دسته بندی وبلاگ

جدیدترین نوشته ها

اشتراک در خبرنامه

آخرین مطالب فرنام صنعت را در ایمیل خود دریافت کنید.

کاربرد های متنوع دستگاه اسپری مکش

شستشوی شیشه با اسپری مکش

دستگاه اسپری وک را می توان دستگاهی نظافتی معرفی کرد که در نظافت منازل و حتی محیط های کاری می تواند بسیار کارآمد باشد. این دستگاه که به دستگاه مبل شوی هم معروف است برای شستشوی سطوح کف، مبل، صندلی، فرش، موکت، پرده و … مورد استفاده قرار می گیرد. اسپری مکش را می توان ترکیبی از یک دستگاه مبل شوی و جاروبرقی آب و خاک معرفی کرد. در این مقاله مشخصات بیشتری از اسپری مکش و کاربرد های این دستگاه بیان می شود.

 

معرفی دستگاه اسپری وک یا اسپری مکش

اسپری مکش با برخورداری همزمان از سیستم شستشو و مکش و با استفاده از یک پمپ، آب و مواد شوینده را بر روی محل مورد نظر می پاشد که در اثر این پاشش آب آلودگی ها از محیط جدا شده و از طریق سیستم مکش وارد دستگاه می شوند. با وجود سیستم مکش رطوبتی بر روی سطح مورد نظر باقی نمی ماند و این موضوع را می توان یکی از ویژگی های منحصر به فرد اسپری مکش دانست. هم چنین این دستگاه این امکان را برای شما فراهم می کند تا بدون جابجایی وسایلی مانند مبل و فرش بتوانید آن ها را نظافت کنید و از این جهت نیز می توان اسپری وک را دستگاهی کاربردی دانست.

 

شستشوی  شیشه با اسپری مکش

شستشوی شیشه با اسپری مکش

 

کاربردهای مختلف دستگاه اسپری مکش

دستگاه اسپری وک به عنوان وسیله ای نظافتی در موارد مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد که باعث راحت تر شدن امر نظافت در هر یک از این موارد می شود. در ادامه به بیان برخی از کاربرد های این دستگاه می پردازیم.

 

شستشو انواع مبل و صندلی

استفاده از مبل و صندلی در فضا های مختلف افزایش یافته و در دراز مدت این وسایل دچار آلودگی می شوند. بنابراین شستشو و تمیز کردن مبل ها برای زیباتر شدن آن ها و افزایش طول عمرشان ضرورت دارد. اسپری مکش یکی از بهترین تجهیزات نظافتی برای شستشوی سریع، آسان و بی دردسر مبل می باشد. این دستگاه با جمع آوری تمام مایعات از روی مبل ها و صندلی ها از ورود مایعات به لایه های زیرین آن جلوگیری می کند.

 

شستن صندلی با اسپری وک

شستن صندلی با اسپری وک

 

شستشو انواع فرش و موکت

سطوح مفروش را می توان در بسیاری از محیط ها مشاهده نمود. همواره یکی از مشکلات استفاده از فرش و موکت ها شستشوی آن ها می باشد. با توجه به این که با گسترش زندگی شهری فضای لازم برای شستشوی فرش و موکت وجود ندارد بهتر است برای نظافت آن ها از دستگاه های نظافتی مانند دستگاه اسپری مکش استفاده کرد. این دستگاه سرعت شستشو را افزایش داده و از جابجایی فرش ها جلوگیری می کند. به همین دلیل می تواند گزینه مناسبی باشد. سیستم مکش این دستگاه از بر جای ماندن رطوبت و کف بر روی سطح فرش و نفوذ آن به عمق فرش جلوگیری می نماید.

 

شستشوی سطوح کف و شیشه ها

یکی از کاربرد های معمول دستگاه اسپری مکش، شستن سطوح کف و بعد از آن مکش آب آلوده از روی سطح می باشد. پارویی این دستگاه امکان شستشوی سطحی و غبار روبی از سطوح کف را فراهم می آورد. همچنین شیشه های بخش های داخلی ساختمان و یا شیشه اکواریوم های بزرگ به کمک دستگاه اسپری مکش قابل شستشو است.

 

شستشوی سطوح کف با اسپری مکش

شستشوی سطوح کف با اسپری مکش

 

استفاده از دستگاه اسپری مکش در شستشوی خودرو

در خودرو بخش هایی مانند صندلی، رودری، داشبورد و … وجود دارد که در گذر زمان دچار آلودگی می شوند و این آلودگی ها می توانند بعد از مدتی عمر مفید آن ها را کاهش دهند. از همین رو معمولا عمل صفر شویی ماشین بر روی این قسمت ها انجام می شود. از دستگاه مبل شوی در صفرشویی برای شستشوی صندلی ماشین استفاده می شود. با توجه به این که در هنگام شستشوی قسمت های مختلف خودرو اگر رطوبتی باقی بماند می تواند بویی نامطبوع و آزار دهنده ایجاد کند بنابراین لازم است از دستگاهی به عنوان صفرشوی ماشین استفاده کرد تا این مشکل را از بین ببرد. اسپری مکش با مکش آلودگی ها بعد از شستشوی سطح، قادر است تا این مشکل ار برطرف نماید. دستگاه اسپری وک به طور کامل رطوبت حاصل از شستشو را از بین می برد. استفاده از این دستگاه باعث می شود که عمر صندلی ها، رودری ها و … افزایش یافته و هم چنین هزینه ها را در طولانی مدت در حد قابل قبولی کاهش پیدا کند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

صفحه اصلیدرباره ماتماس با ما