کارایی فوق العاده جاروبرقی آب و خاک در رستوران

دسته بندی وبلاگ

جدیدترین نوشته ها

اشتراک در خبرنامه

آخرین مطالب فرنام صنعت را در ایمیل خود دریافت کنید.

کارایی فوق العاده جاروبرقی آب و خاک در رستوران

کاربرد جاروبرقی آب و خاک در رستوران

جاروبرقی بهترین ابزاری است که برای نظافت های روزانه در محیط های مختلف می توان از آن استفاده نمود. جاروبرقی آب و خاک رده تجاری جهت تمیز کردن فضاهای کوچک و متوسط که نظافت پیوسته آن ها مد نظر نمی باشد، طراحی و ساخته شده اند. این دستگاه ها از ابعاد مناسبی برخوردار هستند که با دارا بودن قدرت مانور بالا به راحتی در فضاهای محدود به کار می روند. جاروی آب و خاک تجاری در مقایسه با جاروهای متداول خانگی قدرت مکش و سرعت مکش بالاتر و ساختار قوی تری دارد و در عین حال وسیله ای مقرون به صرفه بوده که هزینه های تعمیر و نگهداری آن بسیار پایین است.

ویژگی های جاروبرقی تجاری

جاروهای رده تجاری برای نظافت انواع سطوح هموار و ناهموار مورد استفاده قرار می گیرند و گرد و خاک و زباله ها را به صورت عمقی از میان برمی دارند؛ از طرف دیگر بسیاری از این مکنده ها توانایی مکش آب نیز دارند. جارو برقی آب و خاک در محیط های اداری، مجتمع های تجاری، هتل ها، رستوران ها، فروشگاه های کوچک، مدارس، دانشگاه ها، اماکن مذهبی، مجتمع های مسکونی و … به کار می روند و عملکردی بی نظیر ارائه می دهند. نحوه کار با چنین جاروهایی بسیار ساده و آسان می باشد. طراحی فشرده، مانور پذیری بالا، سطح صدای پایین و وزن سبک از ویژگی های منحصر به فرد مکنده های آب و خاک به شمار می آید.

کارایی فوق العاده جاروی آب و خاک

جاروی آب و خاک و مزایای آندر محیط های پر رفت و آمد مانند مراکز تجاری و اداری، رستوران، هتل و … لازم است از ابزارهای قوی تری برای نظافت استفاده شود و جارو برقی آب و خاک به خوبی می تواند گرد و غبار و مایعات جاری شده را جمع آوری نماید. به وسیله این دستگاه آلودگی های خشک و تری که جمع آوری شده اند، به سادگی تخلیه خواهند شد بدون آن که آلودگی ها دوباره به محیط بازگردند و یا برای کاربر مزاحمت ایجاد کنند.

کاربرد جاروی آب و خاک در رستوران ها

جاروی آب و خاک و کاربرد های آندر رستوران ها و مراکز تهیه غذا هیچ چیز به اندازه رعایت اصول و استانداردهای بهداشتی و نظافتی اهمیت ندارد و جهت ارائه مواد غذایی سلامت و با کیفیت در محیطی زیبا و پاکیزه لازم است فرآیند نظافت به صورت روزانه و با شیوه های مناسب و کارآمد انجام گیرد. جارو برقی آب و خاک به عنوان یکی از روش های کارآمد مطرح می شود که برای جمع آوری گرد و غبار و مواد مایع پخش شده در محیط به کار می رود؛ به این ترتیب یک گام بسیار بزرگ و مؤثر در فراهم شدن پاکیزگی و بهداشت رستوران برداشته خواهد شد.

ارتقای سطح بهداشت رستوران با جارو برقی آب و خاک

جاروبرقی آب و خاک و کاربرد آن در رستورانبهترین روش برای جمع آوری باقی مانده مواد غذایی و نوشیدنی های ریخته شده بر روی زمین در رستوران ها به کار گیری جاروی آب و خاک می باشد زیرا به راحتی این مواد مرطوب را از محیط حذف می گرداند. استفاده از جاروهای دستی و تی های ناکارآمد بیشتر از آن که به تمیزی محیط کمک کند، به پخش شدن و تشدید آلودگی ها در محیط دامن می زند. جاروی آب و خاک یک سیستم ساده، سریع و موثر است که هزینه های نظافتی را به شدت کاهش داده و بهداشت و تمیزی محیط را بهبود می بخشد.

افزایش سرعت نظافت

مکش آب بوسیله جاروی آب و خاکیکی از مزیت های برجسته دستگاه های مکنده آب و خاک افزایش سرعت نظافت می باشد. حجم بالای رفت و آمد در رستوران ها نظافتی با سرعت بیشتر را می طلبد و این دستگاه می تواند پاسخگوی این نیاز باشد، زیرا به این طریق هر دو آلودگی خشک و تر در یک مرحله جمع آوری می شود. مزایای جاروی آب و خاک به نظافت منحصر نشده و جهت باز کردن گرفتگی سینک ظرف شویی در آشپزخانه ها به کار می رود.

انعطاف پذیری در خرید

جاروی آب و خاک و کاربرد های آندستگاه های جاروی آب و خاک در رده تجاری در اندازه ها و مدل های متنوعی طراحی و به بازار ارائه شده اند و کاربران متناسب با میزان استفاده از مکنده و شرایط محیطی مانند متراژ، فضای نگهداری دستگاه، فضای میان میز و صندلی ها در سالن های غذاخوری، ابعاد آشپزخانه و … جارو برقی مناسب را انتخاب نمایند.

لینک های مفید :

جاروبرقی آب و خاک : فهرستی از محصولات

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

صفحه اصلیدرباره ماتماس با ما