نظافت کارگاه با تجهیزات نظافتی مکانیزه

دسته بندی وبلاگ

جدیدترین نوشته ها

اشتراک در خبرنامه

آخرین مطالب فرنام صنعت را در ایمیل خود دریافت کنید.

نظافت کارگاه با تجهیزات نظافتی مکانیزه

نظافت کارگاه با جاروبرقی نیمه صنعتی

کارگاه های صنعتی فضاهایی هستند که نیروی کار با استفاده از ابزار ها و تجهیزات مورد نیاز فرآیند تعمیر و یا ساخت کالا را انجام می دهد. در کارگاه صنعتی حجم فعالیت بالا بوده و بنابراین باید به مرتب و تمیز بودن محیط توجه شود. یک کارگاه تمیز و نظافت شده با استفاده از تجهیزات نظافتی مناسب قطعا سلامت کارکنان آنرا به همراه خواهد داشت. گرد و خاک و اشیا اضافی و غیر کاربردی در اثر فرآیند های کارگاهی بر روی سطوح کف در این محیط ها دیده می شوند. استفاده از دستگاه جاروبرقی صنعتی بهترین راهکار برای جمع کردن این آلودگی ها و نظافت کارگاه می باشد. همچنین در کارگاه هایی که دارای سطح وسیعی برای تردد دستگاه های نظافتی هستند، دستگاه اسکرابر صنعتی بهترین دستگاه برای شستن سطوح کف بعد از نظافت به حساب می آید. در این مقاله مزایای استفاده از این تجهیزات نظافتی برای نظافت کارگاه با جزئیات بیشتر شرح داده می شود.

 

نظافت کارگاه با جاروبرقی

نظافت کارگاه با جاروبرقی

 

نظافت کارگاه با جاروبرقی کارگاهی

امروزه استفاده از انواع جاروبرقی کارگاهی به دلیل کاربرد بسیار زیادی که دارد می تواند برای شما مفید واقع شود و شما می توانید از این محصول نیمه صنعتی برای نظافت کارگاه استفاده کنید. مکش بالا در عین مصرف بهینه انرژی را می توان دو نمونه از مهم ترین ویژگی های جاروبرقی کارگاهی دانست. از این تجهیزات در بسیاری از کارگاه ها، انبارها استفاده می شود. جاروبرقی کارگاهی به نسبت سایر محصولاتی که در منازل مورد استفاده قرار می گیرد دارای ابعاد بزرگ تری است و همچنین با قدرت موتور بالاتری که دارد می تواند مکش مناسب و سطح بالایی را ارائه دهد. در کنار این دو خصوصیات مخزن بزرگ جاروبرقی کارگاهی یکی از مهم ترین ویژگی های این محصول به شمار می رود و شما می توانید از آن استفاده داشته باشید. این دستگاه با برخورداری از سیستم فیلتراسیون قوی، گرد و خاک محیط را جمع نموده و هوای سالمی را برای تنفس نیروهای کار بوجود می آورد. برای اشخاصی که قصد استفاده از جاروبرقی کارگاهی را داشته باشند، برخی از موارد می تواند اهمیت بسیار زیادی را داشته باشد که از مهم ترین آن ها می توان به بدنه محکم اشاره نمود. در واقع این محصول در محیط خشن کارگاهی می تواند گزینه ای مطلوب باشد و مقاومت بالای آن در مقابل ضربه و آسیب از مهم ترین ویژگی های بیان شده برای جاروبرقی کارگاهی می باشد. در کنار این ویژگی ها، در برخی از مدل های جاروبرقی کارگاهی ما می توانیم از قابلیت مکش مایعات استفاده داشته باشیم که این ویژگی به خصوص در کارگاه هایی مانند تراشکاری می تواند گزینه ای مطلوب به شمار رود. همچنین بسته به مدل جاروبرقی کارگاهی مورد استفاده شما، تجهیزات جانبی مانند برس ها و نازل هایی ارائه می شود که در تمیز کردن هرچه بهتر گوشه ها می تواند گزینه ای مناسب به شمار رود.

نظافت کارگاه با زمین شوی صنعتی

نظافت کارگاه با زمین شوی صنعتی

 

مزایای استفاده از جاروبرقی کارگاهی

جاروبرقی نیمه صنعتی بهتری نوع جارو برای نظافت کارگاه در بسیاری از محیط ها می باشد. این دستگاه در وهله اول سرعت و کیفیت نظافت را چند برابر می نماید. جاروبرقی کارگاهی با تجهیز به فیلتر پرقدرت شرایط را برای کار کردن ایمن نیروهای مشغول در کارگاه فراهم می کند. فیلتر با جذب ذرات ریز و جلوگیری از بازگشت آنها به محیط، از نفوذ این ذرات به سیستم تنفسی افراد جلوگیری می نماید. سیستم تکاننده فیلتر دستی برای مدل هایی از جاروبرقی کارگاهی تعبیه شده تا بتوانید فیلتر را بدون جدا کردن از دستگاه و به راحتی تمیز کنید. قابلیت مکش مایعات در بعضی از مدل های جاروبرقی کارگاهی نیز مزیت مهمی است که در کارگاه های صنعتی بخصوص تراشکاری کاربردی می باشد. قدرت مکش بالا در کنار مصرف انرژی پایین مزیت مهم دیگر این دستگاه است. داشتن بدنه مستحکم برای این دستگاه نیز باعث شده تا در حین نظافت کارگاه برخورد جاروبرقی با وسایل اطراف آسیب قابل توجهی به بدنه وارد نکند. یک جاروی کارگاهی همچنین دارای چرخ های روانی است تا کاربر به راحتی بتواند آنرا در محیط جابجا نماید.

 

شستشوی سطوح کف با دستگاه زمین شوی صنعتی

هر کارگاه صنعتی و یا تولیدی نیاز به ابزاری برای شستن سطوح کف دارد. سطح زمین با تردد افراد و انجام خدمات در کارگاه دچار آلودگی می شود. شستن سطوح کف در کارگاه با استفاده از دستگاه زمین شوی صنعتی به آسانی و با کیفیت بالا انجام می گیرد. زمین شوی صنعتی یا اسکرابر با استفاده از سیستم برس زنی مکانیزه سطح زمین را تمیز می کند. خشک کن دستگاه اسکرابر شامل تی و موتور مکش نیز با جمع کردن آلودگی ها سطح را خشک می نماید. نظافت کارگاه با زمین شوی صنعتی بعد از انجام نظافت اولیه، نتیجه موثرتری خواهد داشت. مدل های متنوعی از دستگاه زمین شوی صنعتی در ابعاد مختلف عرضه شده که با توجه به نیاز و وسعت محیط می توانید بهتری آنها را خریداری کنید. قیمت زمین شوی صنعتی تحت تاثیر عوامل مختلفی مانند کیفیت ساخت، برند سازنده، تعداد برس ها، دستی یا سرنشین دار بودن دستگاه و باطری یا کابلی بودن آن بستگی دارد. اسکرابر دستی برای نظافت کارگاه کوچک و دستگاه زمین شوی صنعتی سرنشین دار برای نظافت کارگاه های وسیع کاربرد دارند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

صفحه اصلیدرباره ماتماس با ما