اسکرابر می تواند تاثیر شگرفی در کیفیت بهداشت محیط داشته باشد.

قیمت دستگاه کف شور و مشاوره با کارشناسان فرنام صنعت پاکسا

نظافت آشپزخانه با دستگاه کف شوی

کف شویآشپزخانه هر رستوران یکی از اصلی ترین مکان ها می باشد که نیازمند بالاترین کیفیت بهداشت و نظافت شدید است. تحقیقات نشان می دهد که منبع اصلی اکثر آلاینده های محیطی و باکتری ها سطوح کف زمین می باشد که لازم است به طور مداوم شستشو و نظافت گردد. همچنین، مواد غذایی خامی که وارد آشپزخانه می شوند به شدت در معرض آلودگی ها و میکروب ها قرار می گیرند که می توانند سلامت کارکنان و مشتریان را تهدید نمایند. از همین رو، دستگاه کف شوی صنعتی می تواند با پاشش آب و برس زنی کف و سپس جمع آوری آب آلوده باقی مانده بر روی سطح، بهداشت و نظافت لازمه در آشپزخانه را تضمین کند.

 

کارکنان حاضر در آشپزخانه لازم است تا نکات بهداشتی را در خصوص تمامی سطوح و وسایل رعایت نمایند. کارشناسان و بازرسان بهداشت نیز به بررسی دقیق محیط های حساس در رستوران ها می پردازند. تاییدیه بهداشت در رستوران هایی که از تجهیزات مکانیزه مانند اسکرابر و کف شوی استفاده می کنند به سبب کیفیت بالای بهداشت و نظافت به راحتی صادر می گردد.

 

شستشوی و نظافت سرویس بهداشتی

اسکرابرسرویس های بهداشتی از مکان های مهم در یک رستوران محسوب می شوند که ضرورت دارد تا حداکثر سطح بهداشت را داشته باشند، نظافت کف در این مکان ها در اولویت اول قرار می گیرد. استفاده از کف شوی صنعتی کوچک می تواند راهگشای نظافت در این محیط ها باشد. یک اسکرابر می تواند به راحتی تمامی جرم و آلودگی موجود در خلل و فرج سرامیک ها را به راحتی حذف نموده و به کمک مواد شوینده سطح زمین را ضد عفونی نماید.

 

نظافت سالن های سرو غذا

سالن های غذاخوری در رستوران ها نیز نیازمند سطح بالایی از نظافت و بهداشت هستند، زیرا حفظ زیبایی ظاهری و ایجاد فضایی دلچسب برای جذب مشتری بسیار اهمیت دارد. طبق تحقیقات، مشتریان با توجه به تجربه ای که در سالن غذاخوری کسب می کنند تصمیم به بازگشت دوباره به آن رستوران خواهند گرفت. استفاده از دستگاه کف شوی گزینه ایده آل برای نظافت کف در سالن های سرو غذا می باشد. اگر فضای سالن وسیع باشد می توان از زمین شوی خودرویی استفاده نمود که کاربر می تواند بر روی آن سوار شده و با سرعت بیشتری محیط را شستشو کند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

صفحه اصلیدرباره ماتماس با ما